Název: | TC Brno + ŽLTC Brno | Pořadatel: | TC Brno. | Datum: | 25.-28.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Temenugov Isabella | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
PALEČKOVA Ellen | | 1:6, 0:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Hrdinová Sofie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Ondrášková Karolína | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Prici Terezie | | | | | | |
| | | | | | |
Šrotová Linda | | | | 2:6, 6:4, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Boudová Valerie | | 6:7 (3), 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Petečelová Valentina | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Nela | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bratršovská Barbora | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lebrušková Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Zourková Lucie | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ludvová Anna | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Peterková Adina | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Míšková Nela | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vallová Valentina | | | | | | |
| | | | | | |
Kárychová Viktorie | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Machačová Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Nerudová Eliška | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Schneiderová Karin | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Svítilová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hurnicka Kristyna | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dutton Angelina Maria | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kovářová Nikita | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šindelková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Raušová Nikola | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Stryková Justyna Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Žáčková Nikol | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Votavová Natálie | 7:6 (1), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Brožová Amélie | | | | | | |
| | | | | | |
Chytilová Agatha | | | | | 2:6, 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cela Olivia | | 6:1, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Alice | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Paštiková Julie | | | 7:6 (2), 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Veselá Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Dopplerová Barbora | | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ostravská Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Čižmárová Karolína | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Žoldáková Denisa | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Borovičková Nicol | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Štěpán Šafránek (licence A), Karel Přerovský (licence A), Petr Šafránek (licence B), Jiří Jež (licence B) |
Poznámka pořadatele: Časový program na pondělí je zveřejněn v poznámce nad seznamem přihlášených. |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Temenugov Isabella | 43 | 25 | Borovičková Nicol | 73 | 20 | Brožová Amélie | 76 | 20 | Zourková Lucie | 96 | 15 | Lebrušková Anna | 127 | 12 | Holubová Aneta | 128 | 12 | Chytilová Agatha | 134 | 12 | Svítilová Adéla | 136 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 128 |
Kódové číslo akce: 612082 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kovářová Nikita | 30.07.2009 | BLTC Brno |
|