Datum: |
31.01-04.02. |
Pořadatel: |
Řevnická sportovní (B - 600) |
Kódové číslo: |
606087 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 09:30 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
: |
Herrmannova 120 |
: |
252 30 Řevnice |
Tel. (1): |
736 503 511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
tenisrevnice.cz |
Poznámka pořadatele: KVALIFIKACE začíná V PÁTEK 31.1. v 9:30 (prezentace nutná osobně na místě). Prezentace hlavní soutěže telefonicky na čísle 226 200 557. Na mobilním telefonu budu k dispozici až po zveřejnění hracího plánu. Losování bezprostředně po ukončení prezentace, do 19:00 hrací plán včetně časového rozpisu na cztenis.cz. První zápasy hlavní soutěže v sobotu od 8:30. V areálu ubytování, restaurace (v okolí několik dalších), vyplétání na el. stroji Babolat. Adresa areálu: Řevnice, Mníšecká 500 - vstup naproti Coopu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
61 |
25 |
|
|
29.12.2019 22:59:53 |
2. |
Drukerova Amelie Essie |
27.06.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
68 |
20 |
|
volná karta StčTS |
23.01.2020 11:35:12 |
3. |
Willanderová Katrin |
11.08.2006 |
TCG Karlovy Vary |
69 |
20 |
|
|
17.01.2020 21:18:07 |
4. |
Oktiabreva Anastasiia |
06.02.2006 |
SK HAMR, z.s. |
71 |
20 |
|
|
05.01.2020 13:53:57 |
5. |
Soukupová Lucie |
26.02.2007 |
TK Písek |
78 |
20 |
38 |
|
12.01.2020 20:25:08 |
6. |
Zikmundová Valérie |
11.10.2006 |
TK Sparta Praha |
83 |
20 |
|
|
13.11.2019 13:08:22 |
7. |
Šárová Lucie |
23.04.2006 |
TK Neridé |
90 |
15 |
|
|
21.01.2020 08:40:10 |
8. |
Vachková Valentina |
22.03.2007 |
LTK Liberec |
94 |
15 |
16 |
|
03.11.2019 12:22:16 |
9. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
97 |
15 |
|
|
27.12.2019 19:46:37 |
10. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
102 |
15 |
|
|
03.11.2019 15:49:57 |
11. |
Hajná Kateřina |
17.05.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
107 |
15 |
|
|
08.12.2019 08:00:44 |
12. |
Janíčkovičová Nikol |
06.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
109 |
15 |
15 |
|
17.12.2019 15:47:38 |
13. |
Dolejší Eliška |
22.03.2006 |
TK Olymp Praha |
115 |
15 |
|
|
19.01.2020 22:57:34 |
14. |
Zikmundová Aneta |
16.06.2007 |
SK HAMR, z.s. |
126 |
12 |
47 |
|
05.11.2019 09:59:08 |
15. |
Svítilová Adéla |
21.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
136 |
12 |
168 |
|
02.11.2019 14:29:16 |
16. |
Petrásová Valentýna |
06.08.2007 |
TK Most |
147 |
12 |
41 |
|
04.11.2019 12:35:00 |
17. |
Junová Aneta |
11.09.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
155 |
12 |
|
|
08.11.2019 04:02:39 |
18. |
Fajmonová Sarah Melany |
09.03.2007 |
I.ČLTK Praha |
157 |
12 |
49 |
|
03.11.2019 07:16:43 |
19. |
Hanzlíčková Nela |
11.10.2006 |
TC VITALITY Březnice |
161 |
12 |
|
|
01.11.2019 10:03:07 |
20. |
Klemšová Simona |
13.02.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
161 |
12 |
35 |
|
04.11.2019 22:10:33 |
21. |
Rendlová Sofie |
28.11.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
163 |
12 |
|
|
28.12.2019 00:16:56 |
22. |
Poláková Veronika |
02.03.2007 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
191 |
9 |
145 |
volná karta |
30.11.2019 11:07:38 |
23. |
Haňkovská Veronika |
06.06.2006 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
236 |
9 |
|
volná karta |
01.01.2020 12:06:58 |
24. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
270 |
6 |
24 |
|
08.12.2019 16:38:45 |
25. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
326 |
6 |
58 |
|
01.11.2019 16:28:56 |
26. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
404 |
4 |
44 |
volná karta StčTS |
17.11.2019 21:16:59 |
27. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
634 |
3 |
36 |
|
05.01.2020 11:59:15 |
28. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
736 |
3 |
51 |
|
17.12.2019 12:52:06 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Drášilová Terezie |
14.07.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
179 |
9 |
|
|
12.01.2020 00:32:34 |
2. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
205 |
9 |
111 |
|
01.11.2019 09:20:34 |
3. |
Hladká Elen |
15.10.2007 |
TENIS Klánovice |
355 |
6 |
62 |
|
06.11.2019 22:16:32 |
4. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
357 |
6 |
67 |
|
04.11.2019 12:42:29 |
5. |
Mládková Emílie |
14.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
496 |
4 |
172 |
volná karta |
22.01.2020 11:14:25 |
6. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
375 |
6 |
8 |
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 09:55:20 |
2. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
796 |
3 |
90 |
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 20:31:58 |
3. |
Hrdinová Sofie |
06.03.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
472 |
4 |
81 |
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 08:43:58 |
4. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
235 |
9 |
6 |
