Název: |
PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR |
Datum: |
02.-05.07. |
Pořadatel: |
TJ Spoje Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
616021 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Čt do 13:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kocandová Radka |
: |
Na Balkáně 812 |
: |
1300 Praha 3 |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj je součástí okruhu se závěrečným turnajem MASTERS(B). Pořadatelé v rámci okruhu jsou TJ Spoje, Lokomotiva Praha, TK Konstruktiva, LTC Modřany 2005. Pravidla, rozpis turnajů a termínů, průběžné pořadí v tour najdete na http://www.envibal.cz. Na závěrečný turnaj MASTERS postupuje osm hráčů/hráček. Rozhodujícím kritériem je počet získaných bodů v rámci okruhu ve dvouhře. V případě rovnosti získaných bodů rozhoduje žebříčkové umístění. O přijetí do turnaje MASTERS(B) s konečnou platností rozhoduje pořadatel. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Drukerova Amelie Essie |
27.06.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
68 |
20 |
|
|
22.06.2020 09:53:32 |
2. |
Michlová Lucie |
08.04.2007 |
Tenis Dobříš |
195 |
9 |
326 |
|
13.06.2020 10:26:27 |
3. |
Bejčková Adéla |
09.04.2008 |
TK Kadaň |
280 |
6 |
100 |
|
10.06.2020 15:21:56 |
4. |
Michálková Adriena |
25.01.2007 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
345 |
6 |
149 |
|
18.06.2020 18:05:08 |
5. |
Mastná Alice |
02.08.2006 |
Sokol Jemnice |
396 |
6 |
|
|
25.06.2020 19:51:43 |
6. |
Šípková Agáta |
14.12.2007 |
SK HAMR, z.s. |
611 |
4 |
349 |
|
16.06.2020 12:56:03 |
7. |
Rabová Anika |
15.11.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
638 |
3 |
753 |
|
11.04.2020 21:22:06 |
8. |
Halamová Kateřina |
02.06.2008 |
TJ Spoje Praha |
674 |
3 |
197 |
|
05.06.2020 15:59:36 |
9. |
Maximova Veronika |
01.11.2006 |
TJ Spoje Praha |
693 |
3 |
|
|
01.07.2020 15:05:17 |
10. |
Kostková Tereza |
28.09.2007 |
TK Havířov, z.s. |
796 |
3 |
276 |
|
09.06.2020 17:30:04 |
11. |
Orlova Stefaniia |
14.12.2006 |
TK Sparta Praha |
845 |
1 |
|
|
28.05.2020 21:30:58 |
12. |
Čermáková Aneta |
23.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
845 |
1 |
273 |
|
17.06.2020 16:09:59 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Oktiabreva Anastasiia |
06.02.2006 |
SK HAMR, z.s. |
71 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2020 13:41:17 |
2. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
845 |
1 |
241 |
odhlášeno hráčem |
04.06.2020 18:39:14 |
3. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
796 |
3 |
90 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2020 18:47:57 |
4. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
205 |
9 |
111 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2020 21:05:28 |
5. |
Hronová Kateřina |
23.10.2007 |
Tempo Praha |
367 |
6 |
308 |
odhlášeno hráčem |
08.06.2020 12:50:24 |
6. |
Boučková Karolína |
07.05.2008 |
TK Neridé |
496 |
4 |
88 |
odhlášeno hráčem |
15.06.2020 11:26:33 |
7. |
Šturcová Nikola |
31.10.2008 |
LTC Modřany 2005 |
845 |
1 |
63 |
odhlášeno hráčem |
18.06.2020 06:15:57 |
8. |
Vallová Valentina |
06.06.2007 |
ŽLTC Brno |
217 |
9 |
59 |
odhlášeno hráčem |
19.06.2020 19:28:10 |
9. |
Sertičová Tereza |
17.03.2008 |
TJ Spoje Praha |
674 |
3 |
115 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2020 12:44:33 |
10. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 18:16:09 |
11. |
Pátková Amálie |
29.08.2007 |
SK Kamínka 1986, z.s. |
845 |
1 |
519 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 21:27:41 |
12. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
115 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 23:39:30 |
13. |
Brožková Tereza |
17.03.2007 |
Open Tennis Club |
282 |
6 |
168 |
odhlášeno hráčem |
25.06.2020 08:59:30 |
14. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
845 |
1 |
330 |
IS: kolizní přihláška |
25.06.2020 12:00:17 |
15. |
Ungerman Lola |
11.07.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
496 |
4 |
|
IS: lhůta 5 dní |
25.06.2020 22:44:22 |
16. |
Nová Aneta |
12.12.2006 |
TJ Spoje Praha |
236 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.06.2020 12:49:42 |
|