Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim B1 Cup - U14
Datum:
29.06-03.07.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (B - 300)
Místo konání:
U Parku 135, 537 01 Chrudim
Kódové číslo:
616015
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 14:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
p.sychrovsky@gmx.com
Internet:
www.tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

CourtHive - Open Source Tennis (courthive.com)
Turnaj bude organizován pomocí aplikace CourtHive a veškeré informace (rozlosování, hrací plány, rozpisy utkání, aj.) pro hráče a jejich doprovod budou k dispozici online před a během turnaje na adrese: 
courthive.com/Live/CTS/
Aplikaci si můžete uložit na domovskou stránku svého mobilního telefonu.
Výsledky budou v IS cztenis.cz aktualizovány v souladu s čl.66 SŘ (pouze jednou denně po skončení hrací doby).
***************************************************************
1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
TC Chrudim z.s.
GPS: 49°57'17.8"N 15°47'26.7"E,
kontakt na správce: 777 942 513 (v případě zájmu o rezervaci kurtu pro trénink).
---------------------------------------------------------------------------------
2. HRACÍ POLE
Kvalifikace: 16 hráček, z toho 4 volné karty pořadatele, 4 hráčky postupují do hlavní soutěže. V kvalifikaci musí být přihlášeno nejpozději do 28.6.2018 18:00 hod. alespoň 12 hráček, jinak bude zrušena a všechny hráčky ze zrušené kvalifikace budou přijaty přímo do hlavní soutěže (čl.60 SŘ).
Hlavní soutěž: 38 hráček dle celostátního žebříčku a čl.50 SŘ, 4 postupující z kvalifikace, 2 volné karty VčOTS, 4 volné karty pořadatele. 
Hráčky s BH větší než 35 mohou požádat pořadatele o volnou kartu.
---------------------------------------------------------------------------------
3. PŘIHLÁŠKY DO DVOUHRY
Ukončení přihlášek přes IS do úterý 19.6.2018, 11:59 hod., po tomto termínu jen přes pořadatele (SMS) nejpozději do času presentace pro kvalifikaci, popř. hlavní soutěž.
---------------------------------------------------------------------------------
4. PŘIHLÁŠKY DO ČTYŘHRY
Osobně u Vrchního rozhodčího (VR) první hrací den hlavní soutěže, v sobotu 30.6.2018 do 13:00.
---------------------------------------------------------------------------------
5. STARTOVNÉ / VKLAD
300 Kč každá hráčka pro obě soutěže (dvouhra a čtyřhra), startovné bude zvýšeno o 100 Kč pro hráčky přihlášené pořadatelem po ukončení přihlášek přes IS (čl.61 SŘ). Pokud se hráčka účastní jen 2hry nebo 4hry, hradí stejné startovné. 
---------------------------------------------------------------------------------
6. LÉKAŘSKÝ POSUDEK
Každá hráčka musí mít ke dni nastoupení k utkání platný lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dle vyhlášky MZ č.391/2013 Sb. Ředitelství turnaje je oprávněno provést namátkovou kontrolu. Neprokázání platnosti zdravotního posudku bude řešeno jako disciplinární provinění.
---------------------------------------------------------------------------------
7. ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné sety ze tří, tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v každém setu. 
Čtyřhra - na 2 vítězné sety systémem No-Ad (bez výhod), tie-break do 7 bodů (s rozdílem 2 bodů) za stavu 6-6 na gamy v prvních dvou setech a místo rozhodujícího 3.setu super tie-break do 10 bodů (s rozdílem 2 bodů).
---------------------------------------------------------------------------------
8. PRESENTACE PRO LOSOVÁNÍ
Kvalifikace: pátek 29.6.2018 do 14:00 hod. osobně u VR.
Hlavní soutěž: pátek 29.6.2018 od 16:00 do 18:00 hod. formou SMS (737 264 303) nebo osobně u VR v klubovně TC Chrudim. 
---------------------------------------------------------------------------------
9. LOSOVÁNÍ DVOUHRY
Kvalifikace: pátek 29.6.2018 po 14:00 hod. bezprostředně po ukončení prezentace.
Hlavní soutěž: pátek 29.6.2018 po 18:00 hod. v klubovně TC Chrudim.
---------------------------------------------------------------------------------
10. PLÁNOVANÝ PROGRAM TURNAJE
Pátek: kvalifikace 2hra - xx/8, 8/4 (min.počet 12 hráček)
Sobota: hlavní soutěž 2hra - 48/32, 32/16, 4hra - xx/16, 16/8
Neděle: 2hra - 16/8, QF, 4hra - QF, SF
Pondělí: 2hra - SF, F, 4hra - F 
Úterý: rezervní den
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha
31
30
 
 
20.05.2018 11:07:09
2.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
63
20
 
 
25.05.2018 15:23:17
3.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
78
15
 
 
17.06.2018 21:39:22
4.
Havlová Natálie 20.01.2005 TK Spartak Jihlava
79
15
14
 
29.04.2018 17:52:03
5.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
87
15
18
 
17.03.2018 20:50:11
6.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
89
15
43
 
02.06.2018 19:51:53
7.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
95
15
 
 
09.05.2018 10:41:49
8.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
96
15
42
 
25.03.2018 21:05:09
9.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
101
15
17
 
03.04.2018 20:09:21
10.
Petáková Helena 21.04.2004 Tenis Dobříš
121
12
 
 
22.03.2018 20:42:23
11.
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička
128
12
28
 
