Musil Mathias | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný David | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubín Marian | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Jiří | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Bernas Daniel | 6:7 (2), 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Baum Štěpán | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Jedlička Adam | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Agovič Semi | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Matějka Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Forman Max | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kameník Lukáš | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bega Petr | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Janko Antonín | 6:0, 4:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | | | | 6:4, 6:7 (8), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | 6:7 (5), 1:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Prachař Jakub | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Siniakov Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Hošna Tadeáš | | | | | | 6:2, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Tobias | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | | |
| | | | | | |
Donald Matthew William | | | | 2:6, 7:6 (1), 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mačura Matěj | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hradil Tomáš | 4:6, 7:6 (6), 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | 6:0, 6:7 (2), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Koliev Alexandr | | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Tobiáš | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bušek Kryštof | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Tomáš | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Pazdera Marek | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hlaváček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Šmalcl Vlastimil | | | | 6:4, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klír Lukáš | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Landfeld Vít | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Halgaš Martin | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Nicod Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Schneider Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pavel Křivánek |
Poznámka pořadatele: Hráč Siniakov se omluvil z důvodu reprezentačních povinností. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Musil Mathias | 28 | 45 | Schneider Václav | 52 | 30 | Koliev Alexandr | 57 | 30 | Forman Max | 58 | 30 | Siniakov Daniel | 66 | 30 | Hošna Tadeáš | 68 | 30 | Hájek Tobiáš | 71 | 25 | Matějka Daniel | 98 | 20 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 512800 |
|
|