Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-16.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
516800 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3K Vodě 3200/3 |
: |
106 00 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Po dohodě předsedy PTS a pořadatele se kvalifikace hrát bude,
a to v původně plánovaném rozsahu.
Prezence hráčů do kvalifikace proběhne v původně stanovených termínech, tedy ve čtvrtek 11.06.2020 do 18,00 hodin.
Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 11.06.2020 mezi 16,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 731 690 941.
Losování kvalifikace proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání páteční kvalifikace bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.
Prezence do hlavní soutěže je v pátek 12.06.2020 mezi 15,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 731 690 941 nebo osobně mezi 17,30 a 18,00 hodin.
Losování hlavní soutěže proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání na sobotu bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.
Čtyřhry se budou hrát dle původního rozpisu.
V kvalifikaci se hraje rozhodující set SUPERTIEBREAK.
Neuplatňuje se pravidlo NO LET
--------------------------------------------------------------------------------
Ředitel turnaje: Ladislav Havelka
Vrchní rozhodčí a zdravotník: Pavel Křivánek
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
59 |
25 |
|
|
11.05.2020 09:12:55 |
2. |
Čepl Filip |
24.01.2006 |
TK Sparta Praha |
67 |
25 |
|
|
13.05.2020 07:29:49 |
3. |
Pokorný Jiří |
29.03.2006 |
TK Olymp Praha |
73 |
25 |
|
|
14.05.2020 09:59:27 |
4. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
82 |
25 |
8 |
|
07.05.2020 17:12:02 |
5. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
91 |
20 |
22 |
|
07.05.2020 23:39:22 |
6. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
105 |
20 |
11 |
|
21.05.2020 15:33:19 |
7. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
106 |
20 |
23 |
|
17.05.2020 22:51:29 |
8. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
110 |
20 |
12 |
|
21.05.2020 15:34:06 |
9. |
Burda Oliver Petr |
24.12.2006 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
129 |
15 |
|
|
06.04.2020 13:32:30 |
10. |
Dvořák Lukáš |
16.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
131 |
15 |
|
|
22.05.2020 20:33:05 |
11. |
Sklenička Štěpán |
25.07.2007 |
TK Sparta Praha |
136 |
15 |
3 |
|
07.05.2020 19:41:14 |
12. |
Brettl Filip |
12.12.2006 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
168 |
15 |
|
|
08.05.2020 18:39:10 |
13. |
Augustýn Tadeáš |
06.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
173 |
12 |
|
|
06.04.2020 19:17:46 |
14. |
Tuša Robert |
14.02.2006 |
TENIS Klánovice |
189 |
12 |
|
|
01.05.2020 22:03:09 |
15. |
Ha Duc Hieu |
11.01.2006 |
TK Písnice |
199 |
12 |
|
|
08.05.2020 19:14:33 |
16. |
Stibůrek Filip |
13.04.2006 |
TK Benešov |
202 |
12 |
|
|
21.05.2020 22:34:44 |
17. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
208 |
12 |
7 |
|
07.05.2020 13:10:00 |
18. |
Šafrata David |
10.08.2007 |
I.ČLTK Praha |
216 |
12 |
61 |
|
09.05.2020 18:55:51 |
19. |
Hanke Max |
09.05.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
228 |
12 |
46 |
|
15.05.2020 12:09:24 |
20. |
Kusák Jan |
16.08.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
235 |
12 |
|
|
07.05.2020 15:17:03 |
21. |
Sina Jakub |
21.06.2006 |
TK Start Praha-Topolka |
245 |
12 |
|
|
12.05.2020 20:23:09 |
22. |
Dostál Adam |
11.05.2006 |
TC ESO Praha z.s. |
261 |
9 |
|
|
24.05.2020 08:32:18 |
23. |
Sanders Oliver |