23.03.2018 08:25:35
12.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
133
12
118
 
18.03.2018 23:07:41
13.
Hřebačková Tereza 15.03.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
145
12
253
 
29.03.2018 17:31:25
14.
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň
148
12
 
 
16.03.2018 13:01:57
15.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
148
12
259
 
17.03.2018 08:48:25
16.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
155
12
 
 
17.03.2018 11:29:18
17.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
156
12
 
 
26.03.2018 14:37:14
18.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
158
12
54
 
18.03.2018 17:55:57
19.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
168
9
62
 
12.06.2018 08:05:26
20.
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé
170
9
31
 
21.05.2018 07:11:10
21.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
178
9
65
 
17.06.2018 13:58:51
22.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
181
9
48
 
12.06.2018 09:48:46
23.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
182
9
41
 
19.03.2018 15:01:55
24.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
192
9
201
 
29.05.2018 19:15:38
25.
Štolfová Aneta 13.05.2004 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
206
9
 
 
17.04.2018 17:58:28
26.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
214
9
64
 
13.05.2018 07:12:30
27.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
215
9
38
 
04.06.2018 07:41:30
28.
Bajerová Klára 06.06.2005 TC-MJ TENIS Líšeň
219
9
66
 
24.03.2018 16:15:06
29.
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno
226
9
87
přijata do HS
12.05.2018 21:09:54
30.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
230
9
16
čl.50 SŘ - podle cž ml.ž.
23.05.2018 18:20:31
31.
Procházková Nela 13.09.2005 SK Tenis Tišnov
234
9
70
čl.50 SŘ - podle cž ml.ž.
10.06.2018 14:09:56
32.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
299
6
26
čl.50 SŘ - podle cž ml.ž.
29.04.2018 16:39:10
33.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
372
4
78
čl.50 SŘ - podle cž ml.ž.
08.04.2018 16:30:41
34.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
413
4
61
čl.50 SŘ - podle cž ml.ž.
30.03.2018 15:52:47
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jantačová Elen 16.08.2005 Tatran Starý Lískovec
240
9
136
přijata do HS
08.05.2018 17:01:58
2.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
243
9
329
přijata do HS
17.06.2018 08:50:37
3.
Nývltová Natálie 20.10.2004 Lokomotiva Trutnov
250
6
 
přijata do HS
19.06.2018 11:50:41
4.
Sedláková Kristýna 13.08.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
271
6
 
 
05.06.2018 20:35:54
5.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
294
6
102
 
20.03.2018 10:15:12
6.
Šimonková Daniela 02.09.2005 TO TJ Tesla Pardubice
332
6
115
 
18.06.2018 21:01:27
7.
Brucháčková Anna 21.01.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
347
6
143
 
04.06.2018 18:38:10
8.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
442
4
294
 
17.03.2018 18:31:09
9.
Doležalová Nicol 29.03.2004 LTC Pardubice
470
4
 
 
24.05.2018 22:30:30
10.
Mikulcová Nela 12.02.2005 TK Zlín
492
4
287
přijata do Q
17.06.2018 12:59:53
11.
Karbanová Barbora 05.07.2006 LTC Litvínov
714
3
109
 
28.04.2018 21:10:07
12.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TENIS Klánovice
786
1
149
 
16.03.2018 19:44:23
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
496
4
644
přijata do Q
30.04.2018 21:29:31
2.
Peřinová Tereza 25.07.2006 LTC Vysoké Mýto
664
3
179
přijata do Q
19.04.2018 09:36:16
3.
Dvořáková Simona 29.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
772
3
608
přijata do Q
15.03.2018 00:05:04
4.
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
786
1
177
 
22.03.2018 13:14:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
270
6
401
odhlášeno hráčem
22.04.2018 14:28:14
2.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
20
7
odhlášeno hráčem
07.05.2018 22:26:28
3.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
15
19
odhlášeno hráčem
12.05.2018 12:28:46
4.
Lašáková Lilien 23.11.2005 LTC Pardubice
104
15
49
odhlášeno hráčem
15.05.2018 08:36:55
5.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK Mohelnice, z.s.
786
1
133
odhlášeno hráčem
01.06.2018 18:37:22
6.
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov
161
12
37
odhlášeno hráčem
04.06.2018 13:32:52
7.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
151
12
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 10:18:38
8.
Sasinka Victoria 14.11.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
101
15
 
odhlášeno hráčem
09.06.2018 19:48:12
9.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk
729
3
220
odhlášeno hráčem
15.06.2018 09:24:13
10.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
343
6
72
odhlášeno hráčem
16.06.2018 11:50:09
11.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
274
6
45
odhlášeno hráčem
16.06.2018 20:57:19
12.
Barusel Anežka 09.08.2006 TK Spartak Jihlava
786
1
554
odhlášeno hráčem
17.06.2018 23:30:34
13.
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Sokolov
482
4
147
odhlášeno hráčem
18.06.2018 12:46:32
14.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
687
3
123
odhlášeno hráčem
19.06.2018 09:42:48
15.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
20.06.2018 08:50:56
16.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
496
4
103
odhlášeno hráčem
20.06.2018 21:10:52
17.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
584
3
135
odhlášeno hráčem
20.06.2018 21:43:55
18.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
458
4
24
odhlášeno hráčem
21.06.2018 11:58:11