Datum: |
09.-11.03. |
Pořadatel: |
TK Horní Měcholupy (C - 400) |
Kódové číslo: |
606131 |
Dvorců+povrch: |
6 umělá antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 14:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Duda Václav |
: |
Hornoměcholupská 564 |
: |
109 00 Praha 15 |
Tel. (1): |
606 916 916 |
E-mail: |
vaclav.duda@tenisduda.cz |
Poznámka pořadatele: Pozor, prezentace je formou sms v pátek 8.3.m ezi 17:00 - 18:00 na čísle 606 916 916. Rozlosování zde bude zhruba za 30 - 40 minut, začátek turnaje bude vzhledem k vyššímu počtu hráček již v dopoledních hodinách... |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Džurňáková Michaela |
02.02.2005 |
LTC Litvínov |
114 |
15 |
|
|
08.03.2019 15:59:23 |
2. |
Hašlová Markéta |
05.01.2005 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
168 |
12 |
|
|
08.03.2019 15:57:25 |
3. |
Kedlesová Nikola |
07.01.2005 |
TK LTC Děčín |
205 |
9 |
|
|
08.03.2019 15:57:08 |
4. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
219 |
9 |
66 |
|
08.03.2019 15:58:38 |
5. |
Neštická Anna Marie |
13.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
225 |
9 |
441 |
|
08.03.2019 15:55:54 |
6. |
Venclová Nela |
06.02.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
281 |
6 |
|
|
08.03.2019 16:12:46 |
7. |
Opletalová Emma |
16.03.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
329 |
6 |
588 |
|
08.03.2019 15:56:34 |
8. |
Šůsová Tereza |
07.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
369 |
6 |
120 |
|
07.03.2019 09:56:48 |
9. |
Náprstková Michaela |
24.08.2007 |
TK Most |
396 |
4 |
147 |
|
25.02.2019 10:10:18 |
10. |
Rendlová Sofie |
28.11.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
429 |
4 |
131 |
|
07.03.2019 09:54:32 |
11. |
Nguyenová Michaela |
25.08.2006 |
TK Pelhřimov |
471 |
4 |
140 |
|
20.02.2019 19:58:15 |
12. |
Kymplová Petra |
14.11.2006 |
TK Březnice |
476 |
4 |
307 |
|
25.02.2019 10:32:49 |
13. |
Pricová Ella |
20.10.2007 |
LTC Panorama Teplice |
511 |
4 |
205 |
|
01.11.2018 00:43:31 |
14. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
539 |
4 |
200 |
|
26.02.2019 18:05:24 |
15. |
Berenreiterová Anna |
27.01.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
547 |
4 |
259 |
|
15.11.2018 14:24:25 |
16. |
Procházková Eliška |
04.08.2007 |
LTC Kolín |
554 |
4 |
235 |
|
19.02.2019 09:41:10 |
17. |
Stoneová Tereza |
03.11.2006 |
TENIS Klánovice |
558 |
4 |
301 |
|
23.11.2018 21:45:48 |
18. |
Kopecká Adéla |
06.06.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
767 |
3 |
333 |
|
01.11.2018 06:50:31 |
19. |
Pekárková Irena |
25.10.2005 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
767 |
3 |
|
|
29.12.2018 22:44:49 |
20. |
Vovsová Natálie |
13.05.2006 |
TK Pelhřimov |
767 |
3 |
272 |
|
19.02.2019 18:50:47 |
21. |
Laubeová Lucie |
01.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
845 |
1 |
371 |
|
11.11.2018 11:12:12 |
22. |
Nýdrlová Eliška |
14.03.2006 |
TK Hovorčovice |
845 |
1 |
201 |
|
11.02.2019 15:56:53 |
23. |
Nechvátalová Natálie |
20.06.2007 |
LTC Modřany 2005 |
845 |
1 |
224 |
|
03.03.2019 19:37:42 |
24. |
Veličová Emma |
23.03.2006 |
SK OAZA Praha |
845 |
1 |
1031 |
|
07.03.2019 09:55:19 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
362 |
6 |
100 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2019 20:53:52 |
2. |
Staniszewská Nela |
25.03.2006 |
TK Ruzyně Praha |
767 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2019 19:44:22 |
3. |
Lehká Tereza |
22.07.2006 |
LTK Bílina |
486 |
4 |
234 |
odhlášeno hráčem |
16.02.2019 13:19:56 |
4. |
Hrubá Tereza |
19.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
845 |
1 |
143 |
odhlášeno hráčem |
18.02.2019 14:25:05 |
5. |
Brožková Tereza |
17.03.2007 |
Open Tennis Club |
740 |
3 |
97 |
odhlášeno hráčem |
25.02.2019 15:42:10 |
6. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
233 |
9 |
272 |
odhlášeno hráčem |
25.02.2019 23:04:12 |
7. |
Marianová Monika |
22.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
845 |
1 |
350 |
odhlášeno hráčem |
27.02.2019 21:23:55 |
8. |
Chlubnová Lucie |
22.08.2008 |
TENIS Klánovice |
845 |
1 |
148 |
odhlášeno hráčem |
28.02.2019 12:50:48 |
9. |
Ungerman Lola |
11.07.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
845 |
1 |
235 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2019 09:25:13 |
10. |
Hladká Elen |
15.10.2007 |
TENIS Klánovice |
525 |
4 |
73 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2019 11:38:02 |
11. |
Holubová Tereza |
24.02.2007 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
628 |
3 |
116 |
odhlášeno hráčem |
01.03.2019 12:31:22 |
12. |
Benáčanová Eliška |
04.04.2005 |
TK Ruzyně Praha |
434 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2019 22:05:29 |
13. |
Skamenová Kristýna |
14.01.2007 |
LTC Litvínov |
845 |
1 |
182 |
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 21:15:01 |
14. |
Vachková Valentina |
22.03.2007 |
LTK Liberec |
376 |
6 |
62 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 07:07:00 |
15. |
Urbanova Berenika |
11.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
845 |
1 |
126 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 09:01:21 |
16. |
Hronová Kateřina |
23.10.2007 |
Tempo Praha |
845 |
1 |
550 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 10:24:09 |
17. |
Lhotáková Laura |
23.01.2006 |
TJ Spoje Praha |
490 |
4 |
228 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 11:47:18 |
18. |
Tikovská Adéla |
12.07.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
558 |
4 |
224 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 11:51:10 |
19. |
Klůfová Iva |
27.02.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
845 |
1 |
230 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 11:55:53 |
20. |
Poláková Veronika |
02.03.2007 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
511 |
4 |
185 |
odhlášeno hráčem |
03.03.2019 11:59:28 |
21. |
Vondráčková Nathalie |
10.03.2005 |
Tenis Cibulka |
467 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.03.2019 15:58:52 |
|