Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Head tour
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  07.-09.03.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Náprstková Michaela
 
 
 
Nechvátalová Natálie
6:2, 6:2
 
Holubová Tereza
6:3, 6:0
 
Haňkovská Veronika
7:5, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
Havlíková Melanie
6:2, 6:0
 
 
 
Chrtová Sarah
6:4, 6:3
 
 
 
Halamová Kateřina
6:0, 6:1
 
 
 
Fortelková Karolína
6:1, 6:2
 
 
 
Beková Barbora
6:1, 7:5
 
 
 
Havlová Michaela
6:1, 6:2
 
 
 
Basarabová Emma
6:0, 6:2
 
 
 
Kopecká Adéla
6:3, 6:2
 
 
 
Pricová Ella
3:6, 7:6, 1:0 (3)
 
 
 
Wagnerová Patricie
6:3, 6:2
 
 
 
Grobárová Julie Eva
7:5, 6:3
 
 
 
Kubešová Aneta
6:2, 6:0
 
Seitzová Petra
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Poláková Veronika
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Plán hry sobota: 9:00 Nechvátalová - Holubová, Kubešová - Seitzová, 11:00 Haňkovská - Havlíková, Chrtová - Halamová, Fortelková - Beková, Havlová - Basarabová, Kopecká - Pricová, 12:00 Wagnerová - Grobárová, Poláková, Náprstková
Počet účastníků18
NasazeníBH
Náprstková Michaela 11015
Poláková Veronika 1919
Chrtová Sarah 2239
Pricová Ella 2319
Haňkovská Veronika 2369
Grobárová Julie Eva 2439
Holubová Tereza 2726
Wagnerová Patricie 2886
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 602149

Náprstková Michaela - Nechvátalová Natálie
 
Havlíková Melanie - Havlová Michaela
6:0, 6:0
 
Pricová Ella - Grobárová Julie Eva
3:6, 6:3, 1:2 (10)
 
Beková Barbora - Halamová Kateřina
6:3, 6:1
 
Chrtová Sarah - Wagnerová Patricie
6:1, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol - Farajpourová Aileen
6:1, 6:2
 
Kubešová Aneta - Kopecká Adéla
7:6, 6:0
 
Poláková Veronika - Haňkovská Veronika
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Janíčkovičová Nikol 10915
Náprstková Michaela 11015
Poláková Veronika 1919
Chrtová Sarah 2239
Pricová Ella 2319
Haňkovská Veronika 2369
Grobárová Julie Eva 2439
Wagnerová Patricie 2886
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 604149

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Spirovová Viktorie10.04.2007TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janíčkovičová Nikol06.07.2007SK HAMR, z.s.
Farajpourová Aileen16.07.2008I.ČLTK Praha