Temenugov Isabella | | | | | |
| | | | | |
Blažková Stella | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Venclová Nela | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Tichá Linda | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Truksová Veronika | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Mošková Natálie | 2:6, 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Červenková Lucie | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zítková Karolína | 6:2, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zikmundová Valérie | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
Janíčkovičová Nikol | 7:5, 5:7, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jirousková Karoline | | 3:6, 4:1, scr. | | | |
| | | | | |
Michálková Adriena | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pechová Marina | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Zikmundová Aneta | 3:6, 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Chrisstoffels Floortje | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Oktiabreva Alisa | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lakomá Klára | | | | | 6:4, 6:0 |
| | | | | |
Šimková Barbara | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dolejší Eliška | | 7:6 (3), 6:0 | | | |
| | | | | |
Dvořáková Zuzana | 1:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Krymlová Marie | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Divilová Sára | 6:3, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Nováková Erika | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Oktiabreva Anastasiia | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hajná Kateřina | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Koubová Karolína | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Peršlová Nicol | | 4:6, 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kopecká Adéla | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Tikalová Žaneta | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Pricová Ella | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dobiášová Vanessa | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Drukerova Amelie Essie | 2:6, 4:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Váňa Miroslav (platná licence B do 20.10.2020) |
Poznámka pořadatele:
Program utkání a průběžné výsledky
Živě kurt č.
1
Živě kurt č. 2
Program sobota 15.2.:
8:30 možná rozehrávka
9:00 Venclová - Tichá, Truksová - Mošková, Červenková - Zítková, Zikmundová V. - Janíčkovičová
10:00 Temenugov - Blažková, Jirousková - Michálková, Pechová - Zikmundová A., Chrisstoffels - Oktiabreva Al.
11:00 Lakomá - Šimková, Dolejší - Dvořáková, Krymlová - Divilová, Nováková - Oktiabreva An.
12:30 Hajná - Koubová, Peršlová - Kopecká, Tikalová - Pricová, Dobiášová - Drukerová
Následuje 2. kolo dvouhry
Přihlášky do čtyřhry do 13:00
Neděle 16.2 9hod dvouhra čtvrtfináie,následuje semifináie
Pondělí 17.2.2020 v 10.00 hod. finále dvouhry a čtyřhry
|
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Temenugov Isabella | 43 | 25 | Drukerova Amelie Essie | 68 | 20 | Oktiabreva Anastasiia | 71 | 20 | Zikmundová Valérie | 83 | 20 | Oktiabreva Alisa | 85 | 20 | Lakomá Klára | 92 | 15 | Zítková Karolína | 97 | 15 | Hajná Kateřina | 107 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 602112 |
|
|