Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-16.06.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
K Vodě 3200/3,Praha 10
Kódové číslo:
516800
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Po dohodě předsedy PTS a pořadatele se kvalifikace hrát bude,
a to v původně plánovaném rozsahu.
Prezence hráčů do kvalifikace proběhne v původně stanovených termínech, tedy ve čtvrtek 11.06.2020 do 18,00 hodin.
Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 11.06.2020 mezi 16,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 731 690 941.
Losování kvalifikace proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání páteční kvalifikace bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.

Prezence do hlavní soutěže je v pátek 12.06.2020 mezi 15,00 a 18,00 hodin přes SMS (ve formátu jméno, příjmení, klub a datum narození)
na čísle 731 690 941 nebo osobně mezi 17,30 a 18,00 hodin.
Losování hlavní soutěže proběhne ihned po skončení prezence. Rozpis utkání na sobotu bude zveřejněn na webu do 20,00 hodin.

Čtyřhry se budou hrát dle původního rozpisu.

V kvalifikaci se hraje rozhodující set SUPERTIEBREAK.
Neuplatňuje se pravidlo NO LET
--------------------------------------------------------------------------------
Ředitel turnaje: Ladislav Havelka
Vrchní rozhodčí a zdravotník: Pavel Křivánek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
11.05.2020 09:12:55
2.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.05.2020 07:29:49
3.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
 
14.05.2020 09:59:27
4.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
07.05.2020 17:12:02
5.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
07.05.2020 23:39:22
6.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
21.05.2020 15:33:19
7.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
17.05.2020 22:51:29
8.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
21.05.2020 15:34:06
9.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
06.04.2020 13:32:30
10.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
131
15
 
 
22.05.2020 20:33:05
11.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
07.05.2020 19:41:14
12.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
 
08.05.2020 18:39:10
13.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
 
06.04.2020 19:17:46
14.
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
189
12
 
 
01.05.2020 22:03:09
15.
Ha Duc Hieu 11.01.2006 TK Písnice
199
12
 
 
08.05.2020 19:14:33
16.
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha
202
12
 
 
21.05.2020 22:34:44
17.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.05.2020 13:10:00
18.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
 
09.05.2020 18:55:51
19.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
228
12
46
 
15.05.2020 12:09:24
20.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
235
12
 
 
07.05.2020 15:17:03
21.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
245
12
 
 
12.05.2020 20:23:09
22.
Dostál Adam 11.05.2006 TC ESO Praha z.s.
261
9
 
 
24.05.2020 08:32:18
23.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
 
07.05.2020 13:06:15
24.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
276
9
 
 
31.05.2020 11:16:01
25.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
 
17.05.2020 10:39:31
26.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
284
9
60
 
10.05.2020 21:58:01
27.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
318
9
55
 
11.05.2020 09:40:20
28.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
331
9
41
dle nvk
19.05.2020 11:10:48
29.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
dle nvk
30.04.2020 09:20:29
30.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
391
6
36
dle nvk
21.05.2020 20:53:49
31.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
dle nvk
13.05.2020 11:22:09
32.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
volná karta PTS
06.05.2020 12:47:52
33.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
446
6
82
volná karta PTS
18.05.2020 18:10:44
34.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
452
6
58
dle nvk
10.05.2020 21:57:03
35.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
465
6
75
volná karta PTS
17.05.2020 02:16:32
36.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
469
6
78
volná karta pořadatele
14.05.2020 17:01:46
37.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
493
6
67
volná karta pořadatele
26.05.2020 18:28:54
38.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
612
4
54
dle nvk
11.05.2020 22:25:17
39.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
720
4
84
volná karta PTS
24.05.2020 15:42:05
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prokopius Oliver 11.06.2006 TJ Spoje Praha
351
9
 
 
06.06.2020 09:45:04
2.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
352
9
 
 
15.05.2020 17:43:29
3.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
 
 
10.05.2020 18:24:26
4.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
06.04.2020 21:33:51
5.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
412
6
176
 
24.05.2020 21:04:08
6.
Daněk Oldřich 06.06.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
434
6
 
 
01.06.2020 20:13:50
7.
Jumar Jakub 08.10.2007 TCM Dubeč, z.s.
477
6
134
 
24.05.2020 23:34:46
8.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
490
6
271
 
19.05.2020 12:23:46
9.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
 
03.04.2020 20:33:04
10.
Mašata Daniel 10.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
556
4
376
 
21.05.2020 09:24:48
11.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
560
4
123
 
31.05.2020 10:23:45
12.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
560
4
267
 
31.05.2020 14:30:33
13.
Sniegoň David 03.01.2007 TJ Sokol Vysočany
576
4
208
 
25.05.2020 13:45:02
14.
Hubač Marek 29.03.2007 TK Konstruktiva, z.s.
597
4
179
 
08.05.2020 21:38:31
15.
Brabec Václav 07.07.2006 SK HAMR, z.s.
645
4
 
 
18.05.2020 21:45:19
16.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
651
4
117
 
25.05.2020 13:43:02
17.
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK Start Praha-Topolka
660
4
144
 
13.05.2020 09:49:20
18.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
761
4
231
 
09.05.2020 21:13:24
19.
Jurda Jakub 06.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
816
3
246
 
21.05.2020 20:31:18
20.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
833
3
214
dle nvk
30.05.2020 22:05:27
21.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
913
3
127
dle nvk
21.05.2020 08:03:08
22.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
913
3
217
dle nvk
23.05.2020 17:46:32
23.
Prokůpek Tomáš 03.10.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
913
3
376
 
02.06.2020 11:04:01
24.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
956
3
369
 
07.04.2020 23:56:31
25.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
985
3
144
dle nvk
17.05.2020 11:56:46
26.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
985
3
235
volná karta PTS
27.05.2020 12:08:58
27.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
1043
3
310
volná karta PTS
28.05.2020 12:23:32
28.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
dle nvk
01.04.2020 09:07:36
29.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
volná karta PTS
03.05.2020 14:19:24
30.
Šámal Viktor 05.05.2007 TJ Spoje Praha
1044
1
427
 
10.05.2020 15:00:57
31.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1044
1
 
volná karta pořadatele
27.05.2020 16:34:45
32.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
1044
1
137
dle nvk
09.06.2020 05:32:09

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tybus Jonáš 07.05.2007 TJ Břevnov
1044
1
726
 
26.05.2020 22:03:19
2.
Vňuk Juraj 03.04.2006 Tempo Praha
304
9
 
 
09.06.2020 13:47:27

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černý Dominik 17.01.2007 SK Aritma Praha
1044
1
267
odhlášeno hráčem
14.05.2020 20:05:01
2.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 10:17:50
3.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
1044
1
235
odhlášeno hráčem
25.05.2020 08:27:20
4.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
932
3
418
odhlášeno hráčem
02.06.2020 21:47:02
5.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
05.06.2020 22:19:56
6.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
přímý postup na MČR
06.06.2020 09:27:53
7.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
přímý postup na MČR
06.06.2020 09:28:02
8.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
přímý postup na MČR
06.06.2020 09:28:11
9.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
přímý postup na MČR
06.06.2020 09:28:21
10.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
přímý postup na MČR
06.06.2020 09:28:34
11.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1044
1
502
odhlášeno hráčem
07.06.2020 18:32:38
12.
Holeček Jakub 26.10.2007 TK Čelákovice
1044
1
648
jiná oblast
10.06.2020 10:27:36
13.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 16:20:53