Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
26.-28.01.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 500)
Místo konání:
Zlín,Mladcová
Kódové číslo:
606940
Dvorců + povrch:
4 duroflex
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Galečka Petr
Vinohrádek 493
76001 Zlín
Tel. (1):
602715441
E-mail:
skzlin.mladcova@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
34
30
6
 
12.11.2018 09:55:07
2.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
46
30
4
 
06.11.2018 21:25:52
3.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
76
20
0
 
05.11.2018 10:30:40
4.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
86
20
0
 
04.11.2018 21:27:37
5.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
93
15
0
 
06.11.2018 08:58:06
6.
Jantačová Elen 16.08.2005 Tatran Starý Lískovec
105
15
0
 
01.11.2018 19:14:53
7.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
121
15
41
 
01.11.2018 20:45:51
8.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
125
12
26
 
01.11.2018 21:51:53
9.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
146
12
33
 
01.11.2018 10:05:41
10.
Pávková Šarlota 06.05.2005 HTK Třebíč
161
12
0
 
17.11.2018 15:25:49
11.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
171
12
112
 
02.11.2018 07:28:50
12.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice
193
9
39
 
02.11.2018 16:47:44
13.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
231
9
111
 
03.11.2018 16:54:45
14.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
256
9
93
 
03.11.2018 10:21:16
15.
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice
284
6
364
 
03.11.2018 22:47:58
16.
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice
291
6
138
 
02.11.2018 12:12:36
17.
Vrzalová Tereza 07.03.2005 Sokol Lanžhot
319
6
0
 
06.11.2018 09:49:27
18.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
369
6
58
 
12.11.2018 19:24:27
19.
Škutková Adéla 04.03.2006 SK Zlín-Mladcová
379
4
572
 
14.11.2018 23:41:04
20.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
400
4
134
 
04.11.2018 22:55:02
21.
Bělušová Petra 26.09.2006 Sokol Čebín
495
4
292
 
14.11.2018 00:36:32
22.
Benešová Stella 06.08.2005 TJ Sokol Vizovice
675
3
0
 
05.11.2018 11:07:51
23.
Kačurová Anna 18.01.2006 TC Brno.
694
3
131
 
04.11.2018 12:22:10
24.
Mihlová Monika 16.01.2006 Orel jednota Uherský Brod
845
1
723
 
01.11.2018 11:13:19
25.
Gajzurová Emma 03.04.2006 TJ Sokol Vizovice
845
1
627
 
14.11.2018 08:53:52