Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
JODA CUP
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň
Datum:
21.-23.12.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Šindelková Nela
Šindelková
Šindelková
Žáčková Nikol
6:0, 6:2
Galnorová
Galnorová Adéla
6:2, 7:5
Šindelková
Skořepová Isabela
7:6 (5), 6:4
Skořepová
PALEČKOVA Ellen
6:1, 6:0
Skořepová
6:2, 6:0
Turková
Turková Ema
Šindelková
Votavová Natálie
6:0, 6:0
Votavová
Votavová
Sluková Nelly
1:0, scr.
Skoupá
Skoupá Barbora
6:3, 6:2
Votavová
Hurnicka Kristyna
6:3, 6:4
Hurnicka
Králová Adriana
6:1, 6:0
Škutková
2:6, 6:3, 1:0 (5)
Škutková
Škutková Adéla
Šindelková
Nechutová Mia
6:1, 6:0
Nechutová
Poláková
Poláková Natálie
7:5, 6:1
Poláková
Koudelková Tereza
6:0, 6:2
Stryková
Kubíková Nikola
6:1, 6:1
Peterková
Peterková Adina
6:4, 6:4
Stryková
6:0, 6:2
Stryková
Stryková Justyna Anna
Vallová
Nerudová Eliška
6:2, 6:3
Nerudová
Petečelová
6:3, 4:6 (13)
Petečelová
Petečelová Valentina
Vallová
Lišková Kateřina
7:5, 6:3
Pávková
Pávková Alžběta
6:3, 7:6 (5)
Vallová
6:0, 6:0
Vallová
Vallová Valentina
Poznámka pořadatele:
PROGRAM NEDĚLE .: 9:00 semifinále dvouhra (ŠINDELKOVÁ,VOTAVOVÁ,STRYKOVÁ,VALLOVÁ) 11:00 čtvrtfinále + semifinále čtyřhry (čas může být upraven, můžete si zavolat)
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Šindelková Nela
172
12
Vallová Valentina
217
9
Stryková Justyna Anna
329
6
Votavová Natálie
364
6
Nerudová Eliška
373
6
Škutková Adéla
455
4
Nechutová Mia
484
4
Turková Ema
529
4
Kategorie : 4
Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 602035
Šindelková Nela
-
Nerudová Eliška
Šindelková
-
Nerudová
Šindelková
-
Nerudová
Skořepová Isabela
-
Petečelová Valentina
6:1, 6:0
Skořepová
-
Petečelová
Hurnicka Kristyna
-
Poláková Natálie
6:2, 2:6, 1:0 (4)
Šindelková
-
Nerudová
Sluková Nelly
-
PALEČKOVA Ellen
6:2, 6:1
Škutková
-
Turková
Škutková Adéla
-
Turková Ema
6:2, 6:2
Stryková
-
Vallová
Peterková Adina
-
Pávková Alžběta
6:1, 6:2
Stryková
-
Vallová
Stryková Justyna Anna
-
Vallová Valentina
scr.
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Šindelková Nela
172
12
Vallová Valentina
217
9
Stryková Justyna Anna
329
6
Nerudová Eliška
373
6
Škutková Adéla
455
4
Turková Ema
529
4
Petečelová Valentina
597
4
Skořepová Isabela
611
4
Kategorie : 4
Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 604035
Tisková PDF verze hracího plánu