Český tenisový svaz
Název:
I - TEC Cup B
Datum:
08.-12.07.
Pořadatel:
TK Havířov (B - 400)
Kódové číslo:
616034
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
14.05.2020 10:40:24
2.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
160
12
0
 
22.05.2020 11:51:42
3.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
 
05.04.2020 23:11:51
4.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
 
03.05.2020 08:24:15
5.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
 
22.05.2020 22:51:03
6.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
 
07.04.2020 22:47:28
7.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
355
6
0
 
14.05.2020 11:47:37
8.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
 
10.04.2020 07:35:49
9.
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Gymnázium Uničov
396
6
0
 
16.04.2020 07:46:14
10.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
408
4
124
 
18.05.2020 13:27:19
11.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
 
07.04.2020 23:36:31
12.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
 
04.05.2020 20:27:00
13.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
693
3
120
 
27.05.2020 16:19:19
14.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
754
3
243
 
01.04.2020 20:11:49
15.
Zitová Tamara 13.02.2008 SK Zlín-Mladcová
845
1
483
 
24.05.2020 09:39:43
16.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
845
1
504
 
27.05.2020 23:40:13