Český tenisový svaz
Název:
odložené A1 NIKE TROPHY 2020
Datum:
01.-05.06.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 500)
Místo konání:
Prostějov
Kódové číslo:
616273
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cetkovský Petr
Za Velodromem 49a
796 01 Prostějov
Tel. (1):
777 244 452
E-mail:
pcetkovsky@email.cz

Poznámka pořadatele:

Ubytování HOTEL TENNIS CLUB přímo v areálu www.hoteltennisclub.cz
Sleva 10% z pultových cen na všechny typy pokojů
Rezervace - recepce email - hotel@tennis-club.cz - heslo "ČTS"

Upřesnění prezentace do hlavní soutěže - v úterý 2.6. do 17:00 hod - možno telefonicky nebo sms - vrchní rozhodčí Ing. Flašar - 725 806 513

Program starší žákyně:
úterý 2.6. kvalifikace
středa 3.6. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
čtvrtek 4.6. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
pátek 5.6. hlavní soutěž dvouhra a čtyřhra
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
9
60
 
 
20.05.2020 11:01:13
2.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
10
60
 
 
17.05.2020 07:16:30
3.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
 
 
06.05.2020 10:36:00
4.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
 
 
09.05.2020 17:51:41
5.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
 
 
30.04.2020 22:03:36
6.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
10.05.2020 20:05:41
7.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
20.05.2020 15:20:49
8.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
06.05.2020 07:46:49
9.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
10.05.2020 10:40:42
10.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
33
30
 
 
10.05.2020 20:22:13
11.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
42
30
 
 
12.05.2020 21:09:47
12.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
01.05.2020 09:11:26
13.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
45
25
 
 
10.05.2020 18:49:26
14.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
 
06.05.2020 23:05:50
15.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
11.05.2020 20:14:34
16.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
10.05.2020 23:41:25
17.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
15.05.2020 12:30:43
18.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
07.05.2020 19:45:27
19.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
14.05.2020 12:49:06
20.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
05.05.2020 19:00:18
21.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
volná karta ČTS
12.05.2020 15:18:19
22.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
volná karta
09.05.2020 17:47:53
23.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 21:49:32
24.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
volná karta ČTS
01.05.2020 22:10:15
25.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
10.05.2020 20:24:49
26.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
13.05.2020 23:07:39
27.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
06.05.2020 10:39:22
28.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
845
1
32
volná karta
10.05.2020 14:57:45
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
09.05.2020 10:37:36
2.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
72
20
 
 
01.05.2020 20:26:07
3.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
73
20
 
 
08.05.2020 12:52:22
4.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
 
04.05.2020 15:21:54
5.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
 
07.05.2020 09:34:34
6.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
 
19.05.2020 10:00:41
7.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
02.05.2020 08:55:27
8.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
15.05.2020 20:35:26
9.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
12.05.2020 14:12:15
10.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
02.05.2020 09:17:31
11.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
05.05.2020 19:15:33
12.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
volná karta ČTS
04.05.2020 21:02:25
13.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
volná karta ČTS
01.05.2020 22:18:54
14.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
volná karta
30.04.2020 18:49:36
15.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
 
06.05.2020 10:03:06
16.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
845
1
72
volná karta
01.05.2020 13:42:13

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
02.05.2020 10:20:17
2.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
07.05.2020 23:14:40
3.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
11.05.2020 13:35:54
4.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
05.05.2020 13:00:07
5.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
114
15
 
 
05.05.2020 16:10:03
6.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
 
 
13.05.2020 18:06:09
7.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
11.05.2020 10:34:00
8.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
02.05.2020 22:42:14
9.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
141
12
 
 
04.05.2020 13:59:08
10.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
21.05.2020 22:58:03
11.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
05.05.2020 09:36:38
12.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
05.05.2020 21:24:33
13.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
 
12.05.2020 19:14:22
14.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
160
12
 
 
22.05.2020 11:46:20
15.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
165
12
54
 
18.05.2020 18:18:09
16.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
 
05.05.2020 17:48:46
17.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
 
15.05.2020 14:42:17
18.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
179
9
 
 
17.05.2020 17:35:06
19.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
05.05.2020 21:20:34
20.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
01.05.2020 10:35:59
21.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
 
12.05.2020 13:26:54
22.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
251
9
 
 
07.05.2020 13:39:48
23.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
255
9
25
 
12.05.2020 17:50:41
24.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
03.05.2020 20:11:47
25.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
19.05.2020 19:20:06
26.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
05.05.2020 11:12:03
27.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
 
12.05.2020 19:16:26
28.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
 
11.05.2020 18:22:19
29.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
 
02.05.2020 13:14:14
30.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
 
11.05.2020 22:31:10
31.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
 
01.05.2020 07:35:46
32.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
04.05.2020 08:06:41
33.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
373
6
71
 
05.05.2020 15:51:53
34.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
 
08.05.2020 14:48:08
35.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
 
04.05.2020 20:17:25
36.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
 
08.05.2020 18:29:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
597
4
135
odhlášeno hráčem
09.05.2020 15:09:10
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
12.05.2020 08:16:50
3.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
18.05.2020 09:37:28
4.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
odhlášeno hráčem
18.05.2020 21:18:50
5.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
odhlášeno hráčem
22.05.2020 21:28:03
6.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
odhlášeno pořadatelem
25.05.2020 13:22:15
7.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
odhlášeno pořadatelem
25.05.2020 13:22:35
8.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 19:05:25
9.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
300
6
73
odhlášeno hráčem
25.05.2020 22:55:44
10.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
odhlášeno hráčem
26.05.2020 10:12:32
11.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
odhlášeno hráčem
28.05.2020 11:47:33
12.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
634
3
36
odhlášeno hráčem
29.05.2020 22:35:04
13.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
127
12
52
odhlášeno hráčem
31.05.2020 07:56:22
14.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
31.05.2020 08:05:58
15.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
65
20
 
odhlášeno hráčem
31.05.2020 16:54:09