Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  06.-09.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Rendlová Sofie
 
 
 
Stejskalová Kateřina
6:1, 6:0
 
Chmelíková Charlotte
6:4, 6:0
 
Krajnikovská Anna
6:3, 6:2
 
Bláhová Natalie
6:1, 6:4
 
Pátková Amálie
6:2, 6:0
 
Chrtová Sarah
6:0, 6:0
 
Michlová Lucie
6:0, scr.
 
 
 
Boboková Michaela
scr.
 
Martincová Ester
6:3, 6:2
 
Šípková Agáta
6:1, 6:0
 
Holubová Tereza
6:4, 6:0
 
Mládková Emílie
6:3, 6:2
 
Tikovská Adéla
6:1, 5:7, 1:0 (4)
 
Urbanova Berenika
6:1, 6:0
 
Bittarová Juliana
scr.
 
Laubeová Lucie
6:3, 6:1
 
Marianová Monika
6:3, 6:3
 
Hůlová Veronika
7:5, 6:4
 
Cahová Julie
6:1, 7:5
 
 
4:6, 2:0, scr.
 
Tikalová Žaneta
 
Kudrnáčová Eliška
6:1, 7:5
 
Kmeťová Barbora
6:1, 6:0
 
Jarolímková Nikol Marie
6:4, 6:2
 
Hronová Kateřina
6:1, 6:4
 
Dostálová Lucie
6:2, 7:5
 
Taylor Anna
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Hrubá Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Poznámka pořadatele: FINÁLE: HORNOMĚCHOLUPSKÁ 564 V 13:00, ROZEHRA MOŽNÁ OD 12:30. PŘÍPADNÉ INFO NA 737972632.
Počet účastníků28
NasazeníBH
Rendlová Sofie 16312
Hrubá Tereza 16612
Michlová Lucie 1959
Tikalová Žaneta 2059
Tikovská Adéla 2099
Chrtová Sarah 2239
Kudrnáčová Eliška 2399
Urbanova Berenika 2449
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 602015

Hrubá Tereza - Tikovská Adéla
 
Kmeťová Barbora - Hůlová Veronika
6:2, 7:5
 
Marianová Monika - Šípková Agáta
6:2, 6:3
 
Chmelíková Charlotte - Dostálová Lucie
6:7, 7:6, 1:0
 
Chrtová Sarah - Holubová Tereza
6:2, 4:6, 1:0
 
Hronová Kateřina - Martincová Ester
6:3, 6:3
 
Hůlková Amálie - Boboková Michaela
6:4, 6:2
 
Kudrnáčová Eliška - Urbanova Berenika
6:1, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Hrubá Tereza 16612
Tikovská Adéla 2099
Chrtová Sarah 2239
Kudrnáčová Eliška 2399
Urbanova Berenika 2449
Holubová Tereza 2726
Dostálová Lucie 2796
Chmelíková Charlotte 2986
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 604015

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tikalová Žaneta01.10.2007SK Aritma Praha
Hůlová Veronika22.08.2007Severočeská tenisová o.s.
Mládková Emílie14.02.2008Sportclub Řevnice, z.s.
Michlová Lucie08.04.2007Tenis Dobříš
Stejskalová Kateřina18.05.2007TCD Donovalská
Rendlová Sofie28.11.2006TK Škoda Plzeň z.s.
Hůlková Amálie17.04.2008TJ Radlice