Český tenisový svaz
Datum:
21.-22.12.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 500)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
606038
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Nováková Monika
K.Machové 1503
266 01 Beroun
Tel. (1):
608856795
E-mail:
ltcberoun@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

PREZENTACI telefonicky nebo sms v Pá 20.12. od 16 do 17:00 na tel. 732 360 369 (Jiří Dřížďal).
Po ukončení prezentace losování v 17:15 v restauraci areálu.
Po 18hod pavouk a časový plán zápasů na stránkách svazu.
První zápasy kluků v So v 8:30, holky v So od 13:00 (bude upřesněno v rozpisu zápasů)
Dvouhra 3.set supertiebreak.
Čtyřhra 3.set supertiebrak a pravidlo "No ad"
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
209
9
 
 
08.12.2019 21:17:44
2.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
 
01.11.2019 00:05:27
3.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
08.12.2019 14:27:16
4.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
 
31.10.2019 23:49:15
5.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
 
20.12.2019 16:42:00
6.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
342
6
101
 
18.11.2019 18:10:10
7.
Nováková Nathalie 13.08.2007 LTC Beroun, z.s.
429
4
160
 
05.11.2019 12:20:03
8.
Polanská Natálie 21.04.2007 Lokomotiva Zdice
472
4
594
 
01.12.2019 13:40:06
9.
Parkanová Tereza 07.07.2007 TK Kadaň
529
4
490
 
07.12.2019 10:45:52
10.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
780
3
141
 
01.12.2019 08:08:52
11.
Brůhová Valentina 26.12.2007 SPORT EDEN Beroun
796
3
380
volná karta
01.11.2019 09:47:03
12.
Hrabalová Adéla 19.08.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
796
3
400
volná karta
03.11.2019 23:08:22
13.
Loubrová Karolína 19.01.2007 SPORT EDEN Beroun
845
1
542
volná karta
01.11.2019 09:46:32
14.
Sekmilerová Tereza 14.01.2009 TK Březnice
845
1
546
 
26.11.2019 09:03:13
15.
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad
845
1
733
volná karta
09.12.2019 08:23:01

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
14.
Nováková Neli 27.04.2007 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
845
1
945
 
22.11.2019 22:57:20

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svačinová Simona 26.08.2006 TK Louny
538
4
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 08:30:15
2.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
844
3
68
odhlášeno hráčem
02.12.2019 21:44:28
3.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 22:23:44
4.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
674
3
207
odhlášeno hráčem
10.12.2019 23:22:15
5.
Procházková Eliška 04.08.2007 Tenis Dobříš
185
9
321
odhlášeno hráčem
11.12.2019 14:19:01
6.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
12.12.2019 09:50:55
7.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
odhlášeno hráčem
12.12.2019 13:34:57
8.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
796
3
130
odhlášeno hráčem
13.12.2019 10:36:44
9.
Nováková Neli 27.04.2007 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
845
1
945
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:32:10
10.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
845
1
260
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:32:10
11.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
odhlášeno hráčem
13.12.2019 21:22:40
12.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:06
13.
Boboková Michaela 30.08.2007 TJ Radlice
845
1
474
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:12
14.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:12
15.
Samešová Nella 25.03.2008 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
674
3
173
odhlášeno hráčem
15.12.2019 18:56:50
16.
Pivcová Veronika 20.04.2008 Lokomotiva Beroun
845
1
433
odhlášeno pořadatelem
17.12.2019 08:09:01
17.
Tybitanclová Julie 30.03.2006 Dioss Nýřany
845
1
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 13:55:25
18.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
845
1
293
odhlášeno hráčem
19.12.2019 09:53:53
19.
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno
845
1
216
odhlášeno pořadatelem
19.12.2019 20:11:09
20.
Dostálová Anita 04.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
845
1
546
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 11:05:46
21.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
288
6
183
odhlášeno hráčem
20.12.2019 15:24:56
22.
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb
770
3
204
odhlášeno hráčem
20.12.2019 15:43:28
23.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
845
1
166
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 16:25:56