Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-04.06.
Pořadatel:
severočeský (P - 300)
Místo konání:
Ústí n.L.
Kódové číslo:
516900
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Patyková Klára
Štursova 798/40
400 01 Ústí nad Labem
Tel. (1):
606831379
E-mail:
klara.patykova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek dne 1. 6. 2018 na telefonu 606831379 - Patyková Klára v době od 15:00 do 17:00 hod.
Poté proběhne rozlosování a bude zpracován časový harmonogram nasazení jednotlivých utkání. Obojí bude v pátek do 20 hod. zveřejněno v IS ČTS. Tenisové kurty se nachází na Masarykově ul. za zimním stadionem na Bukově v Ústí nad Labem.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rudolf Matěj 08.10.2004 Severočeská tenisová o.s.
76
25
 
 
22.04.2018 20:54:27
2.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
107
20
 
 
05.05.2018 17:36:27
3.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
112
20
 
 
16.05.2018 20:18:43
4.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
116
20
36
 
14.04.2018 15:48:35
5.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
131
15
 
 
20.03.2018 22:07:49
6.
Ceban Alexandr 13.08.2004 TCEN Hrádek nad Nisou
146
15
 
 
19.05.2018 07:38:08
7.
Popelka Vojtěch 05.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
190
12
 
 
13.05.2018 12:51:02
8.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
193
12
415
 
19.03.2018 14:49:14
9.
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem
239
12
166
 
20.05.2018 07:16:09
10.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
252
12
38
 
11.05.2018 22:05:56
11.
Starý Filip 17.09.2004 TK Ústí n.Labem
384
6
 
 
14.05.2018 09:03:39
12.
Cihlář Vojtěch 11.08.2004 TK Roudnice n.L.
475
6
 
 
19.03.2018 11:42:37
13.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
477
6
160
 
17.05.2018 21:21:31
14.
Kubrt Václav 30.03.2004 TK Evženie Klášterec n/O
530
6
 
 
15.03.2018 15:16:52
15.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
615
4
84
 
21.05.2018 09:13:16
16.
Ryšavý Matěj 10.08.2004 Tenis Libochovice
634
4
 
 
08.05.2018 20:18:02
17.
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N.
688
4
 
 
05.05.2018 15:29:58
18.
Ryšavý Martin 10.08.2004 Tenis Libochovice
740
4
 
 
08.05.2018 20:16:53
19.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
740
4
142
 
20.05.2018 08:09:19
20.
Mandík Lumír 14.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
917
3
320
 
20.04.2018 13:21:23
21.
Licek Prokop 18.07.2007 TJ Sokol Ústí n.L.
1023
3
663
 
22.05.2018 20:36:13
22.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
1126
1
163
 
31.03.2018 11:50:18
23.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
1126
1
396
 
14.04.2018 13:20:07
24.
Krušina Antonín 11.10.2005 TK Ústí n.Labem
1126
1
724
 
27.04.2018 16:39:19
25.
Vartecký Šimon 12.01.2004 TK Dubí
1126
1
 
 
10.05.2018 20:59:00
26.
Lehnert Matěj 18.12.2005 LTK TEPLICE o.s.
1126
1
880
 
12.05.2018 22:53:57
27.
Jurnečka Štěpán 19.02.2006 LTK TEPLICE o.s.
1126
1
590
 
14.05.2018 12:43:18
28.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
1126
1
127
 
20.05.2018 20:43:48
29.
Bodnár Tobiáš Petr 15.06.2006 TK Kadaň
1126
1
434
 
24.05.2018 20:02:44
30.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
223
12
 
 
25.05.2018 19:38:21
31.
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl.
530
6
145
 
01.06.2018 13:37:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
984
3
346
odhlášeno hráčem
25.05.2018 09:21:20
2.
Špaček Vít 24.04.2006 TK Frýdlant v Čechách
1126
1
708
odhlášeno hráčem
25.05.2018 09:22:28
3.
Beneš Martin 03.10.2006 TK Frýdlant v Čechách
1126
1
686
odhlášeno hráčem
25.05.2018 12:10:55
4.
Smutný Jakub 04.10.2005 LTK Liberec
1126
1
880
odhlášeno hráčem
26.05.2018 23:28:35
5.
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec
1126
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 08:21:42
6.
Blažek Radek 06.12.2005 TK Ústí n.Labem
788
4
867
odhlášeno pořadatelem
01.06.2018 13:36:49
7.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
760
4
27
odhlášeno pořadatelem
01.06.2018 13:50:47