Název: |
O pohár starosty města Dobřany |
Datum: |
21.-23.09. |
Pořadatel: |
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200) |
Kódové číslo: |
616266 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Bláha Radek |
Přeštická 1268 | |
334 41 Dobřany | |
Tel. (1): |
605 221 608 |
E-mail: |
blaha.radek@volny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Lakomá Klára | 17.04.2006 | LTC Slovan Kladno | 184 |
9 |
131 |
10.09.2019 06:32:14 |
|
2. |
Hanzlíčková Nela | 11.10.2006 | TC VITALITY Březnice | 247 |
9 |
199 |
31.08.2019 18:41:59 |
|
3. |
Šůsová Tereza | 07.01.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 369 |
6 |
120 |
18.03.2019 21:42:04 |
|
4. |
Kopecká Adéla | 06.06.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 767 |
3 |
333 |
15.03.2019 21:24:08 |
|
5. |
Haltuchová Tamara | 24.10.2005 | TK Slavia Plzeň | 767 |
3 |
05.09.2019 18:58:16 |
||
6. |
Hrabalová Adéla | 19.08.2007 | TK Škoda Plzeň z.s. | 845 |
1 |
429 |
16.03.2019 08:45:36 |
|
7. |
Samešová Nella | 25.03.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 845 |
1 |
324 |
23.06.2019 10:10:30 |
|
8. |
Mrázková Amálie | 11.12.2007 | Slavoj Stod | 845 |
1 |
842 |
09.07.2019 23:00:17 |
|
9. |
Nováková Julie | 10.12.2006 | TK Vodní stavby Plzeň | 845 |
1 |
723 |
25.07.2019 16:18:58 |
|
10. |
Turečková Karolína | 22.07.2009 | LTK Klatovy | 845 |
1 |
volná karta | 22.08.2019 14:30:43 |
|
11. |
Wagnerová Patricie | 13.03.2007 | TK Prachatice z.s. | 845 |
1 |
310 |
24.08.2019 18:22:18 |
|
12. |
Lepková Simona | 31.12.2007 | TK Škoda Plzeň z.s. | 845 |
1 |
212 |
07.09.2019 20:07:49 |
|
13. |
Hebnarová Aneta | 10.11.2006 | TK Roja Příbram z.s. | 845 |
1 |
577 |
volná karta | 08.09.2019 20:59:42 |
14. |
Hebnarová Jana | 08.05.2008 | TK Roja Příbram z.s. | 845 |
1 |
652 |
volná karta | 08.09.2019 21:01:32 |
15. |
Barčáková Adéla | 10.05.2005 | TK Nová Ves | 845 |
1 |
09.09.2019 09:13:10 |
||
16. |
Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 845 |
1 |
277 |
volná karta | 19.09.2019 16:40:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mošnová Kimi | 21.07.2009 | TK Nová Ves | 845 |
1 |
20.09.2019 09:04:04 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pátková Amálie | 29.08.2007 | SK Kamínka 1986, z.s. | 845 |
1 |
677 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2019 19:37:05 |
2. |
Hradecká Michaela | 03.06.2005 | Tenisklub Cheb | 165 |
12 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2019 18:39:12 |
|
3. |
Klemšová Simona | 13.02.2007 | TK Bohutín, z.s. | 404 |
4 |
55 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2019 21:45:35 |
4. |
Tybitanclová Julie | 30.03.2006 | Dioss Nýřany | 845 |
1 |
896 |
odhlášeno hráčem | 14.09.2019 11:41:19 |
5. |
Hendrichova Tereza | 01.05.2005 | TJ Slavoj Chodová Planá | 628 |
3 |
odhlášeno hráčem | 14.09.2019 17:38:15 |
|
6. |
Těšínská Klárka | 10.10.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 845 |
1 |
350 |
odhlášeno hráčem | 15.09.2019 11:52:04 |
7. |
Černá Anna | 22.08.2007 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 845 |
1 |
518 |
odhlášeno hráčem | 15.09.2019 18:11:29 |
8. |
Richtrmocová Agáta | 19.03.2007 | LTC Slovan Kladno | 845 |
1 |
763 |
odhlášeno pořadatelem | 17.09.2019 15:43:34 |
9. |
Veselá Michaela | 14.07.2007 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 659 |
3 |
107 |
odhlášeno hráčem | 19.09.2019 20:28:23 |
10. |
Rendlová Sofie | 28.11.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 429 |
4 |
131 |
odhlášeno pořadatelem | 20.09.2019 09:03:08 |