Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Most
Datum:  09.-13.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Šalková Dominika
 
Havlová Natálie
6:3, 6:4
 
Křepinská Simona
6:1, 4:6, 7:5
 
Šmejkalová Amélie
6:3, 6:4
 
Hrabalová Eliška
6:2, 6:4
 
Čornyjová Yvona
6:4, 6:4
 
Charvátová Nela
6:2, 6:2
 
Tomajková Kristýna
6:2, 6:0
 
Dvořáková Valentina
6:3, 6:0
 
Dufková Lucie
6:0, 6:1
 
Jílková Denisa
6:2, 6:2
 
Odehnalová Nela
6:3, 7:6 (4)
 
Mlenská Sára
6:7 (3), 6:1, 6:1
 
Havlíčková Lucie
6:2, 6:4
 
Mihoková Petra
6:3, 6:4
 
Štruplová Julie
4:6, 6:4, 7:5
 
Jelínková Barbora
6:3, 6:0
 
Svobodová Klára
6:4, 4:6, 6:3
 
Šimonovská Tereza
6:1, 3:6, 6:1
 
Urbanová Lucie
6:7 (4), 6:4, 7:5
 
Říhová Lucie
7:6 (7), 6:2
 
Hažmuková Viktorie
6:0, 6:1
 
Černíková Michaela
3:6, 6:4, 6:4
 
Abeldinova Alla
6:0, 6:1
 
Pávková Katrin
5:7, 7:5, 6:3
 
Paterová Natálie
6:1, 6:1
 
Přecechtělová Darina
7:5, 6:4
 
Krejzová Andrea
6:4, 6:3
 
Šilhavá Aneta
1:6, 6:4, 6:3
 
Roháčová Emma
4:6, 7:6 (4), 6:1
 
Poláková Tereza
3:6, 6:4, 6:4
 
Hranáčová Kristýna
4:6, 6:4, 7:6 (4)
 
Rozhodčí turnaje: Blanka Hanzlíková 777 141 681
Poznámka pořadatele: Rozpis na úterý 13.2.2018 : 9:00 - F dvouhry a následují čtyřhry
Počet účastníků32
NasazeníBH
Šalková Dominika 1245
Hranáčová Kristýna 2435
Abeldinova Alla 2630
Dvořáková Valentina 2830
Jelínková Barbora 3130
Tomajková Kristýna 3430
Štruplová Julie 3630
Pávková Katrin 3925
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 602089

Hranáčová Kristýna - Dvořáková Valentina
 
 
 
Urbanová Lucie - Šimonovská Tereza
6:1, 6:1
 
Jílková Denisa - Křepinská Simona
6:4, 6:4
 
Štruplová Julie - Mihoková Petra
6:7 (3), 6:2, 1:0 (5)
 
Šalková Dominika - Šalková Natálie
7:5, 6:2
 
Přecechtělová Darina - Tomajková Kristýna
7:5, 7:5
 
Dufková Lucie - Černíková Michaela
6:0, 6:0
 
Říhová Lucie - Paterová Natálie
7:5, 6:1
 
Roháčová Emma - Odehnalová Nela
6:3, 6:4
 
Šmejkalová Amélie - Čornyjová Yvona
6:1, 6:1
 
Havlíčková Lucie - Pávková Katrin
6:3, 6:2
 
Mlenská Sára - Charvátová Nela
7:5, 6:4
 
Krejzová Andrea - Šilhavá Aneta
6:1, 6:1
 
 
6:3, 1:6, 1:0 (5)
 
Abeldinova Alla - Jelínková Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Blanka Hanzlíková 777 141 681
Počet dvojic14
NasazeníBH
Šalková Dominika 1245
Hranáčová Kristýna 2435
Abeldinova Alla 2630
Dvořáková Valentina 2830
Jelínková Barbora 3130
Tomajková Kristýna 3430
Štruplová Julie 3630
Pávková Katrin 3925
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 604089

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Majerová Kristýna15.03.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Surovčíková Sára20.05.2005Lob S.A. Bohnice, zs
Tóthová Emma10.09.2005TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mlenská Sára03.10.2006LTC Panorama Teplice
Charvátová Nela26.06.2006LTC Litvínov
Procházková Tereza12.03.2006LTK Bílina
Šalková Natálie21.06.2006TK Neridé