Název: |
TC Chrudim B1 Cup - U14 |
Datum: |
29.06-03.07. |
Pořadatel: |
TC Chrudim z.s. (B - 300) |
Kódové číslo: |
616015 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 14:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Sychrovský Pavel |
: |
U Parku 135 |
: |
537 01 Chrudim |
Tel. (1): |
737 264 303 |
E-mail: |
p.sychrovsky@gmx.com |
Internet: |
www.tcchrudim.cz |
Poznámka pořadatele: Hrací plán (= draw) a rozpis utkání (= OOP) je zveřejněn na: courthive.com/Live/CTS
Časy začátků utkání:
9:00 - všechny ostatní neuvedené dále
10:00 - Brabcová, Urbanová, Smékalová, Zámečníková, Svobodová, Urbanová, Nermuťová, Brožová
11:00 - Jelínková, Beranová, Řezníčková, Podškubková, Hrabalová.
=================================================
POZOR ZMĚNA!
Prezentace v pátek 29.6.2018 do 17:00 hod. formou SMS.
=================================================
Oznámeno 27.6.2018 v 10:00.
Kvalifikace je pro malý počet přihlášených zrušena.
Všechny přihlášené hráčky budou přijaty do hlavní soutěže.
=================================================
CourtHive - Open Source Tennis
Turnaj bude organizován pomocí aplikace CourtHive TMX a veškeré informace (rozlosování, hrací plány, rozpisy utkání, aj.) pro hráče a jejich doprovod budou k dispozici veřejně online před a během turnaje v CourtHive Live aplikaci na adrese:
courthive.com/Live/CTS
Další aplikaci CourtHive Mobile (courthive.com/mobile) můžete použít ke sledování a vyhodnocování vybraného utkání.
Výsledky budou v IS cztenis.cz aktualizovány v souladu s čl.66 SŘ (pouze jednou denně po skončení hrací doby).
***************************************************************
1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s.
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E,
kontakt na správce: 777 942 513 (v případě zájmu o rezervaci kurtu pro trénink).
---------------------------------------------------------------------------------
2. HRACÍ POLE
Kvalifikace: 16 hráček, z toho 4 volné karty pořadatele, 4 hráčky postupují do hlavní soutěže. V kvalifikaci musí být přihlášeno alespoň 12 hráček, jinak bude zrušena a všechny hráčky ze zrušené kvalifikace budou přijaty přímo do hlavní soutěže (čl.60 SŘ).
Hlavní soutěž: 38 hráček dle celostátního žebříčku a čl.50 SŘ, 4 postupující z kvalifikace, 2 volné karty VčOTS, 4 volné karty pořadatele.
Hráčky s BH větší než 35 mohou požádat pořadatele o volnou kartu.
---------------------------------------------------------------------------------
3. PŘIHLÁŠKY DO DVOUHRY
Ukončení přihlášek přes IS do úterý 19.6.2018, 11:59 hod., po tomto termínu jen přes pořadatele (SMS) nejpozději do času presentace pro kvalifikaci, popř. hlavní soutěž.
---------------------------------------------------------------------------------
4. PŘIHLÁŠKY DO ČTYŘHRY
Osobně u Vrchního rozhodčího (VR) první hrací den hlavní soutěže, v sobotu 30.6.2018 do 13:00.
---------------------------------------------------------------------------------
5. STARTOVNÉ / VKLAD
300 Kč každá hráčka pro obě soutěže (dvouhra a čtyřhra), startovné bude zvýšeno o 100 Kč pro hráčky přihlášené pořadatelem po ukončení přihlášek přes IS (čl.61 SŘ). Pokud se hráčka účastní jen 2hry nebo 4hry, hradí stejné startovné.
---------------------------------------------------------------------------------
6. LÉKAŘSKÝ POSUDEK
Každá hráčka musí mít ke dni nastoupení k utkání platný lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dle vyhlášky MZ č.391/2013 Sb. Ředitelství turnaje je oprávněno provést namátkovou kontrolu. Neprokázání platnosti zdravotního posudku bude řešeno jako disciplinární provinění.
---------------------------------------------------------------------------------
7. ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu.
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem No-Ad (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
---------------------------------------------------------------------------------
8. PRESENTACE PRO LOSOVÁNÍ
Kvalifikace: pátek 29.6.2018 do 14:00 hod. osobně u VR.
Hlavní soutěž: pátek 29.6.2018 od 15:00 do 17:00 hod. formou SMS (tel.: 737 264 303) nebo osobně u VR v klubovně TC Chrudim.
---------------------------------------------------------------------------------
9. LOSOVÁNÍ DVOUHRY
Kvalifikace: pátek 29.6.2018 po 14:00 hod. bezprostředně po ukončení prezentace.
Hlavní soutěž: pátek 29.6.2018 po 17:30 hod. v klubovně TC Chrudim.
