Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
02.-04.03. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 400) |
Kódové číslo: |
606118 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Novák Nicol | 20.10.2005 | TK Hlinsko | 130 |
12 |
prezentována | 28.02.2019 11:30:33 |
|
2. |
Štveráková Terezie | 21.03.2006 | Městský tenisový klub Karviná | 189 |
9 |
241 |
prezentována | 07.11.2018 10:58:02 |
3. |
Marečková Vendula | 03.04.2006 | TK TENNISPOINT FM | 192 |
9 |
386 |
prezentována | 30.01.2019 22:09:11 |
4. |
Valdmannová Vendula | 10.12.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 212 |
9 |
84 |
prezentována | 22.02.2019 10:55:23 |
5. |
Harajda Ema | 07.06.2007 | TK Spytihněv | 265 |
6 |
154 |
prezentována | 26.02.2019 13:47:45 |
6. |
Chromcová Adéla | 31.07.2006 | TK TENNISPOINT FM | 275 |
6 |
59 |
prezentována | 17.11.2018 13:18:08 |
7. |
Svobodová Michaela | 30.04.2007 | Městský tenisový klub Karviná | 387 |
4 |
109 |
prezentována | 22.02.2019 10:54:19 |
8. |
Wawrzykova Laura | 27.07.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. | 398 |
4 |
prezentována | 01.03.2019 15:09:54 |
|
9. |
Mazancová Alexandra | 15.02.2005 | TK Havířov, z.s. | 529 |
4 |
prezentována | 18.02.2019 08:55:09 |
|
10. |
Lapčáková Carmen | 05.06.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 628 |
3 |
347 |
prezentována | 01.03.2019 15:19:35 |
11. |
Harasimová Tereza | 21.04.2005 | SK JC Sport Opava | 659 |
3 |
prezentována | 01.03.2019 16:58:55 |
|
12. |
Mikulíková Melanie | 05.01.2005 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 694 |
3 |
prezentována | 09.02.2019 11:32:17 |
|
13. |
Habermannová Anežka | 26.11.2006 | Tenisový klub Sokol Lipník n.B. | 740 |
3 |
572 |
prezentována | 09.02.2019 17:22:34 |
14. |
Hönschová Valentýna | 25.12.2006 | TK Gymnázium Uničov | 767 |
3 |
357 |
prezentována | 03.11.2018 20:23:00 |
15. |
Božoňová Viktorie Anna | 09.08.2006 | Family Tennis Ostrava | 767 |
3 |
381 |
prezentována | 27.02.2019 12:04:45 |
16. |
Kostková Valentýna | 15.08.2007 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | 845 |
1 |
523 |
prezentována | 10.01.2019 22:08:18 |
17. |
Pospíšilová Karolína | 19.02.2006 | SLOVAN HRANICE, z.s. | 845 |
1 |
842 |
prezentována | 13.02.2019 20:20:54 |
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rušarová Nikola | 17.03.2005 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 299 |
6 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2019 10:01:14 |
|
2. |
Machačová Zuzana | 20.10.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 845 |
1 |
289 |
odhlášeno hráčem | 12.02.2019 21:26:39 |
3. |
Slováčková Klára | 26.05.2006 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 143 |
12 |
61 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2019 19:01:13 |
4. |
Škutková Adéla | 04.03.2006 | TK Fatra Napajedla | 379 |
4 |
572 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2019 00:47:53 |
5. |
Heliošová Eliška | 01.12.2006 | Slavoj Český Těšín | 845 |
1 |
469 |
odhlášeno hráčem | 18.02.2019 20:11:31 |
6. |
Jurdová Beata | 29.01.2006 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 400 |
4 |
134 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2019 06:42:34 |
7. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | 845 |
1 |
296 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2019 09:59:57 |
8. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2019 21:05:05 |
|
9. |
Bařinková Klára | 19.09.2006 | ITS Tennis Club, z.s. | 845 |
1 |
771 |
odhlášeno hráčem | 20.02.2019 15:41:40 |
10. |
Šoltésová Viktorie | 05.07.2005 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava | 628 |
3 |
odhlášeno hráčem | 22.02.2019 19:43:01 |
|
11. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.02.2019 19:58:52 |
|
12. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | 845 |
1 |
213 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 09:59:03 |
13. |
Dopplerová Barbora | 08.02.2007 | TJ Baník Ostrava OKD | 359 |
6 |
110 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 10:09:47 |
14. |
Cháňová Laura | 02.06.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | 845 |
1 |
192 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:14 |
15. |
Žáčková Nikol | 02.04.2007 | TK Milo Olomouc | 845 |
1 |
409 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:15 |
16. |
Brousková Monika | 04.12.2006 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 845 |
1 |
255 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 10:44:20 |
17. |
Pfeifferová Kamila | 25.02.2006 | TK EZE Olomouc z.s. | 178 |
12 |
116 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:46:19 |
18. |
Týnová Adéla | 26.09.2005 | TK Havířov, z.s. | 495 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 01.03.2019 16:56:02 |
|
19. |
Losková Veronika | 20.09.2005 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 296 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.03.2019 17:44:33 |