Datum: |
16.-18.03. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
606143 |
Dvorců+povrch: |
3 greenset |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Petráž Jiří |
: |
Husova 22 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
602623089 |
E-mail: |
jiri.petraz@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: POZOR ZMĚNA PREZENTACE !!! Hráčky se mohou prezentovat telefonicky nebo formou sms na tel. čísle 602 623 089 v pátek 15.3.2019 v době od 16.30 do 18.00 hod. Veřejné losování turnaje proběhne po ukončení prezentace cca v 18.30 hod. Vylosování turnaje a časový harmonogram nasazení jednotlivých zápasů na sobotu 16.3.2019 bude zveřejněn v IS ČTS v pátek 15.3.2019 nejpozději do 20.00 hod.
UPOZORNĚNÍ PRO ÚČASTNÍKY TURNAJE!!! Podmínkou účasti je, aby všechny hráčky měli čistou obuv do pevné haly, tzn. umytou podrážku, zbavenou všech antukových kamínků a také očištěny rámy raket od antuky.
Děkujeme za pochopení. Jiří Petráž, rozhodčí turnaje, tel. 602 623 089. (zveřejněno ve úterý 12.3.2019 v 08.30 hod.) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pfeifferová Kamila |
25.02.2006 |
TK EZE Olomouc z.s. |
178 |
12 |
116 |
|
01.11.2018 14:02:23 |
2. |
Brožová Amélie |
04.07.2006 |
SK Tenis Tišnov |
214 |
9 |
59 |
|
05.03.2019 13:23:24 |
3. |
Kučerová Alexandra |
03.06.2005 |
TJ Sokol Rudice, z.s. |
235 |
9 |
|
|
19.02.2019 21:41:49 |
4. |
Palánová Michaela |
22.11.2006 |
LTC Humpolec |
305 |
6 |
172 |
|
02.03.2019 08:05:44 |
5. |
Bílková Kateřina |
25.03.2006 |
TC Chrudim z.s. |
568 |
4 |
324 |
|
26.02.2019 12:17:33 |
6. |
Francouzová Aneta |
14.11.2006 |
TC Chrudim z.s. |
767 |
3 |
842 |
|
27.02.2019 19:36:45 |
7. |
Herníková Eliška |
08.01.2007 |
TK Česká Třebová, z.s. |
845 |
1 |
138 |
|
01.11.2018 07:29:53 |
8. |
Slavíková Eliška |
31.07.2006 |
TC SANITINO Limomyšl, z.s. |
845 |
1 |
319 |
|
06.01.2019 11:51:04 |
9. |
Kolářová Jolana |
17.12.2006 |
TC SANITINO Limomyšl, z.s. |
845 |
1 |
627 |
|
20.01.2019 09:59:33 |
10. |
Rosendorfová Pavlína |
06.03.2005 |
TO TJ Svitavy |
845 |
1 |
|
|
12.02.2019 19:21:07 |
11. |
Rybičková Gabriela |
10.07.2007 |
TK Česká Třebová, z.s. |
845 |
1 |
378 |
|
23.02.2019 13:17:53 |
12. |
Balcarová Tatiana |
24.05.2007 |
TK Blansko |
845 |
1 |
518 |
|
23.02.2019 16:11:20 |
13. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
845 |
1 |
|
|
03.03.2019 11:35:02 |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sládková Anežka |
21.10.2005 |
TO SK Žamberk |
418 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
07.11.2018 20:28:01 |
2. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 11:26:46 |
3. |
Ševcová Barbora |
02.10.2007 |
TK Kvasiny |
845 |
1 |
194 |
odhlášeno hráčem |
07.03.2019 16:35:20 |
4. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
845 |
1 |
114 |
odhlášeno hráčem |
08.03.2019 14:22:06 |
5. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
845 |
1 |
192 |
IS: kolizní přihláška |
09.03.2019 12:00:26 |
6. |
Crhová Charlene |
06.06.2008 |
TO TJ Svitavy |
845 |
1 |
217 |
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 14:26:11 |
7. |
Šrotová Linda |
24.09.2007 |
TK Milo Olomouc |
575 |
4 |
181 |
odhlášeno hráčem |
09.03.2019 22:28:56 |
8. |
Kárychová Viktorie |
05.04.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
845 |
1 |
119 |
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 11:06:14 |
9. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
225 |
9 |
470 |
odhlášeno hráčem |
13.03.2019 20:52:59 |
10. |
Uhlířová Veronika |
24.05.2007 |
Spartak Polička |
434 |
4 |
230 |
odhlášeno hráčem |
14.03.2019 19:57:11 |
|