---------------------------------------------------------------------------------
10. PLÁNOVANÝ PROGRAM TURNAJE
Sobota: 2hra - 48/32, 32/16, 4hra - xx/16, 16/8
Neděle: 2hra - 16/8, QF, 4hra - QF, SF
Pondělí: 2hra - SF, F, 4hra - F
Úterý: rezervní den |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jelínková Barbora |
19.05.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
31 |
30 |
|
|
20.05.2018 11:07:09 |
2. |
Beranová Kristýna |
16.10.2004 |
TK Sparta Praha |
60 |
20 |
|
WC - přihl.po termínu |
26.06.2018 16:21:14 |
3. |
Řezníčková Natálie |
24.09.2004 |
TK Kunštát |
63 |
20 |
|
|
25.05.2018 15:23:17 |
4. |
Podškubková Klára |
25.07.2004 |
TK Spartak Jihlava |
78 |
15 |
|
|
17.06.2018 21:39:22 |
5. |
Havlová Natálie |
20.01.2005 |
TK Spartak Jihlava |
79 |
15 |
14 |
|
29.04.2018 17:52:03 |
6. |
Zámečníková Kristina |
15.10.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
87 |
15 |
18 |
|
17.03.2018 20:50:11 |
7. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
89 |
15 |
43 |
|
02.06.2018 19:51:53 |
8. |
Brabcová Sára |
31.03.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
95 |
15 |
|
|
09.05.2018 10:41:49 |
9. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
96 |
15 |
42 |
|
25.03.2018 21:05:09 |
10. |
Urbanová Lucie |
14.02.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
101 |
15 |
17 |
|
03.04.2018 20:09:21 |
11. |
Slováčková Tereza |
12.01.2004 |
TK TILIA Brno |
114 |
12 |
|
WC - přihl.po termínu |
22.06.2018 10:52:36 |
12. |
Válková Simona |
06.04.2005 |
TO TJ Svitavy |
128 |
12 |
28 |
|
23.03.2018 08:25:35 |
13. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
133 |
12 |
118 |
|
18.03.2018 23:07:41 |
14. |
Nermuťová Izabela |
20.09.2004 |
TK Choceň |
148 |
12 |
|
|
16.03.2018 13:01:57 |
15. |
Králová Michaela |
25.03.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
148 |
12 |
259 |
|
17.03.2018 08:48:25 |
16. |
Sychrovská Nikola |
03.01.2004 |
TC Chrudim z.s. |
155 |
12 |
|
|
17.03.2018 11:29:18 |
17. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
156 |
12 |
|
|
26.03.2018 14:37:14 |
18. |
Apostolova Nikol |
05.05.2005 |
TK TJ Ostrava |
158 |
12 |
54 |
|
18.03.2018 17:55:57 |
19. |
Závišková Barbora |
03.04.2005 |
TK Třebíč |
168 |
9 |
62 |
|
12.06.2018 08:05:26 |
20. |
Moravcová Viktorie |
09.09.2005 |
TK Písnice |
170 |
9 |
31 |
|
21.05.2018 07:11:10 |
21. |
Grünová Eliška |
18.11.2005 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
178 |
9 |
65 |
|
17.06.2018 13:58:51 |
22. |
Prepslová Agáta |
13.05.2005 |
I.ČLTK Praha |
181 |
9 |
48 |
|
12.06.2018 09:48:46 |
23. |
Ježková Stela |
04.10.2006 |
TC Chrudim z.s. |
182 |
9 |
41 |
|
19.03.2018 15:01:55 |
24. |
Güttlerová Viktorie |
25.05.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
192 |
9 |
201 |
|
29.05.2018 19:15:38 |
25. |
Slováková Kamila |
27.09.2005 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
215 |
9 |
38 |
|
04.06.2018 07:41:30 |
26. |
Svobodová Julie |
26.03.2005 |
SK Jundrov Brno |
226 |
9 |
87 |
|
12.05.2018 21:09:54 |
27. |
Smékalová Magdaléna |
17.01.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
230 |
9 |
16 |
|
23.05.2018 18:20:31 |
28. |
Jantačová Elen |
16.08.2005 |
TJ Brno-Komín |
240 |
9 |
136 |
|
08.05.2018 17:01:58 |
29. |
Pejčevová Jana |
08.03.2005 |
BLTC Brno |
243 |
9 |
329 |
|
17.06.2018 08:50:37 |
30. |
Nývltová Natálie |
20.10.2004 |
Lokomotiva Trutnov |
250 |
6 |
|
|
19.06.2018 11:50:41 |
31. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
294 |
6 |
102 |
|
20.03.2018 10:15:12 |
32. |
Říhová Lucie |
31.12.2005 |
TK Most |
299 |
6 |
26 |
|
29.04.2018 16:39:10 |
33. |
Beranová Kateřina |
08.06.2006 |
TK Sparta Praha |
309 |
6 |
168 |
WC - přihl.po termínu |
26.06.2018 16:20:00 |
34. |
Šimonková Daniela |
02.09.2005 |
TO TJ Tesla Pardubice |
332 |
6 |
115 |
|
18.06.2018 21:01:27 |
35. |
Brucháčková Anna |
21.01.2005 |
TC BORS CLUB |
347 |
6 |
143 |
|
04.06.2018 18:38:10 |
36. |
Brožová Natálie |
06.02.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
372 |
4 |
78 |
|
08.04.2018 16:30:41 |
37. |
Vašíčková Michelle |
26.02.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
442 |
4 |
294 |
WC |
17.03.2018 18:31:09 |
38. |
Doležalová Nicol |
29.03.2004 |
LTC Pardubice |
470 |
4 |
|
(WC) |
24.05.2018 22:30:30 |
39. |
Dvořáková Simona |
29.03.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
772 |
3 |
608 |
(WC) |
15.03.2018 00:05:04 |
40. |
Soukalová Bára |
12.02.2006 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