09.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
270 |
9 |
19 |
|
07.05.2020 13:06:15 |
24. |
Vávra Kajetán |
15.08.2006 |
TENISCENTRUM HEAD |
276 |
9 |
|
|
31.05.2020 11:16:01 |
25. |
Duričič Filip |
23.07.2006 |
TJ Sokol Vysočany |
281 |
9 |
|
|
17.05.2020 10:39:31 |
26. |
Voleský Daniel |
22.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
284 |
9 |
60 |
|
10.05.2020 21:58:01 |
27. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
318 |
9 |
55 |
|
11.05.2020 09:40:20 |
28. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
331 |
9 |
41 |
dle nvk |
19.05.2020 11:10:48 |
29. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
371 |
6 |
37 |
dle nvk |
30.04.2020 09:20:29 |
30. |
Krejčí Matyáš |
12.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
391 |
6 |
36 |
dle nvk |
21.05.2020 20:53:49 |
31. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
417 |
6 |
14 |
dle nvk |
13.05.2020 11:22:09 |
32. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
431 |
6 |
93 |
volná karta PTS |
06.05.2020 12:47:52 |
33. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
446 |
6 |
82 |
volná karta PTS |
18.05.2020 18:10:44 |
34. |
Kubec Filip |
07.04.2007 |
SK HAMR, z.s. |
452 |
6 |
58 |
dle nvk |
10.05.2020 21:57:03 |
35. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
465 |
6 |
75 |
volná karta PTS |
17.05.2020 02:16:32 |
36. |
Reitinger David |
09.03.2007 |
SK HAMR, z.s. |
469 |
6 |
78 |
volná karta pořadatele |
14.05.2020 17:01:46 |
37. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
493 |
6 |
67 |
volná karta pořadatele |
26.05.2020 18:28:54 |
38. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
612 |
4 |
54 |
dle nvk |
11.05.2020 22:25:17 |
39. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
720 |
4 |
84 |
volná karta PTS |
24.05.2020 15:42:05 |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Prokopius Oliver |
11.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
351 |
9 |
|
|
06.06.2020 09:45:04 |
2. |
Hladík Daniel |
29.01.2006 |
TK Hovorčovice |
352 |
9 |
|
|
15.05.2020 17:43:29 |
3. |
Brázda Filip |
11.12.2006 |
Tenisový klub Progress z.s. |
366 |
6 |
|
|
10.05.2020 18:24:26 |
4. |
Luňák Maxim |
20.12.2007 |
Lokomotiva Praha |
371 |
6 |
152 |
|
06.04.2020 21:33:51 |
5. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
412 |
6 |
176 |
|
24.05.2020 21:04:08 |
6. |
Daněk Oldřich |
06.06.2006 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
434 |
6 |
|
|
01.06.2020 20:13:50 |
7. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
477 |
6 |
134 |
|
24.05.2020 23:34:46 |
8. |
Císař Otakar |
23.07.2007 |
TK Ruzyně Praha |
490 |
6 |
271 |
|
19.05.2020 12:23:46 |
9. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
506 |
6 |
201 |
|
03.04.2020 20:33:04 |
10. |
Mašata Daniel |
10.07.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
556 |
4 |
376 |
|
21.05.2020 09:24:48 |
11. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
560 |
4 |
123 |
|
31.05.2020 10:23:45 |
12. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
560 |
4 |
267 |
|
31.05.2020 14:30:33 |
13. |
Sniegoň David |
03.01.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
576 |
4 |
208 |
|
25.05.2020 13:45:02 |
14. |
Hubač Marek |
29.03.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
597 |
4 |
179 |
|
08.05.2020 21:38:31 |
15. |
Brabec Václav |
07.07.2006 |
SK HAMR, z.s. |
645 |
4 |
|
|
18.05.2020 21:45:19 |
16. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
651 |
4 |
117 |
|
25.05.2020 13:43:02 |
17. |
Pomahač Antonín |
