Český tenisový svaz
Název:
Pohár starosty T.J.Sokol Šumperk
Datum:
31.07-04.08.
Pořadatel:
T.J. Sokol Šumperk (B - 400)
Kódové číslo:
616091
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hobler Jiří
Sportovní 16
78701 Šumperk
Tel. (1):
603154126
E-mail:
jirkahobler@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Všechny hráčky jsou přijaty do hlavní soutěže! Prezentace v pátek do 17 hodin formou sms na tel. 603154126. Losování proběhne 17:30 v klubovně. Časový příjezd hráček zde bude zveřejněn ve 20 hodin. Dvouhra se hraje na dva vítězné sety s pravidlem NO LET. Čtyřhra se hraje třetí set supertiebreak s pravidlem NO LET, NO AD.


I přes situaci s Covid-19 si držíme stejný standart jako v předchozích letech .
-Celodenní strava po dobu turnaje hrazena pořadatelem
-Ceny jako v předchozích ročnících-dámské kolo v hodnotě 20 000,-KČ, 200 m výplety,malé výplety,omotávky,pitný režim-iontové nápoje ,finalistům singl hrazeno ubytování (po předložení dokladu )
diplomy,medaile .
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
09.07.2020 14:31:16
2.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
16.07.2020 23:42:00
3.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
20.07.2020 06:18:37
4.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
20.07.2020 21:50:29
5.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
volná karta
21.07.2020 20:17:14
6.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
 
20.07.2020 16:38:02
7.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
volná karta
21.07.2020 16:00:17
8.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
20.07.2020 19:45:56
9.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
 
06.07.2020 14:46:40
10.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
19.07.2020 17:04:26
11.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
 
30.06.2020 03:51:40
12.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
142
12
 
 
19.05.2020 15:46:00
13.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
149
12
27
 
18.07.2020 18:50:53
14.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
 
 
25.06.2020 07:59:09
15.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
199
9
 
 
20.06.2020 08:57:31
16.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
 
05.04.2020 23:15:23
17.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
 
17.05.2020 10:42:36
18.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
26.06.2020 07:45:13
19.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
228
9
417
 
15.07.2020 23:17:42
20.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
 
07.06.2020 19:28:19
21.
Hostáková Julie 21.04.2007 LTC Modřany 2005
275
6
433
 
14.07.2020 23:30:23
22.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
 
13.07.2020 22:36:10
23.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
 
29.05.2020 21:12:49
24.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
 
22.05.2020 23:00:50
25.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
 
07.04.2020 22:56:39
26.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
363
6
158
 
22.06.2020 05:35:39
27.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
 
10.04.2020 07:37:35
28.
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno
376
6
45
 
12.07.2020 10:06:03
29.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
401
4
117
volná karta
23.07.2020 16:13:38
30.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
 
08.05.2020 14:52:33
31.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
472
4
81
 
25.06.2020 12:57:15
32.
Gažíková Elizabeth 04.11.2006 T.J. Sokol Šumperk
524
4
 
volná karta
01.06.2020 23:42:49
33.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
Přijata do hlavní soutěže
01.07.2020 21:17:06
34.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
Přijata do hlavní soutěže
27.05.2020 16:14:18
35.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
845
1
72
 
05.06.2020 17:50:52
36.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
845
1
32
 
25.06.2020 12:43:34
37.
Kotovska Yelizavieta 13.02.2008 T.J. Sokol Šumperk
845
1
333
volná karta
25.06.2020 21:12:57
38.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
845
1
 
volná karta
09.07.2020 19:35:40
39.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
845
1
226
Přijata do hlavní soutěže
18.07.2020 20:40:59
40.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
108
Přijata do hlavní soutěže
20.07.2020 13:03:59
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
Přijata do hlavní soutěže
29.07.2020 11:58:49
2.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
179
9
 
Přijata do hlavní soutěže
27.07.2020 15:59:48
3.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
Přijata do hlavní soutěže
28.07.2020 08:18:44
4.
Rysová Amálie 17.05.2007 SK JC Sport Opava
419
4
684
Přijata do hlavní soutěže
28.07.2020 16:33:35
5.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
Přijata do hlavní soutěže
07.04.2020 23:38:45
6.
Marušáková Agáta 04.09.2007 TK Zlín
619
3
255
Přijata do hlavní soutěže
19.07.2020 22:27:40
7.
Siwiec Maja 14.12.2007 TC Ostrava Nová Ves
845
1
 
Přijata do hlavní soutěže
12.07.2020 11:58:22
8.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 Sportcentrum Uhříněves
845
1
364
Přijata do hlavní soutěže
12.07.2020 20:15:31
9.
Navratik Pearl Angela 21.08.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
845
1
 
Přijata do hlavní soutěže
28.07.2020 07:35:55
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
odhlášeno hráčem
22.06.2020 10:01:20
2.
Březíková Anna 07.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
252
9
 
odhlášeno hráčem
27.06.2020 16:14:45
3.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
odhlášeno hráčem
01.07.2020 12:55:20
4.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
02.07.2020 20:16:03
5.
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Gymnázium Uničov
396
6
 
odhlášeno hráčem
04.07.2020 10:53:28
6.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
562
4
37
odhlášeno hráčem
07.07.2020 09:35:40
7.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
251
9
 
odhlášeno hráčem
15.07.2020 20:26:38
8.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
845
1
504
odhlášeno hráčem
15.07.2020 22:20:20
9.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
845
1
176
odhlášeno hráčem
19.07.2020 11:18:51
10.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
odhlášeno hráčem
20.07.2020 10:49:16
11.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
odhlášeno hráčem
21.07.2020 09:48:59
12.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
231
9
105
odhlášeno hráčem
22.07.2020 14:13:50
13.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
odhlášeno hráčem
25.07.2020 11:24:34
14.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
odhlášeno hráčem
25.07.2020 11:29:07
15.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
odhlášeno hráčem
27.07.2020 19:28:32
16.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
odhlášeno hráčem
27.07.2020 20:53:33
17.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
odhlášeno pořadatelem
29.07.2020 18:34:31
18.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
22
35
 
odhlášeno hráčem
30.07.2020 17:39:55