Datum: |
29.-31.08. |
Pořadatel: |
TK Choceň (C - 300) |
Kódové číslo: |
616180 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
: |
Retůvka 127 |
: |
56141 Řetová |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Internet: |
www.tkchocen.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace bude v pátek 28.8 do 18:00 formou sms na telefonní číslo 777 183 683
Rozpis zápasů bude zveřejněn do 20:00
ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: 3. set - super-tiebreak
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD
Ve dvouhře i ve čtyřhře se bude hrát BEZ pravidla NO LET
Rozpis zápasů na sobotu : 8 :30 Rybickova Gabriela - Venclová Magdaléna, Vašáková Martina - Kindlová Denisa, Dittrichová Sofie - Jurgová Ema, Kaplanová Karolína - Čiperová Eliška , Čapounová Michaela - Herníková Eliška ,
9:30 Zajícová Radka - Rybičková Karolína , Petrásová Nikola - Vobořilová Anna
POZOR !!!!! vzhledem ke špatné předpovědi počasí je možné odložení začátku turnaje !!!! Popřípadě i zrušení.
Ráno nežli pojedete na zápas sledujte IS poznamka pořadatele děkuji Němeček
Momentálně v Chocni prší!!!
UPOZORNĚNÍ : vzhledem k nepříznivému počasí a současnému dešti se začátek turnaje odkládá.
Další informace budou zveřejněny v 10 hodin.
Momentálně se pracuje na úpravě kurtu po dešti.
Začátek zápasu které měly být v 8:30 bude 11:00 hod.
žádám hráče nebo rodiče hráčů, kterých se to týká aby mi formou sms na telefon 777 183 683 potvrdili příjezd na 11:00 Děkuji Němeček
Upozornění pro hráčky kteří hrají dnes semifinále starších žákyň začátek zápasu 9:30 Děkuji za potvrzení formou sms Děkuji Němeček |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šrotová Linda |
24.09.2007 |
TK Milo Olomouc |
207 |
9 |
127 |
|
25.08.2020 15:48:38 |
2. |
Vobořilová Anna |
27.08.2008 |
LTC Pardubice |
213 |
9 |
57 |
|
18.08.2020 09:53:08 |
3. |
Herníková Eliška |
08.01.2007 |
TK Česká Třebová, z.s. |
302 |
6 |
103 |
|
10.08.2020 16:59:04 |
4. |
Vašáková Martina |
15.05.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
411 |
4 |
167 |
|
17.08.2020 16:24:02 |
5. |
Rybičková Gabriela |
10.07.2007 |
TK Česká Třebová, z.s. |
645 |
3 |
288 |
|
23.05.2020 19:54:14 |
6. |
Venclová Magdaléna |
21.04.2008 |
TO SK Žamberk |
686 |
3 |
299 |
|
17.06.2020 21:00:00 |
7. |
Kindlová Denisa |
13.07.2007 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
736 |
3 |
269 |
|
27.08.2020 08:55:37 |
8. |
Dittrichová Sofie |
29.12.2006 |
TK Dynamo Hradec Králové |
754 |
3 |
|
|
28.08.2020 17:51:47 |
9. |
Jurgová Ema |
15.02.2007 |
TK Choceň |
844 |
3 |
507 |
|
21.06.2020 20:34:16 |
10. |
Čiperová Eliška |
07.09.2008 |
TK Choceň |
845 |
1 |
329 |
|
02.04.2020 13:15:39 |
11. |
Kaplanová Karolína |
10.04.2007 |
TK Ústí n. Orlicí |
845 |
1 |
|
|
16.08.2020 11:34:09 |
12. |
Čapounová Michaela |
28.10.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
845 |
1 |
258 |
|
16.08.2020 22:01:16 |
13. |
Zajícová Radka |
08.11.2008 |
LTC Vysoké Mýto |
845 |
1 |
623 |
|
23.08.2020 13:14:09 |
14. |
Petrásová Nikola |
11.10.2008 |
TK Bystřice n.Pernštejnem |
845 |
1 |
569 |
|
23.08.2020 13:14:26 |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Roubova Adéla |
01.02.2008 |
LTC Pardubice |
845 |
1 |
795 |
odhlášeno hráčem |
21.07.2020 10:55:22 |
2. |
Slavíková Eliška |
31.07.2006 |
TC SANITINO Litomyšl, z.s. |
439 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2020 14:15:10 |
3. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
845 |
1 |
354 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2020 13:05:17 |
4. |
Rolencová Sofie |
23.06.2008 |
TK Choceň |
845 |
1 |
529 |
odhlášeno hráčem |
20.08.2020 09:51:43 |
5. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
845 |
1 |
168 |
odhlášeno hráčem |
20.08.2020 11:17:53 |
6. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
284 |
6 |
87 |
odhlášeno hráčem |
20.08.2020 16:41:55 |
7. |
Dubová Denisa |
22.05.2007 |
TK Pelhřimov |
351 |
6 |
287 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 17:14:44 |
8. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
516 |
4 |
84 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 08:27:40 |
9. |
Grasevová Agáta |
04.05.2006 |
TK Letohrad |
845 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.08.2020 17:50:23 |
10. |
Kaplanová Josefína |
17.04.2006 |
TK Letohrad |
845 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.08.2020 17:56:46 |
|