Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
26.-29.01.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Komořanská, Praha 12
Kódové číslo:
606800
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr Zlesák Jan
Ovenecká 44
170 00 P-7
Tel. (1):
774313113
E-mail:
info@ltc2005.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence v pátek 25.1.2019 mezi 16:00 a 18:00 telefonicky na mobil - 774 77 41 95. Prosíme neposílejte SMS, ale volejte! Vrchní rozhodčí a zdravotník - Jan Vodička. Startovat mohou pouze hráči s českým státním občanstvím.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
24
35
 
 
21.12.2018 21:00:14
2.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
27
35
 
 
20.11.2018 21:43:52
3.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
35
30
 
 
31.12.2018 17:18:30
4.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
40
30
 
 
16.12.2018 19:35:16
5.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
59
25
8
 
22.11.2018 10:46:20
6.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha
60
25
12
 
07.01.2019 18:57:21
7.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
63
20
5
 
04.01.2019 17:56:42
8.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
67
20
 
 
12.12.2018 21:01:51
9.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
69
20
11
 
10.11.2018 10:53:47
10.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
75
20
 
 
30.12.2018 16:01:30
11.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
84
20
 
 
12.12.2018 12:25:13
12.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
105
15
 
 
15.01.2019 11:51:24
13.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
108
15
 
 
04.12.2018 21:23:04
14.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
128
12
35
 
10.12.2018 19:16:13
15.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
183
9
518
 
09.12.2018 18:26:51
16.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
200
9
303
 
17.11.2018 19:38:10
17.
Kocková Karolína 05.07.2005 LTC Modřany 2005
201
9
 
 
21.11.2018 10:48:20
18.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
204
9
 
 
12.12.2018 12:46:44
19.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 SK HAMR, z.s.
225
9
441
 
01.11.2018 19:52:58
20.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
251
9
44
 
22.11.2018 15:55:26
21.
Běhalová Terezie 03.10.2005 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
252
9
 
 
18.11.2018 20:18:47
22.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
253
9
488
 
08.01.2019 22:14:57
23.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
275
6
45
dle Cž nvk
16.11.2018 16:14:22
24.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
281
6
67
volná karta PTS
19.11.2018 09:58:26
25.
Hrbková Lenka 19.08.2005 TJ Radlice
281
6
 
 
10.12.2018 20:04:17
26.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
281
6
 
volná karta PTS
14.01.2019 15:57:56
27.
Seitzová Tereza 13.08.2005 LTC Modřany 2005
467
4
 
volná karta pořadatele
09.12.2018 13:25:45
28.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
479
4
25
dle Cž nvk
08.11.2018 09:48:53
29.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
581
4
57
dle Cž nvk
06.01.2019 15:24:41
30.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
597
3
22
dle Cž nvk
05.11.2018 13:56:18
31.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
609
3
46
dle Cž nvk
21.12.2018 22:45:49
32.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
845
1
38
volná karta PTS
19.01.2019 16:55:11

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Konstruktiva, z.s.
292
6
 
 
06.01.2019 23:44:09
2.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
293
6
226
 
11.01.2019 10:07:29
3.
Peštová Vanda 20.04.2006 TGC Kunratice
314
6
321
 
16.11.2018 18:11:38
4.
Opletalová Emma 16.03.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
329
6
588
 
01.11.2018 19:33:59
5.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
389
4
155
 
14.12.2018 21:36:26
6.
Benáčanová Eliška 04.04.2005 TK Ruzyně Praha
434
4
 
 
02.11.2018 17:54:54
7.
Kymplová Petra 14.11.2006 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
476
4
307
 
30.12.2018 19:57:15
8.
Berenreiterová Anna 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany
547
4
259
 
15.11.2018 14:21:14
9.
Barešová Aneta 18.03.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
694
3
409
 
14.01.2019 14:31:10
10.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
767
3
 
 
04.11.2018 08:17:11
11.
Marianová Monika 22.06.2006 TJ Spoje Praha
845
1
350
 
03.11.2018 23:51:38
12.
Hostáková Julie 21.04.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
845
1
330
 
05.11.2018 23:14:45
13.
Laubeová Lucie 01.05.2006 SK HAMR, z.s.
845
1
371
 
11.11.2018 10:55:48
14.
Gamzaeva Aida 15.01.2005 TC VŠ Praha
845
1
 
 
02.01.2019 12:04:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec
343
6
151
odhlášeno hráčem
01.01.2019 21:36:33
2.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
224
9
350
odhlášeno hráčem
10.01.2019 16:37:06
3.
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
845
1
143
odhlášeno hráčem
12.01.2019 20:51:48
4.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
309
6
 
odhlášeno hráčem
14.01.2019 11:59:58
5.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha
539
4
200
odhlášeno hráčem
14.01.2019 16:37:46
6.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
157
12
56
odhlášeno hráčem
14.01.2019 18:40:54
7.
Kralertová Nicol 25.06.2006 TK Start Praha-Topolka
363
6
511
odhlášeno hráčem
15.01.2019 12:01:12
8.
Nová Aneta 12.12.2006 TJ Spoje Praha
374
6
518
odhlášeno hráčem
18.01.2019 08:23:35
9.
Martinová Marie 19.08.2006 LTC Modřany 2005
845
1
426
odhlášeno hráčem
18.01.2019 13:50:36
10.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
845
1
126
odhlášeno hráčem
18.01.2019 15:52:06
11.
Pekárková Irena 25.10.2005 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
767
3
 
odhlášeno hráčem
19.01.2019 08:07:18
12.
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha
162
12
 
odhlášeno hráčem
19.01.2019 09:50:46
13.
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
490
4
228
odhlášeno hráčem
19.01.2019 11:45:39
14.
Blažková Stella 12.07.2006 SK HAMR, z.s.
622
3
307
odhlášeno hráčem
19.01.2019 15:37:32
15.
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha
845
1
262
odhlášeno hráčem
19.01.2019 16:23:23
16.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
319
6
50
odhlášeno hráčem
19.01.2019 16:58:16
17.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
539
4
219
odhlášeno hráčem
19.01.2019 20:02:45
18.
Holbová Aneta 22.02.2006 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
732
3
395
odhlášeno hráčem
19.01.2019 21:59:17
19.
Bejová Zuzana 05.01.2006 Tenis Banka Praha
471
4
357
odhlášeno hráčem
19.01.2019 22:41:22
20.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
845
1
224
odhlášeno hráčem
20.01.2019 07:16:09
21.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
495
4
175
IS: kolizní přihláška
20.01.2019 12:00:51
22.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
525
4
73
odhlášeno hráčem
20.01.2019 20:48:36
23.
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany
287
6
289
IS: lhůta 8 dní
22.01.2019 11:55:58
24.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
235
9
17
odhlášeno hráčem
23.01.2019 11:37:00
25.
Procházková Kristýna 09.12.2005 LTC Modřany 2005
284
6
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 20:14:05
26.
Ercolino Sofie Marie 18.08.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
324
6
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 23:39:41
27.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
845
1
93
odhlášeno hráčem
24.01.2019 09:51:11