Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Pohár města K. Vary
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary
Datum:
08.-11.09.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Zámečníková Kristina
Zámečníková
Zámečníková
Vlčková Kristýna
6:2, 6:2
Svobodová
Svobodová Julie
6:1, 6:2
Zámečníková
Majerová Kristýna
6:3, 6:2
Fuksová
Fuksová Natalie
6:3, 6:2
Smékalová
Smékalová Magdaléna
6:2, 6:1
Smékalová
Džurňáková Michaela
6:1, 6:1
Zámečníková
6:1, 6:3
Šimonovská
Šimonovská Tereza
Moravcová
Moravcová Viktorie
3:6, 6:3, 6:1
Moravcová
Machková Natálie
7:6 (5), 6:1
Moravcová
Hradecká Michaela
6:0, 6:3
Hradecká
Lehká Tereza
4:6, 6:0, 6:3
Tomcová
6:2, 6:3
Tomcová
Tomcová Štěpánka
Zámečníková
6:2, 6:4
Machová
Machová Kateřina
Michálková
Michálková Barbora
6:0, 6:2
Michálková
Rundová Stella Viktorie
6:3, 6:1
Michálková
Mlenská Sára
7:6 (7), 6:0
Mlenská
Kudláčková Zuzana
6:3, 5:7, 6:3
Látalová
7:5, 6:0
Látalová
Látalová Adéla
Urbanová
Fiedlerová Lucie
6:1, 6:1
Fiedlerová
Trinerová Darja
6:4, 6:2
Fiedlerová
Lukešová Nicole
scr.
Lukešová
Willanderová Katrin
7:5, 2:6, 6:4
Urbanová
Smíšková Anna
7:6, 6:3
Smíšková
Gieblová Lucie
6:1, 6:1
Urbanová
6:1, 6:3
Urbanová
Urbanová Lucie
Rozhodčí turnaje:
Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Program pondělí: 9:00 hod: finále dvouhry,
Počet účastníků
26
Nasazení
CŽ
BH
Zámečníková Kristina
87
15
Urbanová Lucie
101
15
Šimonovská Tereza
106
12
Látalová Adéla
116
12
Machová Kateřina
123
12
Fiedlerová Lucie
132
12
Tomcová Štěpánka
153
12
Džurňáková Michaela
162
9
Kategorie : 8
Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 612222
Zámečníková Kristina
-
Urbanová Lucie
Zámečníková
-
Urbanová
Zámečníková
-
Urbanová
Michálková Barbora
-
Machková Natálie
7:6 (7), 3:6, 1:0 (8)
Michálková
-
Machková
Džurňáková Michaela
-
Willanderová Katrin
6:1, 6:3
Zámečníková
-
Urbanová
Šimonovská Tereza
-
Lukešová Nicole
6:0, 6:4
Šimonovská
-
Lukešová
Šimonovská
-
Lukešová
6:0, 7:5
Gieblová
-
Rundová
Gieblová Lucie
-
Rundová Stella Viktorie
Smékalová
-
Mlenská
Kudláčková Zuzana
-
Smíšková Anna
6:4, 6:3
Majerová
-
Trinerová
Majerová Kristýna
-
Trinerová Darja
5:7, 7:6 (4), 1:0 (6)
Moravcová
-
Látalová
6:4, 6:1
Moravcová
-
Látalová
Moravcová Viktorie
-
Látalová Adéla
Smékalová
-
Mlenská
Svobodová Julie
-
Machová Kateřina
6:3, 6:1
Smékalová
-
Mlenská
Smékalová Magdaléna
-
Mlenská Sára
2:6, 6:2, 1:0 (3)
Smékalová
-
Mlenská
6:3, 6:1
Fiedlerová
-
Tomcová
Fiedlerová Lucie
-
Tomcová Štěpánka
Rozhodčí turnaje:
Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Program pondělí: ne dříve 11:30 hod. finále čtyřhry
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Zámečníková Kristina
87
15
Urbanová Lucie
101
15
Šimonovská Tereza
106
12
Látalová Adéla
116
12
Machová Kateřina
123
12
Fiedlerová Lucie
132
12
Tomcová Štěpánka
153
12
Džurňáková Michaela
162
9
Kategorie : 8
Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 614222
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kosinová Klára
14.10.2005
TK Most