Název: |
I - TEC Cup B |
Datum: |
08.-12.07. |
Pořadatel: |
TK Havířov (B - 400) |
Kódové číslo: |
616034 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Út do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 9.7.2020 v 9.00 hod. - Fukalová, Kárychová, Klar, Machačová, Nerudová, Ondrášková, Ostravská, Piteráková, Polášková, Valdmannová,
v 10.00 hod. - Felux, Heliošová, Chromcová, Knapková, Macurová, Kostková, Motyková, Myslivcová, Taxová, Zichlarzová,
v 11.30 hod. - Nováková, Martináková, Navrátilová,
v 12.30 hod. - Žingorová, Valentová, Slováčková,
Prezentace čtyřhry ve čtvrtek 9.7.2020 do 12.30 hod..
Do turnaje přijata Knápková Tereza 12.2.2008,
Hráčky se můžou v období 29.6. - 8.7.2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
KVALIFIKACE ZRUŠENA.
Prezentace hlavní soutěže ve středu 8.7.2020 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na čtvrtek 9.7.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nováková Veronika |
19.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
17 |
35 |
|
|
07.06.2020 14:00:42 |
2. |
Slováčková Klára |
26.05.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
65 |
20 |
|
|
07.07.2020 17:14:41 |
3. |
Navrátilová Liliana |
25.05.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
74 |
20 |
|
|
26.06.2020 21:11:14 |
4. |
Valentová Karolina |
19.06.2007 |
ŽLTC Brno |
75 |
20 |
14 |
|
19.06.2020 14:55:27 |
5. |
Rundová Stella Viktorie |
10.05.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
81 |
20 |
|
|
16.06.2020 20:31:49 |
6. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
102 |
15 |
22 |
|
08.06.2020 17:43:37 |
7. |
Valdmannová Vendula |
10.12.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
112 |
15 |
201 |
|
18.06.2020 12:03:36 |
8. |
Chromcová Adéla |
31.07.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
160 |
12 |
|
|
22.05.2020 11:51:42 |
9. |
Macurová Hana |
30.06.2007 |
Slavoj Český Těšín |
165 |
12 |
54 |
|
07.07.2020 11:43:35 |
10. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
218 |
9 |
20 |
|
15.06.2020 16:36:46 |
11. |
Motyková Adéla |
04.06.2008 |
TC Třinec |
231 |
9 |
105 |
|
21.06.2020 16:54:05 |
12. |
Kárychová Viktorie |
05.04.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
246 |
9 |
78 |
|
20.06.2020 14:22:50 |
13. |
Fukalová Kateřina |
22.11.2006 |
Rožnovský tenisový klub |
251 |
9 |
|
|
30.05.2020 20:44:21 |
14. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
255 |
9 |
25 |
|
05.07.2020 21:21:00 |
15. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
284 |
6 |
87 |
|
14.06.2020 08:35:40 |
16. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
349 |
6 |
46 |
|
28.06.2020 08:51:02 |
17. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
364 |
6 |
33 |
|
10.04.2020 07:35:49 |
18. |
Nerudová Eliška |
13.12.2007 |
TC Brno. |
373 |
6 |
71 |
|
23.06.2020 18:51:56 |
19. |
Zichlarzová Vanesa |
06.06.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
422 |
4 |
224 |
|
19.06.2020 13:13:06 |
20. |
Machačová Zuzana |
20.10.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
538 |
4 |
376 |
|
04.07.2020 11:17:37 |
21. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
557 |
4 |
168 |
|
23.06.2020 09:41:57 |
22. |
Ostravská Adéla |
19.08.2008 |
TK Zlín |
736 |
3 |
69 |
|
07.07.2020 11:44:01 |
23. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
754 |
3 |
243 |
|
01.04.2020 20:11:49 |
24. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
845 |
1 |
132 |
|
02.07.2020 20:29:59 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
33. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
34. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
35. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
36. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
37. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
38. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Božoňová Viktorie Anna |
09.08.2006 |
Family Tennis Ostrava |
355 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2020 10:43:41 |
2. |
Šrotová Linda |
24.09.2007 |
TK Milo Olomouc |
207 |
9 |
127 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2020 16:48:56 |
3. |
Hönschová Valentýna |
25.12.2006 |
TK Gymnázium Uničov |
396 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2020 08:23:42 |
4. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
326 |
6 |
58 |
odhlášeno hráčem |
25.06.2020 13:24:46 |
5. |
Zimanyi Ela |
23.10.2007 |
ŽLTC Brno |
111 |
15 |
30 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2020 19:27:36 |
6. |
Dostálová Lucie |
13.07.2007 |
TENIS Klánovice |
279 |
6 |
77 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 08:12:46 |
7. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
569 |
4 |
330 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 13:09:01 |
8. |
Špitová Michaela |
08.04.2007 |
Pašťa tenis, z.s. |
351 |
6 |
176 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 13:10:55 |
9. |
Vallová Valentina |
06.06.2007 |
ŽLTC Brno |
217 |
9 |
59 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 13:53:17 |
10. |
Zitová Tamara |
13.02.2008 |
SK Zlín-Mladcová |
845 |
1 |
483 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 20:47:24 |
11. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
319 |
6 |
64 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 17:29:01 |
12. |
Hubáčková Karolína |
25.11.2008 |
TC Brno. |
408 |
4 |
124 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 21:44:24 |
13. |
Kročková Natália |
15.07.2008 |
ŽLTC Brno |
845 |
1 |
556 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2020 17:43:23 |
14. |
Holubová Aneta |
05.07.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
128 |
12 |
29 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2020 18:41:49 |
15. |
Žáčková Nikol |
02.04.2007 |
TK Milo Olomouc |
619 |
3 |
182 |
odhlášeno hráčem |
01.07.2020 20:42:04 |
16. |
Polášková Nikol |
12.02.2007 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
189 |
9 |
123 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 09:19:26 |
17. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
43 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 09:40:58 |
18. |
Janošková Amálie |
04.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
228 |
9 |
417 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 10:13:48 |
19. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
693 |
3 |
120 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 11:31:38 |
20. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
329 |
6 |
136 |
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 11:32:30 |
21. |
Miketová Amálie |
06.09.2007 |
SK JC Sport Opava |
845 |
1 |
504 |
odhlášeno hráčem |
04.07.2020 11:24:27 |
22. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
134 |
12 |
56 |
odhlášeno hráčem |
04.07.2020 21:34:24 |
23. |
Svobodová Michaela |
30.04.2007 |
Městský tenisový klub Karviná |
166 |
12 |
599 |
odhlášeno hráčem |
07.07.2020 15:18:46 |
24. |
Dopplerová Barbora |
08.02.2007 |
TJ Baník Ostrava OKD |
234 |
9 |
336 |
odhlášeno hráčem |
07.07.2020 15:23:01 |
|