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 14:14:40 |
5. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 19:05:53 |
6. |
Mottlová Anna |
21.12.2008 |
CTA Rudná |
419 |
4 |
163 |
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 22:57:18 |
7. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
845 |
1 |
273 |
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 11:00:24 |
8. |
Šimková Barbara |
04.08.2006 |
SK Aritma Praha |
225 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 06:54:51 |
9. |
Michlová Lucie |
08.04.2007 |
Tenis Dobříš |
195 |
9 |
326 |
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 09:43:10 |
10. |
Lencová Tereza |
01.11.2007 |
Tempo Praha |
338 |
6 |
144 |
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 18:24:44 |
11. |
Holubová Tereza |
18.01.2007 |
LTC Tábor 1903 |
272 |
6 |
179 |
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 04:46:13 |
12. |
Dementyeva Varvara |
14.04.2006 |
SK HAMR, z.s. |
187 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 13:13:49 |
13. |
Rundová Stella Viktorie |
10.05.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
81 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 21:48:38 |
14. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
272 |
6 |
23 |
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 12:39:04 |
15. |
Koubová Karolína |
01.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
118 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 09:33:00 |
16. |
Skamenová Kristýna |
14.01.2007 |
LTC Litvínov |
693 |
3 |
480 |
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 11:01:27 |
17. |
Truksová Veronika |
02.04.2006 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
152 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 19:26:38 |
18. |
Kopecká Adéla |
06.06.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
302 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 20:35:45 |
19. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
117 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 11:09:04 |
20. |
Šindelková Nela |
11.02.2007 |
ŽLTC Brno |
172 |
12 |
89 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 12:14:34 |
21. |
Adamcová Jessica |
21.08.2006 |
LTC Humpolec |
105 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 15:56:10 |
22. |
Sokolova Vera |
24.10.2007 |
TJ Spoje Praha |
214 |
9 |
92 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 20:20:28 |
23. |
Bohatová Kristýna |
20.02.2007 |
Sokol TK Kaplice |
236 |
9 |
146 |
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 22:09:43 |
24. |
Pricová Ella |
20.10.2007 |
LTC Panorama Teplice |
231 |
9 |
153 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 09:07:57 |
25. |
Brožková Tereza |
17.03.2007 |
Open Tennis Club |
282 |
6 |
168 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 10:23:36 |
26. |
Vallová Valentina |
06.06.2007 |
ŽLTC Brno |
217 |
9 |
59 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 10:58:41 |
27. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
136 |
12 |
18 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 11:17:48 |
28. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
316 |
6 |
34 |
IS: kolizní přihláška |
25.01.2020 12:00:17 |
29. |
Bohdalová Karolína |
12.09.2006 |
Sokol TK Kaplice |
156 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 14:10:41 |
30. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
199 |
9 |
2 |
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 17:52:57 |
31. |
Lakomá Klára |
17.04.2006 |
LTC Slovan Kladno |
92 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 20:07:14 |
32. |
Bejčková Adéla |
09.04.2008 |
TK Kadaň |
280 |
6 |
100 |
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 09:26:50 |
33. |
Venclová Nela |
06.02.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
131 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 10:40:14 |
34. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
845 |
1 |
83 |
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 13:31:54 |
35. |
Laubeová Lucie |
01.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
404 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 15:08:05 |
36. |
Červenková Lucie |
08.04.2006 |
LTC Modřany 2005 |
123 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 19:54:49 |
37. |
Horáčková Viktorie |
03.08.2006 |
TK Olymp Praha |
54 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 16:55:11 |
38. |
Nováková Erika |
11.01.2007 |
TK Sparta Praha |
108 |
15 |
143 |
odhlášeno hráčem |
29.01.2020 12:00:54 |
39. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
569 |
4 |
11 |
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 09:44:32 |
40. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
538 |
4 |
17 |
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 09:51:03 |
41. |
Bláhová Ema |
04.11.2007 |
TC VŠ Praha |
154 |
12 |
65 |
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 11:34:25 |
|