Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
24.-27.01.
Pořadatel:
severomoravský (P - 700)
Místo konání:
TK Precheza Přerov
Kódové číslo:
606970
Dvorců + povrch:
3 COURT SOL
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Huťka Pavel
U tenisu 16
75000 Přerov
Tel. (1):
725802909
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

!! POZOR !!


TELEFONICKÁ PREZENTACE:
---------------------------------

PÁTEK 24.1.2020 V ČASE 17:00 - 18:00 na tel. 725 802 909


LOSOVÁNÍ:
-------------
18:00 -18:30 HOD. NA ŘEDITELSTVÍ TURNAJE TENISOVÉHO ARÉÁLU TK PRECHEZY

ČASOVÝ HARMONOGRAM TURNAJE A NASAZENÍ ZÁPASŮ BUDE ZVEŘEJNĚN V POZNÁMCE POŘADATELE TURNAJE DO 20:00 HOD.

----------------------------------------------------------------------------------------------
ROZEHRÁVKY BUDOU MOŽNÉ POUZE PŘED ZAHÁJENÍM PRVNÍCH KOL OD 7:30-8:25 HOD.

PŘEBORY SE BUDOU KONAT V NOVÉ HALE HORNÍHO AREÁLU NA KURTECH BĚŽNĚ HRANÝCH LETNÍCH TURNAJŮ - ulice: KOSMÁKOVA 55


SOBOTA
----------



8:30 HOD.

FUKALOVÁ, SLAMĚNÍKOVÁ, SVOBODOVÁ, BŘEZÍKOVÁ, KOSTKOVÁ, FELUX,

9:30 HOD.

KLÁR, RYSOVÁ, SIKOROVÁ, TAXOVÁ, MINAROVIČOVÁ, JEŘÁBKOVÁ

10:45 HOD.

HORUTOVÁ, NAVRÁTILOVÁ, JANOŠKOVÁ, ZICHLARZOVÁ, KUDĚLKOVÁ, BOŽOŇOVÁ

12:00 HOD.

POLÁŠKOVÁ, ŠTVERÁKOVÁ, ZEZHULČÍKOVÁ, DOPPLEROVÁ, ŽÁČKOVÁ, KÁŇOVÁ

13:30 HOD.

KRUTILOVÁ, VALDMANOVÁ, ŽINGOROVÁ, GALNOROVÁ, CHÁŇOVÁ, LUDVOVÁ

14:30 HOD.

ONDRÁŠKOVÁ, MACHAČOVÁ, NOVÁKOVÁ, HUŤKOVÁ, TICHÁČKOVÁ, SLAMĚNÍKOVÁ

Přihlášky čtyřher do 14:30 HOD.
-------------------------------------------------------------------------


----------
NEDĚLE:
----------

9:00 HOD.

NOVÁKOVÁ, TAXOVÁ, MINAROVIČOVÁ, NAVRÁTILOVÁ, HUŤKOVÁ, JANOŠKOVÁ


10:00 HOD.

KUDĚLKOVÁ, ŠTVERÁKOVÁ, DOPPLEROVÁ, KÁŇOVÁ, VALDMANOVÁ, TICHÁČKOVÁ


11:30 HOD.

ŽINGOROVÁ, LUDVOVÁ, ONDRÁŠKOVÁ, SLAMĚNÍKOVÁ,
-------------------------------------------------------------------------

PONDĚLÍ

9:00 HOD.

NOVÁKOVÁ, HUŤKOVÁ, TICHÁČKOVÁ, SLAMĚNÍKOVÁ
-------------------------------------------------------------------------

--------------------------------
HARMONOGRAM TURNAJE:
---------------------------------

SOBOTA:

DVOUHRA 36/32 , 32/16
ČTYŘHRA XX/16, 16/8, ? 8/4 ?

NEDĚLE:

DVOUHRA 16/8, 4/2
ČTYŘHRA ???4/2 ????? … ????

