Český tenisový svaz
Název:
Wilson Tempo Cup Open
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
Tempo Praha (C - 500)
Kódové číslo:
606054
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Budská Blanka
Ve Lhotce 1068/3
14300 Praha
Tel. (1):
777722845
E-mail:
budska@fd.cvut.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE V PÁTEK 3.1. 2020 DO 13:00 hod. POUZE SMS NA TEL: 777722845 - P. BUDSKÁ.
Hrací plán a pořadí zápasů bude zveřejněno v pátek do 20:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
prezentována
02.01.2020 09:53:48
2.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
prezentována
18.12.2019 22:36:40
3.
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
166
12
 
prezentována
29.12.2019 22:53:42
4.
Drášilová Terezie 14.07.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
179
9
 
prezentována
30.12.2019 12:43:27
5.
Procházková Eliška 04.08.2007 Tenis Dobříš
185
9
321
prezentována
29.12.2019 22:55:54
6.
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
209
9
 
prezentována
29.12.2019 22:53:12
7.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
214
9
 
prezentována
20.12.2019 23:16:04
8.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
225
9
 
prezentována
02.01.2020 08:50:05
9.
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
236
9
 
prezentována
02.01.2020 12:10:51
10.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
269
6
 
prezentována
13.12.2019 19:16:58
11.
Chmelíková Charlotte 17.06.2007 Slavoj Český Brod
298
6
260
prezentována
01.11.2019 00:20:30
12.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
prezentována
21.12.2019 12:21:01
13.
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005
367
6
308
prezentována
01.11.2019 07:00:21
14.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
432
4
 
prezentována
03.01.2020 09:20:30
15.
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s.
443
4
148
prezentována
03.01.2020 13:06:29
16.
Štruncová Tereza 14.01.2006 TK Evženie Klášterec n/O
459
4
 
prezentována
31.12.2019 11:17:15
17.
Mládková Emílie 14.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
496
4
172
prezentována
30.12.2019 12:44:28
18.
Martincová Ester 27.02.2007 TJ Sokol Vysočany
597
4
184
prezentována
06.11.2019 20:40:53
19.
Basarabová Emma 23.05.2007 TK Severní Terasa
693
3
451
prezentována
01.11.2019 15:09:44
20.
Rothe Julie 14.10.2007 Tempo Praha
845
1
556
prezentována
03.12.2019 16:54:22
21.
Čermáková Aneta 23.11.2008 Lokomotiva Praha
845
1
273
prezentována
11.12.2019 23:30:22
22.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
845
1
945
prezentována
12.12.2019 21:26:36
23.
Petrželová Karolína 29.12.2006 TK Praga-Vysočany
845
1
 
prezentována
14.12.2019 14:31:42
24.
Peršlová Nicol 18.07.2007 Lokomotiva Praha
845
1
247
prezentována
29.12.2019 22:54:35

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Matoušková Anna 28.03.2008 TJ Sokol Vysočany
845
1
 
prezentována
03.01.2020 12:04:25
2.
Lloyd Caroline 08.10.2007 SK HAMR, z.s.
693
3
197
prezentována
03.01.2020 12:09:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
845
1
74
odhlášeno hráčem
04.12.2019 17:04:22
2.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
odhlášeno hráčem
12.12.2019 09:19:28
3.
Beranová Michaela 12.09.2006 TJ Sokol Vysočany
845
1
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 15:59:23
4.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
845
1
666
odhlášeno hráčem
22.12.2019 10:11:17
5.
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005
845
1
519
odhlášeno hráčem
22.12.2019 22:17:11
6.
Ungerman Lola 11.07.2006 TK Start Praha-Topolka
496
4
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 12:44:07
7.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
odhlášeno hráčem
27.12.2019 08:53:41
8.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
27.12.2019 15:50:40
9.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 21:07:10
10.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 10:32:13
11.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
310
6
192
IS: kolizní přihláška
28.12.2019 12:00:09
12.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
odhlášeno hráčem
28.12.2019 17:06:08
13.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:51:24
14.
Beranová Klára Zoe 17.08.2008 Tempo Praha
845
1
 
odhlášeno pořadatelem
29.12.2019 22:56:30
15.
Mrázková Amálie 11.12.2007 Dioss Nýřany
538
4
546
odhlášeno hráčem
01.01.2020 11:57:54
16.
Schätzová Sofie 16.03.2008 Tempo Praha
845
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.01.2020 13:29:21