Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-02.06.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Kódové číslo:
516800
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Fiala Petr
Jeremenkova 106
140 00 Praha4
Tel. (1):
603221157
E-mail:
fiala-petr@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. V případě menšího počtu přihlášených, než stanovuje kvóta (40), budou při doplňování listiny upřednostňováni účastníci kvalifikace a volné karty. Celkový počet 40 nebude za žádných okolností překročen. Postup na MČR-kvóta 8. 4 semifinalisté+2 ze čtvrtfinále dle CŽ+ 2 WC PTS
STK-PTS Vrchní rozhodčí a zdravotník- ing Pavel Beneš
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
18
60
 
 
15.05.2018 14:32:01
2.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
23
45
 
 
08.04.2018 07:58:47
3.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
32
35
 
 
02.05.2018 09:14:22
4.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
35
35
 
 
18.04.2018 23:17:17
5.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
36
35
 
 
02.05.2018 18:39:20
6.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha
42
35
 
 
16.04.2018 11:25:59
7.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
47
30
 
 
24.03.2018 15:39:31
8.
Bernas Daniel 11.11.2004 SK OAZA Praha
54
30
 
 
24.04.2018 11:51:10
9.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
56
30
 
 
25.03.2018 08:02:37
10.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
112
20
30
 
19.04.2018 07:58:22
11.
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha
119
20
 
 
06.05.2018 18:29:08
12.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
138
15
24
 
22.03.2018 16:05:20
13.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
141
15
12
 
25.03.2018 20:42:56
14.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
152
15
13
 
04.04.2018 19:21:08
15.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
155
15
37
 
24.03.2018 19:33:12
16.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha
160
15
 
 
17.03.2018 09:25:18
17.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
163
15
 
 
01.05.2018 13:04:25
18.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
165
15
35
 
17.04.2018 13:07:27
19.
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha
169
15
 
 
19.04.2018 20:31:13
20.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
175
15
34
 
05.05.2018 21:04:46
21.
Rybín Kryštof 23.06.2005 SK HAMR, z.s.
182
12
88
 
08.04.2018 19:28:22
22.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
185
12
 
 
16.03.2018 00:55:59
23.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
185
12
 
 
06.05.2018 12:29:41
24.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
200
12
6
 
21.03.2018 21:22:20
25.
Petrofský Martin 01.11.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
204
12
66
přímý postup z QPP
24.04.2018 14:40:47
26.
Jašek David 06.06.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
210
12
 
přímý postup z QPP
24.04.2018 14:40:23
27.
Skřička Jan 03.11.2004 TJ Radlice
211
12
 
 
02.04.2018 23:28:00
28.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
242
12
 
1. náhradník
13.04.2018 08:56:59
29.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
286
9
9
dle Cž nvk
21.05.2018 21:11:29
30.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
297
9
16
dle Cž nvk
21.04.2018 21:07:59
31.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
301
9
23
volná karta PTS
13.04.2018 09:41:20
32.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
310
9
17
dle Cž nvk
07.04.2018 13:59:51
33.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
312
9
5
dle Cž nvk
04.04.2018 11:05:24
34.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
342
9
111
přímý postup z QPP
24.04.2018 14:40:35
35.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
362
9
22
dle Cž nvk
14.04.2018 15:50:11
36.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
376
9
77
volná karta PTS
06.04.2018 23:31:07
37.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
538
4
69
přímý postup z QPP
20.04.2018 10:05:52
38.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
569
4
26
volná karta PTS
21.05.2018 21:35:32
39.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
740
4
15
dle Cž nvk
26.04.2018 12:06:38
40.
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha
1126
1
280
volná karta pořadatele
25.05.2018 13:36:19

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vaněk Matyáš 03.08.2004 TJ Radlice
277
9
 
 
19.04.2018 10:47:40
2.
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005
340
9
 
 
13.05.2018 17:24:07
3.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
370
9
91
 
21.04.2018 22:19:21
4.
Bruk Adam 27.01.2005 TK Písnice
370
9
346
 
11.05.2018 12:43:44
5.
Šidlík David 09.06.2004 TC ESO Praha z.s.
456
6
 
1. náhradník Praha-dle QPP
20.04.2018 08:17:14
6.
Kameník David 04.05.2005 SK Aritma Praha
456
6
140
 
28.04.2018 20:33:04
7.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
463
6
117
2. náhradník Praha-dle QPP
19.04.2018 10:16:27
8.
Rat Adam 24.11.2005 TENIS Klánovice
473
6
228
3. náhradník Praha-dle QPP
15.03.2018 00:26:20
9.
Trojan Filip 18.04.2005 TJ Sokol Liboc
516
6
186
 
11.05.2018 17:05:47
10.
Dvořák David 26.01.2005 SK Aritma Praha
530
6
128
 
10.04.2018 21:04:18
11.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
544
4
651
 
08.04.2018 21:10:13
12.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
704
4
48
 
12.04.2018 10:17:46
13.
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty
740
4
62
 
03.04.2018 12:37:09
14.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
747
4
102
 
07.04.2018 20:38:57
15.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
810
3
163
 
17.04.2018 14:03:51
16.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
927
3
38
 
05.05.2018 22:54:26
17.
Holub Vojtěch 08.04.2005 TJ Solidarita Praha 10
954
3
1325
 
20.03.2018 09:43:28
18.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha
984
3
255
 
19.04.2018 20:55:31
19.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
1126
1
64
 
20.03.2018 13:57:28
20.
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha
1126
1
481
 
22.03.2018 10:02:06
21.
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice
204
12
 
 
28.05.2018 09:56:42
22.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
460
6
42
1.náhradník PTS na volnou kartu
28.05.2018 12:47:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Semecký Matěj 28.02.2004 Sportcentrum Uhříněves
1126
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2018 21:04:34
2.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
823
3
65
odhlášeno hráčem
24.05.2018 14:14:47
3.
Vaníček Josef 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany
621
4
603
odhlášeno hráčem
25.05.2018 12:30:11
4.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice
298
9
 
odhlášeno hráčem
29.05.2018 13:28:19
5.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
33
35
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 23:46:17
6.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
391
6
129
odhlášeno hráčem
31.05.2018 21:58:58
7.
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice
473
6
580
odhlášeno hráčem
01.06.2018 07:30:59