PONDĚLÍ

DVOUHRA: FINÁLE
ČTYŘHRA: FINÁLE ???

--------------------------------------------------------




Adresa kurtů:
Kosmákova 55, Přerov 750 02
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
 
 
08.01.2020 11:04:41
2.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
25.12.2019 10:36:44
3.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
30.12.2019 19:57:26
4.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
01.11.2019 09:31:44
5.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
72
20
 
 
01.11.2019 14:02:03
6.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
 
12.01.2020 12:33:02
7.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
 
12.11.2019 13:43:42
8.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
13.11.2019 22:17:40
9.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
29.12.2019 05:59:43
10.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
 
 
06.11.2019 14:19:34
11.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
141
12
 
 
11.11.2019 07:49:01
12.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
142
12
 
 
18.11.2019 14:29:36
13.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
 
06.01.2020 21:19:35
14.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
179
9
 
 
12.01.2020 19:06:59
15.
Polášková Nikol 12.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
189
9
123
 
01.11.2019 10:51:15
16.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
 
01.11.2019 09:29:01
17.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
228
9
417
 
09.11.2019 07:37:27
18.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
 
03.11.2019 20:51:47
19.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
251
9
 
 
13.11.2019 19:27:31
20.
Březíková Anna 07.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
252
9
 
 
28.11.2019 17:47:45
21.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
255
9
25
 
04.11.2019 20:28:37
22.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
01.11.2019 10:17:08
23.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
 
01.11.2019 17:35:24
24.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
355
6
 
 
11.11.2019 12:11:27
25.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
 
06.12.2019 11:00:09
26.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
422
4
224
 
02.11.2019 12:33:05
27.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
 
01.11.2019 10:24:46
28.
Machačová Zuzana 20.10.2007 ITS Tennis Club, z.s.
538
4
376
 
11.11.2019 16:34:35
29.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
 
01.11.2019 20:07:44
30.
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
693
3
109
 
01.11.2019 09:59:59
31.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
736
3
92
 
01.11.2019 10:09:22
32.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
 
01.11.2019 00:12:45
33.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
845
1
132
 
01.11.2019 13:22:45
34.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
845
1
504
 
03.11.2019 10:28:21
35.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
108
 
29.12.2019 20:17:48
36.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
61
 
07.01.2020 18:48:19
37.
Rysová Amálie 17.05.2007 SK JC Sport Opava
419
4
684
 
14.01.2020 17:26:29
38.
Jeřábková Sabina 17.10.2007 CLTC Olomouc,z.s.
844
3
390
 
15.01.2020 11:54:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
368
6
625
odhlášeno hráčem
03.11.2019 18:59:00
2.
Wilková Sára 31.01.2007 TC Třinec
845
1
346
odhlášeno hráčem
05.01.2020 13:59:08
3.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
449
4
85
odhlášeno hráčem
06.01.2020 11:17:41
4.
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK EZE Olomouc z.s.
100
15
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 19:17:39
5.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
65
20
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 06:19:06
6.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
160
12
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 18:09:48
7.
Otáhalová Viktorie 23.07.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
845
1
417
odhlášeno hráčem
14.01.2020 20:50:59
8.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
401
4
117
odhlášeno hráčem
15.01.2020 18:34:38
9.
Grygarová Julie 15.02.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
845
1
742
odhlášeno hráčem
17.01.2020 06:31:12
10.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
odhlášeno hráčem
17.01.2020 13:47:09
11.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
155
odhlášeno hráčem
17.01.2020 13:47:33
12.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
odhlášeno hráčem
19.01.2020 08:45:48
13.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
odhlášeno hráčem
19.01.2020 08:46:39
14.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
231
9
105
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:51:51
15.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
IS: lhůta 8 dní
20.01.2020 12:32:45
16.
Harajda Ema 07.06.2007 TK Na Dolině o.s.
183
9
546
odhlášeno hráčem
21.01.2020 12:25:55