Název:
Uničovský tenisák
Datum:
21.-23.07.
Pořadatel:
TK Gymnázium Uničov (C - 200)
Kódové číslo:
616074
Dvorců+povrch:
4 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v St do 09:00 hod.


Kontaktní osoba:
Skřebský Miloslav
:
Na Nivách
:
783 91 Uničov
Tel. (1):
602585536
Tel. (2):
585072600
E-mail:
miloslav.skrebsky@unex.cz

Poznámka pořadatele: Dobrý den
Prezentovalo se 12 hráček
Doprezentovala se hráčka Kotzmannova
Nasazeny budou hráčky
1 Pfeifferova
2 Sikorova
3-4
Piterakova Kotzmannova
Příjezd
Hráčky Pfeifferova, Sikorova na 10 hodin
Ostatní hráčky na 8.30

Ms

Dobrý den.
Prezentace turnaje starších žaček formou SMS v úterý 21.července do 18 hodin.
Následně bude sestaven počet přihlášených hráčů a počet nasazených hráček pro tento turnaj
Seznam přihlášených bude zveřejněn v poznámce turnaje do 20.00 hod
Všechny nenasazené hráčky se dostaví k zahájení turnaje nejpozději 22.7. do 8.40 hod.
Příjezd nasazených hráčů bude upřesněn podle počtu přihlášených.
Losování turnaje proběhne 22.7. před zahájením turnaje v 8.45 na kurtech TKG NE DOPŘEDU !!
Zahájení hry v 9.00 hod.
Pro hráčky bude připraveno drobné občerstvení včetně cen od semifinále dvouhry i čtyřhry .
Změna startovného 300 Kč .
V areálu TKG bude možnost občerstvení , případně i možný servis na vypletení tenisových raket.

S pozdravem Miloslav Skřebský tel 602585536


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK EZE Olomouc z.s.
100
15
 
 
20.07.2020 12:13:18
2.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
142
12
 
 
19.05.2020 15:45:23
3.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
24.06.2020 23:06:11
4.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
29.06.2020 08:17:22
5.
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Gymnázium Uničov
396
6
 
 
13.04.2020 08:15:55
6.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
401
4
117
 
13.07.2020 09:01:01
7.
Hanáková Amálie 26.03.2008 TK Zlín
844
3
417
 
21.06.2020 17:52:04
8.
Vaculíková Nela 06.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
844
3
400
 
26.06.2020 14:06:58
9.
Hönschová Josefína 25.03.2010 TK Gymnázium Uničov
845
1
 
 
13.04.2020 08:01:13
10.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
845
1
478
 
03.05.2020 14:32:39
11.
Hwozdecká Karolína 19.02.2008 TK Gymnázium Uničov
845
1
1003
 
15.07.2020 19:43:12
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
odhlášeno hráčem
07.07.2020 14:06:59
2.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
odhlášeno hráčem
07.07.2020 14:07:59
3.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
odhlášeno hráčem
11.07.2020 14:43:13
4.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
odhlášeno hráčem
11.07.2020 19:01:15
5.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
odhlášeno hráčem
13.07.2020 13:44:11
6.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
845
1
460
odhlášeno hráčem
15.07.2020 07:22:33