Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  SK Tenis Duchcov
Datum:  26.-28.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Džurňáková Michaela
 
 
 
Vohryzková Kateřina
6:3, 6:2
 
Kozmová Hana
4:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Rosenbaumová Karolína
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Drozdová Alena
 
Batíková Adéla
3:6, 6:2, 1:0 (3)
 
 
 
Slavíčková Anna Lucie
6:0, 6:1
 
Petrásová Valentýna
6:3, 6:1
 
Dolejšová Tereza
3:6, 7:5, 1:0 (4)
 
Koleňová Claudie
6:0, 6:0
 
 
7:6 (7), 6:1
 
Kubíčková Šárka
 
Kedlesová Nikola
6:3, 6:1
 
 
 
Šprojcarová Nela
6:1, 6:4
 
Šenová Klára
6:2, 6:1
 
Suchá Amy
scr.
 
Batalová Eliška
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Zauperová Pavlína
 
 
6:3, 6:1
 
Kudláčková  Zuzana
 
 
6:4, 7:6 (5)
 
Juštinová Anna
 
Bušková Kateřina
7:5, 3:6, 1:0 (8)
 
Karbanová Barbora
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Vlčková Kristýna
 
Poznámka pořadatele: Finále turnaje čtvrtek 9,30 hodin
Počet účastníků22
NasazeníBH
Džurňáková Michaela 1629
Vlčková Kristýna 3366
Batíková Adéla 4014
Zauperová Pavlína 4854
Drozdová Alena 5014
Kudláčková Zuzana 5114
Kubíčková Šárka 5464
Kedlesová Nikola 6343
Kategorie : 4Součet BH: 38
Kódové číslo akce: 612012

Suchá Amy - Džurňáková Michaela
 
 
 
Dolejšová Tereza - Batalová Eliška
6:1, 6:1
 
Batíková Adéla - Juštinová Anna
6:4, 6:1
 
Kedlesová Nikola - Kubíčková Šárka
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 3:4, scr.
 
Slavíčková Anna Lucie - Kozmová Hana
 
Šenová Klára - Šprojcarová Nela
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Bušková Kateřina - Vlčková Kristýna
 
Vohryzková Kateřina - Rosenbaumová Karolína
6:1, 6:3
 
Koleňová Claudie - Petrásová Valentýna
6:2, 6:1
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Zauperová Pavlína - Kudláčková  Zuzana
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Džurňáková Michaela 1629
Vlčková Kristýna 3366
Batíková Adéla 4014
Zauperová Pavlína 4854
Kudláčková Zuzana 5114
Kubíčková Šárka 5464
Kedlesová Nikola 6343
Slavíčková Anna Lucie 6573
Kategorie : 4Součet BH: 37
Kódové číslo akce: 614012

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kosinová Klára14.10.2005LTC Panorama Teplice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Karbanová Barbora05.07.2006LTC Litvínov
Kudláčková Zuzana28.10.2006SK Tenis Kladno
Petrásová Valentýna06.08.2007TK Jirkov