Název:
PTA Wilson Cup
Datum:
11.-13.07.
Pořadatel:
TK PTA Kolín (C - 200)
Kódové číslo:
616046
Dvorců+povrch:
6 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 17:30 hod.


Kontaktní osoba:
Müller Tomáš
:
V Jezírkách 1530
:
280 02 Kolín V
Tel. (1):
725 640 044
E-mail:
mullto@seznam.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 10.7.2020 formou sms do 17:30 hod. na tel. čísle 725 640 044

Po ukončení prezentace bude turnaj vylosován na kurtech PTA Kolín. Hrací plán s časovým programem bude k dispozici na internetu (web. stránky ČTS) po 20:00 hod.

!!POZOR ZMĚNA !!

Turnaj chlapců - předpokládaný čas zahájení v sobotu v 08.00 hod. Turnaj děvčat - předpokládaný čas zahájení v sobotu ve 9.00 hod.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
 
28.06.2020 21:17:07
2.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
316
6
99
 
29.06.2020 11:20:15
3.
Bradáčová Tereza 09.02.2007 Slavoj Žiželice
401
4
378
 
09.06.2020 18:06:58
4.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
432
4
 
 
08.07.2020 12:05:13
5.
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice
484
4
319
 
08.04.2020 23:40:08
6.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
484
4
92
 
23.06.2020 04:45:58
7.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
496
4
88
 
09.07.2020 13:00:56
8.
Bílková Eliška 11.09.2007 TC Chrudim z.s.
510
4
344
 
25.06.2020 10:54:26
9.
Parkanová Tereza 07.07.2007 TK Kadaň
529
4
490
 
28.06.2020 15:58:01
10.
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany
597
4
184
 
30.05.2020 21:49:28
11.
Exnerová Ella 17.09.2008 TENIS Klánovice
674
3
207
 
06.07.2020 19:11:58
12.
Jelínková Nicol 10.11.2008 TK PTA Kolín
736
3
276
 
06.07.2020 19:11:37
13.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
780
3
141
 
30.06.2020 05:51:39
14.
Menšíková Štěpánka 24.04.2007 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
844
3
538
 
07.07.2020 21:21:27
15.
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s.
845
1
582
 
02.05.2020 09:07:49
16.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
845
1
546
 
06.05.2020 17:35:10
17.
Bošinová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
845
1
535
 
23.05.2020 12:25:33
18.
Havlíčková Pavlína 03.10.2007 Energetik Chvaletice
845
1
 
 
27.05.2020 20:49:34
19.
Červenková Viktroie 23.04.2006 Slavoj Český Brod
845
1
 
 
10.06.2020 19:04:09
20.
Beranová Michaela 12.09.2006 TJ Sokol Vysočany
845
1
 
 
18.06.2020 12:00:26
21.
Kratochvílová Barbora 26.05.2007 Sokol Týnec n.L.
845
1
 
volná karta
26.06.2020 08:37:48
22.
Novotná Kateřina 07.02.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
845
1
340
 
30.06.2020 19:06:12
23.
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TJ Sokol Vysočany
845
1
146
 
06.07.2020 08:11:30
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
18.06.2020 19:44:10
2.
Bílková Kateřina 25.03.2006 TC Chrudim z.s.
449
4
 
odhlášeno hráčem
29.06.2020 09:34:51
3.
Kolářová Vanda 27.06.2006 Slavoj Český Brod
619
3
 
odhlášeno hráčem
01.07.2020 20:14:13
4.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
597
4
103
odhlášeno hráčem
03.07.2020 11:56:17
5.
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L.
796
3
 
odhlášeno hráčem
03.07.2020 17:38:25
6.
Procházková Eliška 04.08.2007 Tenis Dobříš
185
9
321
odhlášeno hráčem
04.07.2020 15:11:42
7.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
845
1
330
odhlášeno hráčem
04.07.2020 19:59:43
8.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
odhlášeno hráčem
04.07.2020 20:56:08
9.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy
845
1
945
odhlášeno hráčem
05.07.2020 07:52:22
10.
Hanke Magdalena 04.07.2006 Lokomotiva Nymburk
845
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 19:50:26