Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Místo konání:
Tenis Tábor
Kódové číslo:
606860
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
39003 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:

Hlavní rozhodčí: Monika Vašková
Prezentace v pátek 24.1.2020 přes SMS na tel.777 198 349 ( 15-18 Hodin ). V 18:00 losování, poté bude zveřejněn los a program na sobotu.

Adresa haly: Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
07.11.2019 17:27:41
2.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
156
12
 
 
01.11.2019 01:32:48
3.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
176
9
 
 
03.11.2019 15:33:44
4.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
223
9
155
 
02.12.2019 06:03:40
5.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
 
04.11.2019 11:04:23
6.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
 
01.11.2019 05:57:29
7.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
288
6
183
 
01.11.2019 00:34:58
8.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
351
6
287
 
24.11.2019 00:52:46
9.
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice
359
6
 
 
01.11.2019 00:27:30
10.
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny
364
6
140
 
01.11.2019 14:16:43
11.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
378
6
122
 
01.12.2019 22:10:56
12.
Čápová Andrea 17.02.2006 LTC Humpolec
423
4
 
 
03.11.2019 09:03:10
13.
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek
462
4
178
 
17.12.2019 17:50:58
14.
Viturková Kamila 24.04.2007 TK Soběslav
472
4
269
 
12.12.2019 17:20:29
15.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
472
4
106
 
05.01.2020 18:44:31
16.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
484
4
216
 
14.01.2020 17:41:11
17.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
506
4
98
 
05.11.2019 10:14:45
18.
Podpěrová Adéla 24.04.2006 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
516
4
 
 
04.01.2020 12:31:08
19.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
548
4
162
 
10.12.2019 22:50:45
20.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
569
4
150
 
04.11.2019 09:21:42
21.
Holasová Kateřina 01.01.2007 TK Soběslav
591
4
400
 
22.12.2019 10:25:58
22.
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
658
3
115
dle přeboru ml.žákyň
03.11.2019 09:36:01
23.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
780
3
257
volná karta pořadatele
05.11.2019 20:23:10
24.
Příhodová Eliška 01.11.2007 LTC Tábor 1903
845
1
234
volná karta pořadatele
13.01.2020 18:37:02

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
645
3
267
 
04.11.2019 16:51:55
2.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
693
3
188
 
04.11.2019 09:28:41
3.
Králová Jana 15.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
796
3
483
 
28.12.2019 15:46:11
4.
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK MANE Hluboká n.V.
845
1
693
 
01.11.2019 00:15:03
5.
Pradličková Patricie 25.01.2007 LTC Český Krumlov
845
1
945
 
01.11.2019 07:47:52
6.
Čabanovová Terezie 03.07.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
845
1
945
 
04.11.2019 16:54:35
7.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
845
1
473
 
11.11.2019 16:31:51
8.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
845
1
 
 
12.01.2020 15:59:54

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
693
3
225
odhlášeno hráčem
16.12.2019 21:03:33
2.
Ulbrichtová Barbora 25.03.2007 LTC České Budějovice,z.s.
845
1
1158
odhlášeno hráčem
03.01.2020 23:29:14
3.
Havlíková Melanie 22.08.2006 TK ZVVZ Milevsko
686
3
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 06:55:06
4.
Krejčí Magdalena 29.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
591
4
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 17:54:45
5.
Vovsová Natálie 13.05.2006 TK Pelhřimov
455
4
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 13:46:34
6.
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Písek
796
3
575
odhlášeno hráčem
17.01.2020 07:11:11
7.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
odhlášeno hráčem
19.01.2020 04:46:12
8.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
548
4
305
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:08:39
9.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
IS: kolizní přihláška
19.01.2020 12:00:13
10.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
529
4
283
odhlášeno pořadatelem
19.01.2020 17:30:58
11.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
257
9
106
odhlášeno hráčem
23.01.2020 17:54:42
12.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
634
3
303
odhlášeno hráčem
24.01.2020 13:59:33
13.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 15:56:09
14.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
638
3
293
odhlášeno hráčem
24.01.2020 16:06:02