Český tenisový svaz

Oficiální (2hra), neoficiální (4hra) výsledky

Název:  Kvalifikace na Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  21.-23.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Petrofský Martin
 
 
 
Brettl Filip
6:2, 5:7, 6:1
 
Čepl Filip
6:0, 6:1
 
Dvořák Lukáš
6:0, 6:0
 
Semecký Matěj
6:0, 6:0
 
Velek Matěj
6:3, 6:3
 
Šidlík David
7:6, 6:3
 
Klofáč Tobiáš
6:3, 6:3
 
 
 
Bien Daniel
6:3, 6:2
 
Rozehnal Michal
6:1, 6:0
 
Holub Vojtěch
6:4, 6:1
 
Kroutil Tomáš
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Havránek Šimon
 
Bradáč Matěj
6:1, 6:1
 
 
 
Pešl Alec
6:4, 6:3
 
Vojta Martin
6:1, 6:1
 
Barun Artur
6:4, 6:4
 
Trojan Filip
6:0, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Petrofský David
 
Rat Adam
6:0, 6:0
 
 
 
Drbal Filip
6:1, 6:0
 
Růžička Martin
6:1, 6:0
 
Novotný Bruno
6:2, 6:0
 
Vaníček Josef
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Jašek David
 
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek
Poznámka pořadatele: program na sobotu: 9:00==Brettl-Čepl, Dvořák-Semecký, Velek-Šidlík, Bien-Rozehnal, Holub-Kroutil, Pešl-Vojta, Barun-Trojan, Drbal-Růžička 10:00==Novotný-Vaníček, Jandourková-Valentová, Benáčanová-Šimková, Bušková-Rezková 10:30==Derková-Kralertová, Hrbková-Červenková, Hajná-Opletalová, Bittarová-Dolejší 11:30==Kodešová-Katzerová, Petrofský M.-............, Klofáč-..............., Havránek-.............. 12:00==Bradáč-............, Petrofský D.-............., Rat-................, Jašek-................ 13:00==Vaníčková-.........., Kasková-.................., Syrová-.................. pokračují dvouhry dle možností v rámci sř.
Počet účastníků25
NasazeníBH
Petrofský Martin 20412
Jašek David 21012
Petrofský David 3429
Klofáč Tobiáš 3916
Bradáč Matěj 4356
Šidlík David 4566
Havránek Šimon 4636
Rat Adam 4736
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 512813


Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Barun Artur05.10.2004Lob S.A. Bohnice, zs
Havránek Šimon04.02.2005TJ Solidarita Praha 10
Rozehnal Michal31.01.2005SK HAMR, z.s.