Pořadatel: | TK LTC Děčín | Datum: | 21.-23.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šárová Lucie | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kleinová Nelly | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Knapíková Sára | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jelínková Klára | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vejlupková Valentýna | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Dimmerová Šárka | | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Slavíčková Anna Lucie | | | | | |
| | | | | |
Bejčková Adéla | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Chmelíková Charlotte | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 7:6 (5), 6:2 |
| | | | | |
Bendová Agáta | | | | | |
| | | | | |
Vavroušová Valérie | | 6:1, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Basarabová Emma | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Schielová Natálie | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kedlesová Nikola | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | 5:7, 6:1, 1:0 | |
| | | | | |
Kultová Ellen | | | | | |
| | | | | |
Kroftová Eliška | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hůlová Veronika | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Kroftová Viktorie | 5:7, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 2:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Adamcová Jessica | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Schiel Walter (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: 9:00 začínají všechny dívky, nasazené Šárová, Kedlesová, Adamcová na 10:00. Chlapci v 10:00 Pokorný- Stašek, Kloub-Koutek, Pospíšil- Štěpánek, Bešík- Kessler. Pajer, Nguyen, Derenin na 10:45 |
| Počet účastníků | 19 | Nasazení | CŽ | BH | Šárová Lucie | 133 | 12 | Adamcová Jessica | 160 | 12 | Kedlesová Nikola | 205 | 9 | Slavíčková Anna Lucie | 241 | 9 | Kultová Ellen | 249 | 9 | Dimmerová Šárka | 267 | 6 | Bendová Agáta | 314 | 6 | Vejlupková Valentýna | 379 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 67 |
Kódové číslo akce: 612262 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Karlová Tereza | 16.01.2006 | SK Štětí | Lorencová Sofie | 23.08.2006 | TK LTC Děčín | Šprojcarová Nela | 08.06.2005 | TK LTC Děčín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Adamcová Jessica | 21.08.2006 | LTC Humpolec | Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | Bendová Agáta | 09.07.2006 | TK Ústí n.Labem | Slavíčková Anna Lucie | 09.05.2005 | TK Ústí n.Labem | Dimmerová Šárka | 28.06.2005 | Slovan Liberec |
|