Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 400)
Místo konání:
Žďár nad Sázavou
Kódové číslo:
516940
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Chalupa Leoš
Uhlířská 10
59101 Žďár nad Sázavou
Tel. (1):
606770230
E-mail:
leos.chalupa@cz.imptob.com
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
0
 
14.05.2020 09:46:44
2.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
0
 
12.05.2020 15:06:25
3.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
128
15
0
 
29.04.2020 20:24:32
4.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
0
 
11.05.2020 10:53:16
5.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
04.05.2020 18:17:17
6.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
0
 
10.05.2020 14:24:30
7.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
 
19.05.2020 10:41:38
8.
Koryťák Vojtěch 05.01.2006 TK Znojmo
199
12
0
 
11.05.2020 16:25:46
9.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
 
04.05.2020 19:20:15
10.
Piechula Filip 06.05.2006 TJ Žďár nad Sázavou
217
12
0
 
04.05.2020 18:58:52
11.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
229
12
168
 
05.05.2020 10:25:47
12.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
22.04.2020 10:29:05
13.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
259
9
0
 
13.05.2020 16:17:23
14.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
16.05.2020 22:40:03
15.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
05.05.2020 20:46:25
16.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
312
9
143
 
05.05.2020 07:10:39
17.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
05.05.2020 22:22:07
18.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
 
14.05.2020 17:37:06
19.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
318
9
0
 
13.05.2020 17:17:16
20.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
330
9
147
 
04.04.2020 09:11:08
21.
Prášek Dominik 13.12.2006 ŽLTC Brno
331
9
0
 
08.05.2020 18:58:42
22.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
348
9
33
 
08.05.2020 19:47:11
23.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
 
05.05.2020 12:41:47
24.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
 
16.05.2020 09:25:51
25.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
429
6
56
 
12.05.2020 20:28:34
26.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
446
6
71
 
15.05.2020 11:25:18
27.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
469
6
112
 
06.05.2020 17:45:36
28.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
15.05.2020 13:40:41
29.
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno
506
6
120
 
15.05.2020 10:19:10
30.
Různar Kryštof 28.06.2007 LTC Velen Boskovice
576
4
223
 
15.05.2020 14:49:34
31.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
588
4
52
 
12.05.2020 20:34:43
32.
Hejda Jaroslav 28.06.2006 TK Spartak Jihlava
588
4
0
 
19.05.2020 14:12:43
33.
Brusenbauch Karel 14.08.2007 SK Tenis Tišnov
622
4
357
 
04.05.2020 22:44:50
34.
Komrska Vít 23.08.2007 TC Brno.
667
4
126
 
14.05.2020 17:02:41
35.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 ŽLTC Brno
689
4
464
 
10.05.2020 14:12:00
36.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
708
4
171
 
19.05.2020 13:08:53
37.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
720
4
80
 
10.05.2020 20:44:41
38.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
733
4
48
 
11.05.2020 19:29:43
39.
Schaur Roman 16.05.2007 TK Znojmo
778
3
405
 
06.05.2020 14:04:59
40.
Blažek Ctirad 07.08.2006 Sokol Letovice
833
3
0
 
24.04.2020 12:54:58
41.
Makovský Šimon 11.11.2007 Start Brno
887
3
386
 
05.05.2020 09:29:05
42.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
887
3
190
 
09.05.2020 09:22:49
43.
Šrenk Jakub 06.04.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
887
3
248
 
18.05.2020 09:43:02
44.
Machourek Jan 10.04.2006 Sokol Čebín
1044
1
0
 
01.04.2020 00:23:04
45.
Kolář Jan 21.03.2007 BLTC Brno
1044
1
458
 
11.04.2020 13:11:28
46.
Pleva Michal 11.02.2006 TC Austerlitz
1044
1
0
 
13.04.2020 12:00:25
47.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
0
 
06.05.2020 13:38:30
48.
Hlouch Kryštof 21.08.2007 HTK Třebíč
1044
1
789
 
13.05.2020 13:46:47
49.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1044
1
169
 
22.05.2020 18:28:36