05.07.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
660 |
4 |
144 |
|
13.05.2020 09:49:20 |
18. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
761 |
4 |
231 |
|
09.05.2020 21:13:24 |
19. |
Jurda Jakub |
06.07.2007 |
TJ Spoje Praha |
816 |
3 |
246 |
|
21.05.2020 20:31:18 |
20. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
833 |
3 |
214 |
dle nvk |
30.05.2020 22:05:27 |
21. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
913 |
3 |
127 |
dle nvk |
21.05.2020 08:03:08 |
22. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
913 |
3 |
217 |
dle nvk |
23.05.2020 17:46:32 |
23. |
Prokůpek Tomáš |
03.10.2007 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
913 |
3 |
376 |
|
02.06.2020 11:04:01 |
24. |
Klein David |
03.04.2007 |
TJ Spoje Praha |
956 |
3 |
369 |
|
07.04.2020 23:56:31 |
25. |
Jurman Alexander |
30.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
985 |
3 |
144 |
dle nvk |
17.05.2020 11:56:46 |
26. |
Vedral Tomáš |
05.07.2008 |
TENIS Klánovice |
985 |
3 |
235 |
volná karta PTS |
27.05.2020 12:08:58 |
27. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
1043 |
3 |
310 |
volná karta PTS |
28.05.2020 12:23:32 |
28. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
1044 |
1 |
149 |
dle nvk |
01.04.2020 09:07:36 |
29. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
1044 |
1 |
232 |
volná karta PTS |
03.05.2020 14:19:24 |
30. |
Šámal Viktor |
05.05.2007 |
TJ Spoje Praha |
1044 |
1 |
427 |
|
10.05.2020 15:00:57 |
31. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1044 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
27.05.2020 16:34:45 |
32. |
Hromek Adrian |
13.05.2008 |
TENIS Klánovice |
1044 |
1 |
137 |
dle nvk |
09.06.2020 05:32:09 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tybus Jonáš |
07.05.2007 |
TJ Břevnov |
1044 |
1 |
726 |
|
26.05.2020 22:03:19 |
2. |
Vňuk Juraj |
03.04.2006 |
Tempo Praha |
304 |
9 |
|
|
09.06.2020 13:47:27 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Černý Dominik |
17.01.2007 |
SK Aritma Praha |
1044 |
1 |
267 |
odhlášeno hráčem |
14.05.2020 20:05:01 |
2. |
Hänel Tom |
02.06.2006 |
TK Sparta Praha |
30 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
21.05.2020 10:17:50 |
3. |
Jandourek Filip |
08.04.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
1044 |
1 |
235 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2020 08:27:20 |
4. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
932 |
3 |
418 |
odhlášeno hráčem |
02.06.2020 21:47:02 |
5. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
1043 |
3 |
308 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2020 22:19:56 |
6. |
Horák Filip |
14.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
27 |
45 |
|
přímý postup na MČR |
06.06.2020 09:27:53 |
7. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
40 |
35 |
|
přímý postup na MČR |
06.06.2020 09:28:02 |
8. |
Leipner Petr |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
42 |
35 |
|
přímý postup na MČR |
06.06.2020 09:28:11 |
9. |
Šafrata Jan |
04.02.2006 |
I.ČLTK Praha |
55 |
30 |
|
přímý postup na MČR |
06.06.2020 09:28:21 |
10. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
56 |
30 |
|
přímý postup na MČR |
06.06.2020 09:28:34 |
11. |
Růžička Richard |
03.11.2007 |
TK Ruzyně Praha |
1044 |
1 |
502 |
odhlášeno hráčem |
07.06.2020 18:32:38 |
12. |
Holeček Jakub |
26.10.2007 |
TK Čelákovice |
1044 |
1 |
648 |
jiná oblast |
10.06.2020 10:27:36 |
13. |
Žoldák Patrik |
02.06.2006 |
SK HAMR, z.s. |
107 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.06.2020 16:20:53 |
|