Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  13.-15.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Klimas Jan
 
 
 
Špaček Jakub
6:1, 6:4
 
Onderka Karel
6:3, 4:6, 7:5
 
Střílka Sven
6:2, 6:1
 
 
 
Žampach Vojtěch
6:3, 6:0
 
 
 
Káňa Viktor
6:0, 6:4
 
 
 
Pekara Přemysl
6:4, 6:0
 
 
 
Jendřejek Daniel
6:2, 6:0
 
 
 
Vaněk Tomáš
6:4, 6:4
 
 
 
Doskočil Martin
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Nezval Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Jüttner Maxmilián
6:0, 6:2
 
 
 
Stejskal Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Hrubý Václav
6:3, 6:2
 
 
 
Franc Jakub
6:3, 6:0
 
 
 
Petráš Adam
6:0, 6:3
 
 
 
Šimeček David
6:2, 6:1
 
 
 
Korec Zdeněk
6:4, 6:0
 
 
 
Pešat Oliver
3:6, 6:1, 7:6 (1)
 
Hanák Ondřej
6:2, 6:3
 
Papavasiliu Nikolaos
scr.
 
 
 
Kovář Adam
1:6, 6:2, 6:4
 
 
 
Střílka Maxim
3:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Jányš Albert
6:3, 6:0
 
 
 
Čujan Matěj
6:0, 7:6 (6)
 
 
 
Šafařík Jonáš
6:4, 6:3
 
 
 
Bartoš Adrian
6:1, 6:0
 
 
 
Václavík Miroslav
6:0, 6:2
 
 
 
Postupa Martin
3:6, 7:6 (3), 6:0
 
 
 
Klimša Ondřej
6:3, 7:5
 
 
 
Martinovič Filip
6:0, 6:1
 
 
 
Barusel David
6:1, 6:1
 
 
 
Svozil Václav
6:1, 6:1
 
Formánek Filip
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Krupa Lukáš
 
Kalousek Kryštof
4:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Fiala Jiří
0:6, 6:1, 3:2, scr.
 
 
 
Michálek Stanislav
6:0, 6:0
 
 
 
Harazim Tomáš
6:0, 6:0
 
 
 
Machovský Benjamin
6:4, 0:6, 6:4
 
 
 
Bartoň Jan
5:7, 6:0, 6:2
 
 
 
Drlík David
6:1, 6:3
 
 
 
Kuřitka Lukáš
6:4, 6:2
 
 
 
Řehák Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Foldyna Ondřej
6:3, 6:4
 
 
 
Šima Patrik
6:4, 6:2
 
 
 
Křistek Matěj
6:3, 6:3
 
 
 
Kuch  Kristián
6:2, 6:0
 
 
 
Škvara Eduard
7:5, 6:2
 
 
 
Vymazal Kryštof
6:0, 6:0
 
Kalousek Šimon
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Knesl David
 
Beneš Daniel
3:6, 6:3, 7:6 (7)
 
 
 
Lys Ondřej
6:4, 6:0
 
 
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:1, 6:1
 
 
 
Pelc Štěpán
7:5, 7:6 (4)
 
 
 
Robenek Václav
7:6 (6), 6:3
 
 
 
Orság Matyas
6:1, 6:0
 
 
 
Hrbáč Jan
6:3, 6:3
 
 
 
Grois Ondřej
scr.
 
 
 
Pospíšil Matěj
6:0, 6:0
 
 
 
Horák Vladimír
6:0, 6:0
 
 
 
Kubiena Petr
6:0, 6:0
 
 
 
Dvořák Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Pelc Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Fedor Jakub
6:4, 6:2
 
 
 
Tégl Tomáš
6:0, 6:0
 
Spáčil Jan
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Kratochvíl Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků69
NasazeníBH
Klimas Jan 5130
Kratochvíl Tomáš 5230
Korec Zdeněk 5830
Knesl David 6025
Šimeček David 6225
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Beneš Daniel 8920
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 512970

Klimas Jan - Knesl David
 
 
 
Drlík David - Střílka Sven
6:0, 6:2
 
Kovář Adam - Lys Ondřej
6:3, 6:1
 
Bartoš Adrian - Fiala Jiří
6:1, 6:7 (3), 1:0 (7)
 
Jányš Albert - Křistek Matěj
6:0, 6:1
 
Jendřejek Daniel - MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:3, 6:0
 
Pešat Oliver - Šafařík Jonáš
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Stejskal Adam - Kalousek Kryštof
6:2, 6:2
 
 
 
Pelc Adam - Pelc Štěpán
6:2, 6:4
 
Vaněk Tomáš - Špaček Jakub
6:2, 6:1
 
Kuch  Kristián - Orság Matyas
6:3, 6:7 (4), 1:0 (6)
 
Robenek Václav - Šima Patrik
6:2, 6:0
 
Kuřitka Lukáš - Nezval Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
Beneš Daniel - Řehák Adam
7:5, 6:1
 
 
 
Fedor Jakub - Franc Jakub
6:4, 6:4
 
Petráš Adam - Hrubý Václav
7:5, 7:5
 
Postupa Martin - Pekara Přemysl
6:1, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos - Spáčil Jan
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
Šimeček David - Doskočil Martin
6:1, 6:0
 
 
 
Pospíšil Matěj - Grois Ondřej
6:3, 6:4
 
 
 
Hanák Ondřej - Škvara Eduard
6:3, 6:2
 
Martinovič Filip - Kalousek Šimon
6:3, 6:4
 
Vymazal Kryštof - Svozil Václav
6:2, 6:1
 
Machovský Benjamin - Tégl Tomáš
6:2, 6:1
 
Kratochvíl Tomáš - Krupa Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic25
NasazeníBH
Klimas Jan 5130
Kratochvíl Tomáš 5230
Knesl David 6025
Šimeček David 6225
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Beneš Daniel 8920
Pospíšil Matěj 9920
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 514970

Tisková PDF verze hracího plánu