Název: |
TENIS CIBULKA CUP |
Datum: |
20.-22.07. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 200) |
Kódové číslo: |
616093 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dementyeva Varvara | 14.04.2006 | SK HAMR, z.s. | 224 |
9 |
350 |
22.04.2019 10:27:16 |
|
2. |
Sarafanova Daria | 09.09.2005 | Tenis Centrum Lužiny | 845 |
1 |
16.05.2019 10:40:56 |
||
3. |
volná karta | volná karta |
||||||
4. |
volná karta | volná karta |
||||||
5. |
volná karta | volná karta |
||||||
6. |
volná karta | volná karta |
||||||
7. |
volná karta | volná karta |
||||||
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pricová Ella | 20.10.2007 | LTC Panorama Teplice | 511 |
4 |
205 |
odhlášeno hráčem | 15.03.2019 09:30:55 |
2. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 362 |
6 |
100 |
odhlášeno hráčem | 12.05.2019 18:56:55 |
3. |
Kopecká Adéla | 06.06.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 767 |
3 |
333 |
odhlášeno hráčem | 12.06.2019 18:17:28 |
4. |
Fialová Adéla | 15.06.2005 | Pála Vízner Tennis z.s. | 767 |
3 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2019 19:51:20 |
|
5. |
Skamenová Kristýna | 14.01.2007 | LTC Litvínov | 845 |
1 |
182 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2019 23:06:33 |
6. |
Brožková Tereza | 17.03.2007 | Open Tennis Club | 740 |
3 |
97 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2019 16:58:12 |
7. |
Ercolino Sofie Marie | 18.08.2005 | Pála Vízner Tennis z.s. | 324 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2019 19:03:03 |
|
8. |
Tybitanclová Julie | 30.03.2006 | Dioss Nýřany | 845 |
1 |
896 |
IS: lhůta 5 dní | 12.07.2019 18:53:18 |
9. |
Gabrielová Aneta | 28.09.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 233 |
9 |
272 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2019 22:14:56 |
10. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | 455 |
4 |
72 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2019 07:40:51 |
11. |
Hořejší Kristýna | 05.08.2007 | TJ Břevnov | 845 |
1 |
466 |
IS: kolizní přihláška | 13.07.2019 12:00:11 |
12. |
Oberlanderová Natálie | 23.03.2007 | Sokol Smíchov I. | 845 |
1 |
677 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2019 04:07:14 |