786 |
1 |
177 |
|
22.03.2018 13:14:12 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
49. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
50. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
51. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
52. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
270 |
6 |
401 |
odhlášeno hráčem |
22.04.2018 14:28:14 |
2. |
Šmejkalová Amélie |
16.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
68 |
20 |
7 |
odhlášeno hráčem |
07.05.2018 22:26:28 |
3. |
Viktorinová Eliška |
24.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
100 |
15 |
19 |
odhlášeno hráčem |
12.05.2018 12:28:46 |
4. |
Lašáková Lilien |
23.11.2005 |
LTC Pardubice |
104 |
15 |
49 |
odhlášeno hráčem |
15.05.2018 08:36:55 |
5. |
Pfeifferová Kamila |
25.02.2006 |
TK EZE Olomouc z.s. |
786 |
1 |
133 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2018 18:37:22 |
6. |
Charvátová Nela |
26.06.2006 |
TK Most |
161 |
12 |
37 |
odhlášeno hráčem |
04.06.2018 13:32:52 |
7. |
Krsková Eliška |
26.04.2004 |
Sokol Říčany |
151 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2018 10:18:38 |
8. |
Sasinka Victoria |
14.11.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
101 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2018 19:48:12 |
9. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
729 |
3 |
220 |
odhlášeno hráčem |
15.06.2018 09:24:13 |
10. |
Zezhulčíková Tereza |
26.06.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
343 |
6 |
72 |
odhlášeno hráčem |
16.06.2018 11:50:09 |
11. |
Mlenská Sára |
03.10.2006 |
TK Sparta Praha |
274 |
6 |
45 |
odhlášeno hráčem |
16.06.2018 20:57:19 |
12. |
Barusel Anežka |
09.08.2006 |
Tenisový klub Bruntál, z.s. |
786 |
1 |
554 |
odhlášeno hráčem |
17.06.2018 23:30:34 |
13. |
Rendlová Sofie |
28.11.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
482 |
4 |
147 |
odhlášeno hráčem |
18.06.2018 12:46:32 |
14. |
Temenugov Isabella |
15.05.2006 |
ŽLTC Brno |
687 |
3 |
123 |
odhlášeno hráčem |
19.06.2018 09:42:48 |
15. |
Rainke Natálie |
18.04.2004 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
91 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2018 08:50:56 |
16. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
496 |
4 |
103 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2018 21:10:52 |
17. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
584 |
3 |
135 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2018 21:43:55 |
18. |
Šalková Natálie |
21.06.2006 |
TK Neridé |
458 |
4 |
24 |
odhlášeno hráčem |
21.06.2018 11:58:11 |
19. |
Bukvaldová Michaela |
08.09.2005 |
TK TILIA Brno |
214 |
9 |
64 |
odhlášeno hráčem |
21.06.2018 12:24:55 |
20. |
Katzer Ellen |
27.03.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
786 |
1 |
149 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2018 08:24:24 |
21. |
Procházková Nela |
13.09.2005 |
SK Tenis Tišnov |
234 |
9 |
70 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2018 16:28:41 |
22. |
Davidová Natali |
27.01.2006 |
TK Zlín |
413 |
4 |
61 |
odhlášeno hráčem |
22.06.2018 20:38:22 |
23. |
Mikulcová Nela |
12.02.2005 |
TK Zlín |
492 |
4 |
287 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2018 07:32:00 |
24. |
Petáková Helena |
21.04.2004 |
F.H.TK Dobřichovice |
121 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2018 07:34:01 |
25. |
Karbanová Barbora |
05.07.2006 |
LTC Litvínov |
714 |
3 |
109 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2018 07:56:25 |
26. |
Fuksová Natalie |
04.09.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
496 |
4 |
644 |
odhlášeno pořadatelem |
23.06.2018 10:37:44 |
27. |
Štolfová Aneta |
13.05.2004 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
206 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2018 11:52:48 |
28. |
Bajerová Klára |
06.06.2005 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
219 |
9 |
66 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2018 21:03:32 |
29. |
Sedláková Kristýna |
13.08.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
271 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2018 10:37:24 |
30. |
Peřinová Tereza |
25.07.2006 |
DTK Skuteč |
664 |
3 |
179 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2018 20:52:41 |
31. |
Hřebačková Tereza |
15.03.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
145 |
12 |
253 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2018 22:49:44 |
|