Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
07.-11.02.
Pořadatel:
TK Most (A - 800)
Kódové číslo:
606095
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hanzlíková Blanka
Pod Końským vrchem 1159
43401 Most
Tel. (1):
777 141 681
Tel. (3):
476 441 090
E-mail:
info@tk most.cz

Poznámka pořadatele:

Poznámka pořadatele:
Prezentace do kvalifikace - osobně v pátek 7.2.2020 do 10:00 v klubovně TK Most.(rozehra možná od 9-10hod.)
Prezentace do hlavní soutěže - v pátek 7.2.2020 mezi 15.00 - 16.00 hod.- možná i telefonicky na č. 777 141 681.

Možnost ubytování:
Penzion Zátiší - 776 761 305, 608 966 867
Hotel Pohádka - 777 219 215
Hotel Širák - 725 821 313
Penzion U Pavla - 602 281 072
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
01.12.2019 14:04:38
2.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
16.11.2019 20:02:46
3.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
25.12.2019 10:37:48
4.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
13.01.2020 13:38:28
5.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
 
21.12.2019 12:28:29
6.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
 
04.11.2019 19:57:28
7.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
21.01.2020 09:33:21
8.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
21.01.2020 20:41:51
9.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
01.11.2019 21:49:45
10.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
28.01.2020 11:52:37
11.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
28.01.2020 06:27:10
12.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
 
04.01.2020 18:30:55
13.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
 
13.01.2020 11:06:30
14.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
 
10.12.2019 21:49:34
15.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
06.11.2019 21:16:02
16.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
10.12.2019 06:55:25
17.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
29.12.2019 10:50:20
18.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
 
17.11.2019 15:38:12
19.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
94
15
16
 
03.11.2019 12:22:38
20.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
102
15
 
 
03.11.2019 15:50:31
21.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
17.12.2019 15:48:10
22.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
30.12.2019 11:31:31
23.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
04.11.2019 12:37:22
24.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
volná karta ČTS
03.11.2019 07:17:22
25.
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina
261
9
 
volná karta
05.02.2020 13:05:13
26.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
volná karta ČTS
01.11.2019 16:29:24
27.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.11.2019 22:17:41
28.
Kroftová Viktorie 26.03.2007 Severočeská tenisová o.s.
604
4
202
volná karta
04.12.2019 15:04:21
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
08.12.2019 08:01:10
2.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
20.12.2019 01:39:40
3.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
03.01.2020 10:39:06
4.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
 
13.11.2019 17:33:11
5.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
152
12
 
 
09.11.2019 15:03:36
6.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
08.11.2019 04:03:03
7.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
 
21.12.2019 18:46:56
8.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
05.02.2020 20:41:51
9.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
 
10.01.2020 12:41:37
10.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
volná karta ČTS
01.11.2019 00:11:18
11.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
volná karta ČTS
02.11.2019 12:27:50
12.
Kroftová Eliška 26.03.2007 Severočeská tenisová o.s.
510
4
350
 
04.12.2019 15:07:16
13.
Matoušková Barbora 30.10.2008 Severočeská tenisová o.s.
557
4
134
volná karta
05.02.2020 12:58:40
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
odhlášeno hráčem
19.11.2019 10:23:29
2.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
odhlášeno hráčem
17.12.2019 21:36:43
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 20:25:09
4.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
845
1
74
odhlášeno hráčem
07.01.2020 21:15:30
5.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
odhlášeno hráčem
10.01.2020 14:14:40
6.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
odhlášeno hráčem
11.01.2020 06:43:55
7.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:17:53
8.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
odhlášeno hráčem
11.01.2020 17:47:40
9.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:14:08
10.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
odhlášeno hráčem
12.01.2020 20:19:20
11.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 12:50:31
12.
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
110
15
86
odhlášeno hráčem
14.01.2020 20:21:22
13.
Lencová Tereza 01.11.2007 Tempo Praha
338
6
144
odhlášeno hráčem
18.01.2020 18:24:44
14.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 06:46:51
15.
Dementyeva Varvara 14.04.2006 SK HAMR, z.s.
187
9
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 13:13:49
16.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 16:31:32
17.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 19:16:51
18.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
odhlášeno hráčem
23.01.2020 11:03:02
19.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 20:45:48
20.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
109
15
625
odhlášeno hráčem
24.01.2020 11:43:54
21.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:52:59
22.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 00:30:08
23.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
45
25
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 12:58:41
24.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
29.01.2020 16:28:04
25.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 08:23:38
26.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
422
4
224
odhlášeno hráčem
30.01.2020 10:50:25
27.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
249
9
129
odhlášeno hráčem
30.01.2020 12:42:01
28.
Koubková Kateřina 21.09.2007 LTC Litvínov
845
1
368
odhlášeno hráčem
30.01.2020 14:38:16
29.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
odhlášeno hráčem
30.01.2020 16:52:45
30.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
odhlášeno hráčem
30.01.2020 20:27:01
31.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
odhlášeno hráčem
31.01.2020 09:48:43
32.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
odhlášeno hráčem
31.01.2020 09:52:33
33.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
294
6
290
odhlášeno hráčem
31.01.2020 13:02:20
34.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
225
9
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 17:07:23
35.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
odhlášeno hráčem
31.01.2020 17:20:06
36.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
796
3
239
odhlášeno hráčem
31.01.2020 18:48:54
37.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 19:25:01
38.
Holubová Tereza 24.02.2007 TK Louny
185
9
76
odhlášeno hráčem
31.01.2020 21:40:42
39.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 22:49:05
40.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
odhlášeno hráčem
01.02.2020 07:17:03
41.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
92
15
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 08:08:31
42.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 17:29:14
43.
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
163
12
 
IS: lhůta 8 dní
03.02.2020 17:09:40
44.
Štruncová Tereza 14.01.2006 TK Evženie Klášterec n/O
459
4
 
odhlášeno pořadatelem
05.02.2020 20:44:42
45.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 10:45:43
46.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
IS: lhůta 8 dní
06.02.2020 12:04:49
47.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 12:19:37