Český tenisový svaz
Název:
A1 NIKE TROPHY 2018
Datum:
11.-15.04.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 400)
Kódové číslo:
616000
Dvorců + povrch:
14 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cetkovský Petr
Za Velodromem 49a
796 01 Prostějov
Tel. (1):
777 244 452
E-mail:
pcetkovsky@email.cz

Poznámka pořadatele:

UBYTOVÁNÍ HOTEL TENNIS CLUB ( PŘÍMO V AREÁLU):
STANDARD:
- jednolůžkový pokoj se snídaní: 1000,-Kč/os.
- dvoulůžkový pokoj se snídaní: 800,- Kč/os.
BUSINESS:
- jednolůžkový pokoj se snídaní: 1400,-Kč/os.
- dvoulůžkový pokoj se snídaní: 1200,- Kč/os.

Rezervace: tel. RECEPCE - 582 402 511 - heslo NIKE TROPHY

Prezentace - kvalifikace - středa 11.4. osobně do 10:30 hod, hlavní soutěž - středa 11.4. možno i telefonicky mezi 16:00 - 17:45 hod - vrchní rozhodčí Ing. Petr Flašar - tel. 725 806 513
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
12
45
 
 
21.03.2018 09:31:41
2.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
17
35
 
 
31.03.2018 19:10:34
3.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
22
35
 
 
26.03.2018 19:56:50
4.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
26
30
 
 
26.03.2018 13:33:29
5.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
34
30
3
 
27.03.2018 14:19:20
6.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
36
30
 
 
26.03.2018 09:19:59
7.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
39
25
 
 
23.03.2018 16:00:07
8.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
39
25
4
 
25.03.2018 12:48:01
9.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Olymp Praha
41
25
5
 
24.03.2018 08:20:51
10.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
42
25
34
 
21.03.2018 13:58:07
11.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
44
25
 
 
26.03.2018 16:48:25
12.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
48
25
 
 
18.03.2018 17:56:58
13.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
51
20
8
 
21.03.2018 08:25:49
14.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
58
20
 
 
29.03.2018 13:15:24
15.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno
62
20
 
 
28.03.2018 13:58:07
16.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
20
7
 
15.03.2018 12:28:36
17.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
70
20
 
 
20.03.2018 21:11:51
18.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
80
15
 
 
17.03.2018 10:50:46
19.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
15
20
 
26.03.2018 08:35:44
20.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
87
15
18
 
17.03.2018 20:47:18
21.
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno.
92
15
 
volná karta pořadatel
09.04.2018 07:01:38
22.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
95
15
 
 
22.03.2018 09:18:40
23.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
96
15
42
 
25.03.2018 21:01:53
24.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
99
15
9
 
17.03.2018 11:26:40
25.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
101
15
17
 
15.03.2018 19:52:51
26.
Slováčková Tereza 12.01.2004 TK TILIA Brno
114
12
 
 
25.03.2018 21:59:56
27.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
120
12
6
 
15.03.2018 07:45:23
28.
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička
128
12
28
 
23.03.2018 08:22:09
29.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
130
12
57
volná karta ČTS
18.03.2018 19:42:17
30.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
133
12
118
volná karta ČTS
18.03.2018 23:07:13
31.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
156
12
 
volná karta pořadatel
26.03.2018 14:36:12
32.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
158
12
54
 
18.03.2018 17:53:51
33.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
162
9
23
 
24.03.2018 10:45:06
34.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
165
9
138
volná karta ČTS
22.03.2018 04:29:38
35.
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé
170
9
31
 
20.03.2018 19:08:05
36.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
230
9
16
 
25.03.2018 21:09:41
37.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
240
9
27
 
23.03.2018 14:35:25
38.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
254
6
25
 
26.03.2018 21:08:29
39.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Sparta Praha
461
4
21
 
28.03.2018 13:06:39
40.
Surovčíková Nina 18.03.2006 TK AGROFERT Prostějov
474
4
47
volná karta pořadatel
07.04.2018 08:36:14
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
181
9
48
 
22.03.2018 20:13:25
2.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
182
9
41
 
19.03.2018 14:56:48
3.
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
191
9
 
 
09.04.2018 07:01:04
4.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
200
9
120
 
26.03.2018 21:30:57
5.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
209
9
131
 
28.03.2018 12:25:14
6.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
214
9
64
 
19.03.2018 13:51:32
7.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
215
9
38
 
19.03.2018 08:31:58
8.
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov
219
9
 
 
30.03.2018 15:04:31
9.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
226
9
74
 
20.03.2018 11:29:37
10.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
237
9
274
 
29.03.2018 16:42:01
11.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
240
9
136
 
19.03.2018 15:49:41
12.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
243
9
329
 
04.04.2018 19:58:21
13.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
270
6
401
volná karta ČTS
03.04.2018 13:55:50
14.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
323
6
71
 
20.03.2018 14:47:34
15.
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TK Blansko
367
6
136
 
03.04.2018 10:38:58
16.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
404
4
93
 
25.03.2018 10:34:26
17.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
413
4
61
volná karta ČTS
05.04.2018 14:32:07
18.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
470
4
399
 
23.03.2018 13:02:36
19.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
496
4
103
 
15.03.2018 10:46:10
20.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
687
3
123
 
17.03.2018 06:22:48
21.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
702
3
97
 
30.03.2018 12:46:15
22.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
786
1
 
volná karta pořadatel
26.03.2018 16:27:59
23.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
786
1
504
 
26.03.2018 16:46:11
24.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
786
1
46
volná karta ČTS
07.04.2018 08:28:09
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
161
12
37
odhlášeno hráčem
15.03.2018 10:39:59
2.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
64
20
 
odhlášeno hráčem
23.03.2018 07:12:18
3.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
442
4
294
odhlášeno hráčem
28.03.2018 14:56:44
4.
Bergler Olivia Maria 10.12.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
664
3
483
odhlášeno hráčem
01.04.2018 20:14:25
5.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
786
1
 
odhlášeno hráčem
03.04.2018 05:57:13
6.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
86
15
 
odhlášeno hráčem
04.04.2018 01:25:38
7.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
67
20
 
odhlášeno hráčem
04.04.2018 20:57:02
8.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
274
6
45
odhlášeno hráčem
04.04.2018 21:42:00
9.
Bajerová Klára 06.06.2005 TC-MJ TENIS Líšeň
219
9
66
odhlášeno hráčem
05.04.2018 07:17:41
10.
Sekaninová Martina 02.12.2004 ŽLTC Brno
117
12
 
odhlášeno hráčem
05.04.2018 07:29:01
11.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
294
6
102
IS: lhůta 5 dní
05.04.2018 22:19:17
12.
Hřebačková Tereza 15.03.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
145
12
253
IS: lhůta 5 dní
06.04.2018 07:02:58
13.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
786
1
243
odhlášeno hráčem
06.04.2018 07:06:00
14.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
262
6
35
odhlášeno hráčem
06.04.2018 10:29:46
15.
Denková Adéla 18.03.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
485
4
82
odhlášeno hráčem
07.04.2018 09:00:27
16.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
08.04.2018 11:21:09
17.
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha
28
30
 
odhlášeno hráčem
08.04.2018 14:16:59
18.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
73
20
 
odhlášeno hráčem
09.04.2018 20:40:40
19.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
7
60
 
odhlášeno hráčem
10.04.2018 08:47:32
20.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
63
20
 
odhlášeno hráčem
10.04.2018 09:15:22
21.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
168
9
62
odhlášeno pořadatelem
10.04.2018 12:23:40
22.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
49
25
 
odhlášeno hráčem
10.04.2018 12:54:17