Český tenisový svaz
Název:
Mladcová Open 2019
Datum:
12.-14.01.
Pořadatel:
SK Zlín-Mladcová (C - 400)
Kódové číslo:
606064
Dvorců + povrch:
4 duroflex
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Galečka Petr
Vinohrádek 493
760 01 Zlín - Mladcová
Tel. (1):
774433665
Tel. (2):
602506082
E-mail:
skzlin.mladcova@seznam.cz
Internet:
www.tenismladcova.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
93
15
0
 
06.11.2018 08:56:45
2.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
171
12
112
 
02.11.2018 07:45:27
3.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice
193
9
39
 
02.11.2018 16:46:17
4.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
231
9
111
 
03.11.2018 16:53:05
5.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
256
9
93
 
03.11.2018 10:19:54
6.
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice
284
6
364
 
03.11.2018 22:50:42
7.
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice
291
6
138
 
02.11.2018 12:11:41
8.
Rušarová Nikola 17.03.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
299
6
0
 
08.11.2018 13:43:26
9.
Škutková Adéla 04.03.2006 SK Zlín-Mladcová
379
4
572
 
01.11.2018 20:09:24
10.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
400
4
134
 
04.11.2018 22:53:55
11.
Machalínková Agáta 13.01.2005 TK Zlín
547
4
0
 
05.11.2018 05:43:40
12.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
628
3
241
 
01.11.2018 07:22:53
13.
Košecká Gabriela 19.04.2006 LTC Hodonín
645
3
588
 
01.11.2018 20:18:25
14.
Benešová Stella 06.08.2005 TJ Sokol Vizovice
675
3
0
 
05.11.2018 11:04:39
15.
Mihlová Monika 16.01.2006 Orel jednota Uherský Brod
845
1
723
 
01.11.2018 11:12:23
16.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
845
1
213
 
01.11.2018 11:39:43
17.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
145
 
04.11.2018 18:12:06
18.
Šímová Veronika 28.06.2005 TC Bajda Kroměříž
845
1
0
 
10.11.2018 14:14:12