Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TJ Solidarita Praha 10
Datum:  23.-25.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Dolejší Eliška
 
 
 
Šimková Barbara
7:5, 7:5
 
Klůfová Iva
scr.
 
Farajpourová Aileen
6:1, 6:1
 
Chmelíková Charlotte
6:0, 6:1
 
Havlová Michaela
6:2, 6:0
 
Tikovská Adéla
6:1, 6:0
 
Hrubá Tereza
6:0, 6:0
 
Hůlová Veronika
7:6 (), 6:1
 
Irahola Valerie
6:1, 6:4
 
Cahová Julie
6:1, 7:5
 
Pricová Ella
6:3, 6:0
 
Skurzoková Patricie
6:3, 6:3
 
Těhníková Ester
6:2, 6:0
 
Tikalová Žaneta
6:3, 6:1
 
Chrtová Sarah
4:6, 6:3, 7:5
 
Špačková Julie
6:0, 7:6
 
Bittarová Juliana
6:1, 6:3
 
Kainráthová Gabriela
6:2, 6:3
 
Martincová Ester
7:5, 6:3
 
Melicharová Kateřina
6:0, 6:1
 
Salame Lilly Jasmine
6:3, 6:2
 
Bláhová Nela
6:2, 7:5
 
Tichá Linda
6:4, 6:2
 
Hronová Kateřina
6:4, 6:1
 
Švejcarová Marie
6:1, 6:2
 
Svobodová Jana
6:2, 6:3
 
Orlova Stefaniia
6:4, 6:3
 
Bláhová Natalie
7:6 (), 6:3
 
 
6:4, 5:1, scr.
 
Venclová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Vaněk Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na pondělí: semi chlapci v 9, dívky v 10
Počet účastníků30
NasazeníBH
Dolejší Eliška 11515
Venclová Nela 13112
Bláhová Nela 15812
Hrubá Tereza 16612
Tikalová Žaneta 2059
Tikovská Adéla 2099
Tichá Linda 2149
Chrtová Sarah 2239
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 612011

 
 
Dolejší Eliška - Dvořáková Zuzana
 
Špačková Julie - Skurzoková Patricie
6:0, 6:2
 
Chmelíková Charlotte - Pricová Ella
3:6, 6:2, scr.
 
 
6:1, 6:4
 
Zítková Karolína - Melicharová Kateřina
 
Irahola Valerie - Hůlová Veronika
6:4, 6:0
 
Hronová Kateřina - Martincová Ester
6:4, 6:3
 
Tichá Linda - Švejcarová Marie
7:5, 6:1
 
Chrtová Sarah - Salame Lilly Jasmine
6:3, 6:2
 
 
3:6, 6:3 (8)
 
Tikovská Adéla - Hrubá Tereza
 
Tikalová Žaneta - Bittarová Juliana
6:3, 6:1
 
Bláhová Nela - Bláhová Natalie
7:5, 6:2
 
 
5:7, 7:5 (5)
 
Venclová Nela - Šimková Barbara
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Zítková Karolína 9715
Dolejší Eliška 11515
Venclová Nela 13112
Bláhová Nela 15812
Hrubá Tereza 16612
Dvořáková Zuzana 1989
Tikalová Žaneta 2059
Tikovská Adéla 2099
Kategorie : 5Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 614011

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Brožková Tereza17.03.2007Open Tennis Club
Pátková Amálie29.08.2007LTC Modřany 2005

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Venclová Nela06.02.2006TJ Sokol Vysočany
Švejcarová Marie14.05.2008Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Salame Lilly Jasmine06.02.2008Tenis Cibulka
Melicharová Kateřina18.03.2008TK Sparta Praha
Špačková Julie01.03.2008TC VŠ Praha
Těhníková Ester16.07.2008TK Start Praha-Topolka
Skurzoková Patricie08.07.2008Sportcentrum Uhříněves
Pricová Ella20.10.2007LTC Panorama Teplice
Irahola Valerie21.05.2007SK HAMR, z.s.
Hrubá Tereza19.07.2006Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
Tikovská Adéla12.07.2006Sportclub Řevnice, z.s.
Havlová Michaela10.11.20071. Vestecká sportovní o.s.
Chmelíková Charlotte17.06.2007Slavoj Český Brod
Farajpourová Aileen16.07.2008I.ČLTK Praha
Klůfová Iva27.02.2007TJ Solidarita Praha 10
Šimková Barbara04.08.2006SK Aritma Praha
Dolejší Eliška22.03.2006TK Olymp Praha
Zítková Karolína23.10.2006LTC Modřany 2005
Dvořáková Zuzana09.12.2006SK Aritma Praha