Název: |
Linhart cup |
Datum: |
29.03-01.04. |
Pořadatel: |
Sportovní centrum Linhart (C - 400) |
Místo konání: |
Poděbrady |
Kódové číslo: |
606165 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Linhart Marek |
Žižkova 1436 | |
29001 Poděbrady | |
Tel. (1): |
325610161 |
Tel. (2): |
608862709 |
E-mail: |
info@sportcentrumlinhart.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tomcová Štěpánka | 06.10.2005 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 153 |
12 |
53 |
13.03.2018 08:29:34 |
|
2. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 294 |
6 |
102 |
08.02.2018 00:25:50 |
|
3. |
Koutská Adéla Eva | 03.02.2004 | TJ LTC Poděbrady | 378 |
4 |
11.03.2018 19:37:38 |
||
4. |
Vašíčková Michelle | 26.02.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 442 |
4 |
294 |
19.12.2017 19:27:26 |
|
5. |
Šebestová Eliška | 28.05.2005 | TJ LTC Poděbrady | 493 |
4 |
470 |
28.03.2018 08:19:13 |
|
6. |
Běhalová Terezie | 03.10.2005 | TCD Donovalská | 560 |
3 |
470 |
25.02.2018 12:16:44 |
|
7. |
Slavíčková Anna Lucie | 09.05.2005 | TK Ústí n.Labem | 657 |
3 |
287 |
01.03.2018 14:32:48 |
|
8. |
Kozmová Hana | 02.04.2005 | TJ Sokol Ústí n.L. | 687 |
3 |
743 |
13.01.2018 16:09:38 |
|
9. |
Vejlupková Valentýna | 24.01.2005 | TK Krásné Březno | 786 |
1 |
531 |
04.11.2017 21:33:56 |
|
10. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 786 |
1 |
18.03.2018 15:26:32 |
||
11. |
Linhartová Nela | 12.04.2007 | I.ČLTK Praha | 786 |
1 |
56 |
28.03.2018 08:19:41 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jechová Michaela | 05.05.2004 | Lokomotiva Nymburk | 630 |
3 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2018 12:02:21 |
|
2. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 786 |
1 |
149 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2018 23:19:43 |
3. |
Gabrielová Aneta | 28.09.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 584 |
3 |
135 |
odhlášeno hráčem | 11.03.2018 15:00:39 |
4. |
Mlenská Sára | 03.10.2006 | TK Sparta Praha | 274 |
6 |
45 |
odhlášeno hráčem | 21.03.2018 12:14:53 |
5. |
Žabková Kiara | 16.05.2007 | LTK Liberec | 511 |
4 |
99 |
odhlášeno hráčem | 21.03.2018 21:46:39 |
6. |
Bejlek Sára | 31.01.2006 | TK Sparta Praha | 120 |
12 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.03.2018 11:13:32 |
7. |
Kocková Karolína | 05.07.2005 | LTC Modřany 2005 | 318 |
6 |
592 |
odhlášeno hráčem | 23.03.2018 08:09:18 |
8. |
Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 786 |
1 |
297 |
odhlášeno hráčem | 25.03.2018 10:38:02 |