Doubek Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jareš Vojtěch | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bajer Albert | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Sudik David | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Šlosar David | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Polák Michal | | 6:2, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Volf Matěj | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hofman Tadeáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štreit David | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | 6:4, 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Tomáš | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Loužecký Jan | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Petera Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Kovačka Matouš | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Flusser Robin | 7:6 (5), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Jarolímek Josef | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nekvasil Jakub | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Petráš Michal | 6:2, 5:7, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Bucha Radek | | | 7:5, 1:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hadaščok Vojtěch | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ulrich Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneda Petr | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vlček Daniel | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Neumann Jakub Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Troller Petr | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | | 6:2, 2:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan | 6:2, 1:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Prokš Daniel | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Palovčík Oskar | | | | | | |
| | | | | | |
Picek Samuel | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Blovský Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Přistoupil Marek | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Tůma Matěj | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bouček František | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program pondělí - 9:00 semifinále dvouher, poté fi dvouhry. Následuje fi čtyřhry |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Doubek Vojtěch | 56 | 30 | Bouček František | 70 | 25 | Čížek Jiří | 87 | 25 | Neumann Jakub Jiří | 95 | 20 | Šiler Martin | 125 | 20 | Holub Lukáš J. | 144 | 15 | Rosický Jan | 156 | 15 | Troller Petr | 171 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 512830 |
|
|