Český tenisový svaz
Název:
TJ Radlice
Datum:
07.-10.12.
Pořadatel:
TJ Radlice (B - 600)
Kódové číslo:
606017
Dvorců + povrch:
3 greenset
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Braun Tomáš
Holubice 213
25265 Holubice
Tel. (1):
604143702
E-mail:
braun.tomas@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do turnaje v pátek 6.12. mezi 11:00 - 17:00. Pouze sms na tel.: 604 143 702. V systému budou vyznačené prezentované hráčky.
Losování turnaje proběhne nejpozději ve 20:00. Hrací plán a pořadí zápasů na sobotu 7.12. bude v IS nejpozději do 20:30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
PREZENTOVÁNA
25.11.2019 13:17:07
2.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
PREZENTOVÁNA
05.11.2019 21:32:04
3.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
PREZENTOVÁNA
21.11.2019 08:45:32
4.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
volná karta PREZENTOVÁNA
02.12.2019 11:35:46
5.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
 
PREZENTOVÁNA
10.11.2019 10:05:07
6.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
PREZENTOVÁNA
07.11.2019 07:57:50
7.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
PREZENTOVÁNA
06.11.2019 21:06:48
8.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
PREZENTOVÁNA
24.11.2019 14:45:33
9.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
92
15
 
PREZENTOVÁNA
05.11.2019 11:54:32
10.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
PREZENTOVÁNA
03.11.2019 12:19:08
11.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
PREZENTOVÁNA
08.11.2019 11:07:21
12.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
PREZENTOVÁNA
03.11.2019 15:46:18
13.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
PREZENTOVÁNA
12.11.2019 21:21:19
14.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
PREZENTOVÁNA
03.11.2019 23:03:28
15.
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
110
15
86
PREZENTOVÁNA
20.11.2019 12:40:24
16.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
PREZENTOVÁNA
01.11.2019 11:29:55
17.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
PREZENTOVÁNA
27.11.2019 00:20:00
18.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
PREZENTOVÁNA
11.11.2019 21:27:57
19.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
PREZENTOVÁNA
07.11.2019 12:39:47
20.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
PREZENTOVÁNA
05.11.2019 09:43:34
21.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
PREZENTOVÁNA
13.11.2019 12:53:08
22.
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany
131
12
 
PREZENTOVÁNA
22.11.2019 19:48:04
23.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
PREZENTOVÁNA
04.11.2019 12:33:02
24.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
PREZENTOVÁNA
08.11.2019 04:00:24
25.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
PREZENTOVÁNA
03.11.2019 07:14:11
26.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
PREZENTOVÁNA
01.11.2019 00:50:17
27.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
PREZENTOVÁNA
04.11.2019 09:18:33
28.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
volná karta PREZENTOVÁNA
06.11.2019 22:11:06
29.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
volná karta PREZENTOVÁNA
04.11.2019 12:39:11
30.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
363
6
158
volná karta PREZENTOVÁNA
01.11.2019 20:57:37
31.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
PREZENTOVÁNA
12.11.2019 22:23:36
32.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
PREZENTOVÁNA
04.11.2019 13:03:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
163
12
 
 
05.11.2019 19:02:44
2.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 SK Aritma Praha
205
9
111
 
01.11.2019 09:16:04
3.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
213
9
57
 
22.11.2019 19:24:56
4.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
214
9
92
 
18.11.2019 07:46:54
5.
Lencová Tereza 01.11.2007 Tempo Praha
338
6
144
 
01.11.2019 17:08:33
6.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
02.12.2019 11:33:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
odhlášeno hráčem
05.11.2019 21:38:29
2.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
odhlášeno hráčem
14.11.2019 22:01:15
3.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
15.11.2019 16:38:21
4.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
odhlášeno hráčem
15.11.2019 19:17:11
5.
Boboková Michaela 30.08.2007 TJ Radlice
845
1
474
odhlášeno hráčem
16.11.2019 19:41:50
6.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
odhlášeno hráčem
16.11.2019 19:56:32
7.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
odhlášeno hráčem
20.11.2019 13:35:44
8.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 10:58:32
9.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 08:02:50
10.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
odhlášeno hráčem
26.11.2019 21:04:38
11.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
odhlášeno hráčem
27.11.2019 09:54:03
12.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
odhlášeno hráčem
27.11.2019 22:52:02
13.
Nová Aneta 12.12.2006 TJ Spoje Praha
236
9
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 10:52:54
14.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 12:41:03
15.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
odhlášeno hráčem
28.11.2019 15:03:23
16.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
odhlášeno hráčem
28.11.2019 20:32:46
17.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
odhlášeno hráčem
28.11.2019 21:46:39
18.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 21:56:51
19.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 14:18:16
20.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 19:40:45
21.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
odhlášeno hráčem
29.11.2019 21:26:06
22.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
odhlášeno hráčem
29.11.2019 21:59:59
23.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
223
9
155
odhlášeno hráčem
30.11.2019 05:55:34
24.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
114
15
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 07:28:33
25.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:43:07
26.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
52
25
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:20
27.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:27
28.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:30
29.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:31
30.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:32
31.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
odhlášeno hráčem
01.12.2019 10:46:05
32.
Adamcová Jessica 21.08.2006 LTC Humpolec
105
15
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:56:32
33.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
IS: kolizní přihláška
01.12.2019 12:00:25
34.
Hanzlíčková Nela 11.10.2006 TC VITALITY Březnice
161
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 23:11:53
35.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
225
9
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 21:56:30
36.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
odhlášeno hráčem
04.12.2019 09:08:26
37.
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
151
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 19:22:40
38.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
152
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 21:10:35
39.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
168
12
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 09:16:50
40.
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenis Dobříš
195
9
326
odhlášeno hráčem
06.12.2019 15:55:55