Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JC SPORT CUP STARŠÍ ŽACTVO DÍVKY
Pořadatel:  SK JC Sport Opava
Datum:  18.-22.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Valentová Karolina
 
 
 
Ostravská Adéla
6:2, 6:4
 
Hartingerová Sára
6:3, 6:1
 
Skurzoková Patricie
6:0, 7:5
 
Horutová Agáta
6:2, 6:1
 
 
scr.
 
Polášková Nikol
 
Veselá Barbora
6:1, 6:4
 
 
 
Fukalová Kateřina
6:0, 6:0
 
Stryková Justyna Anna
7:5, 6:4
 
Vrajíková Rozálie
6:0, 6:4
 
Taxová Victoria
6:2, 6:1
 
 
6:0, 5:7, 1:0 (7)
 
Chytilová Agatha
 
Zimanyi Ela
6:1, 6:1
 
 
 
Fichnová Adéla
6:1, 4:6, 1:0 (2)
 
Ondrášková Karolína
6:1, 6:2
 
Dopplerová Barbora
6:4, 6:2
 
Dvořáčková Anna
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
6:2, 6:4
 
Vallová Valentina
 
Šindelková Nela
6:0, 6:4
 
 
 
Eliášová Veronika
6:1, 7:5
 
Cháňová Laura
6:0, 6:2
 
Božoňová Viktorie Anna
6:4, 6:4
 
Hrdinová Sofie
6:2, 6:1
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
Svítilová Adéla
 
Kultová Ellen
6:1, 6:4
 
 
 
Hubáčková Karolína
6:1, 6:1
 
Ludvová Anna
6:2, 6:0
 
Slaměníková Lucie
6:4, 6:1
 
Hanáková Amálie
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Prici Terezie
 
Piteráková  Natálie
6:3, 6:3
 
 
 
Cela Olivia
6:0, 6:1
 
Martináková Adéla
6:2, 6:4
 
Motyková Adéla
6:4, 6:3
 
Rysová Amálie
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Palánová Michaela
 
Holubová Aneta
6:0, 6:4
 
 
 
Felux Charlotte
6:2, 6:1
 
Zichlarzová Vanesa
2:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Miketová Amálie
6:2, 6:1
 
Honková  Elen
6:2, 6:0
 
 
6:2, 7:5
 
Janošková Amálie
 
Jurdová Beata
6:4, 6:4
 
 
 
Sněhotová Karolína
6:0, 6:1
 
Nováková Natálie
7:6 (4), 2:6, 1:0 (10)
 
Boudová Valerie
6:4, 6:3
 
Jeřábková Sabina
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Kostka Natalia
 
Rozhodčí turnaje: HEIDER JIŘÍ
Počet účastníků48
NasazeníBH
Valentová Karolina 7520
Kostka Natalia 10915
Zimanyi Ela 11115
Palánová Michaela 11415
Holubová Aneta 12812
Kultová Ellen 13112
Chytilová Agatha 13412
Svítilová Adéla 13612
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 612218

Valentová Karolina - Jurdová Beata
 
 
 
Hubáčková Karolína - Ludvová Anna
6:4, 6:3
 
Taxová Victoria - Vallová Valentina
7:6 (2), 1:6, 1:0 (7)
 
Vrajíková Rozálie - Rysová Amálie
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Prici Terezie - Holubová Aneta
 
Kostka Natalia - Šindelková Nela
3:6, 6:2 (2)
 
 
 
Zichlarzová Vanesa - Cela Olivia
6:2, 6:3
 
Havlová Nela - Piteráková  Natálie
6:3, 6:4
 
Hrdinová Sofie - Jeřábková Sabina
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Veselá Barbora - Ondrášková Karolína
 
Polášková Nikol - Janošková Amálie
6:2, 0:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Sněhotová Karolína - Miketová Amálie
 
Martináková Adéla - Fichnová Adéla
6:3, 6:4
 
Dvořáčková Anna - Boudová Valerie
6:1, 6:1
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (5)
 
Svítilová Adéla - Palánová Michaela
 
Fukalová Kateřina - Felux Charlotte
6:2, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Ostravská Adéla - Stryková Justyna Anna
 
Slaměníková Lucie - Hartingerová Sára
6:3, 6:4
 
Cháňová Laura - Eliášová Veronika
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Kultová Ellen - Zimanyi Ela
 
Rozhodčí turnaje: HEIDER JIŘÍ
Počet dvojic20
NasazeníBH
Valentová Karolina 7520
Kostka Natalia 10915
Zimanyi Ela 11115
Palánová Michaela 11415
Holubová Aneta 12812
Kultová Ellen 13112
Svítilová Adéla 13612
Prici Terezie 14912
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 614218

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šrotová Linda24.09.2007TK Mohelnice, z.s.
Molinová Natálie19.01.2007SK Vitality Slezsko o.s.
Wahl Maniecka Kinga19.05.2007SK JC Sport Opava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jeřábková Sabina17.10.2007CLTC Olomouc,z.s.
Motyková Adéla04.06.2008TC Třinec