Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Kraví Hora Brno open
Pořadatel:  TJ Kraví Hora Brno
Datum:  29.-31.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Prokeš Bedřich
 
 
 
Komrska Vít
6:3, 6:0
 
Hotař David
7:5, 7:5
 
Kozel Aleš
6:1, 6:0
 
Suchánek Ondřej
6:3, 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Markus Patrik
 
Krňávek David
6:3, 6:2
 
 
 
Kučera Daniel
7:5, 5:7, 1:0 (7)
 
Jüttner Maxmilián
6:4, 6:3
 
Šrámek Erik
6:2, 7:6
 
Homolka Filip
7:5, 0:6, 1:0 (6)
 
 
6:0, 6:0
 
Berka Dalibor
 
Kilian Darek
6:4, 6:4
 
 
 
Mazal  Matyáš
6:4, 6:4
 
Doucha Jakub
6:1, 6:3
 
Doležal Lukáš
6:1, 6:2
 
Různar Kryštof
6:1, 6:2
 
Valenta Ondřej
6:3, 6:0
 
 
 
Milar Jiří
6:4, 6:4
 
 
 
Brückner David
6:3, 7:6 (2)
 
Odstrčil Lukáš
6:2, 6:0
 
Dymák Filip
6:1, 7:5
 
Holý Tomáš
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:0
 
Vaněk Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Prokeš Bedřich 11815
Vaněk Tomáš 15615
Krňávek David 17812
Valenta Ondřej 22912
Milar Jiří 2479
Berka Dalibor 2599
Kilian Darek 2989
Markus Patrik 3089
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 512288

Prokeš Bedřich - Vaněk Tomáš
 
 
 
Mazal  Matyáš - Markus Patrik
6:2, 6:2
 
Šrámek Erik - Brückner David
6:4, 2:6, 1:0 (11)
 
Kilian Darek - Berka Dalibor
6:0, 6:2
 
 
 
Odstrčil Lukáš - Holý Tomáš
6:0, 6:1
 
 
 
Dymák Filip - Kozel Aleš
6:1, 6:1
 
 
 
Homolka Filip - Krňávek David
6:2, 6:1
 
 
 
Hotař David - Různar Kryštof
6:3, 7:5
 
Doležal Lukáš - Kučera Daniel
6:3, 6:4
 
 
6:1, 0:6, 1:0 (7)
 
Milar Jiří - Valenta Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 31.12.2023)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Prokeš Bedřich 11815
Vaněk Tomáš 15615
Krňávek David 17812
Valenta Ondřej 22912
Milar Jiří 2479
Berka Dalibor 2599
Kilian Darek 2989
Markus Patrik 3089
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 514288

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Makovský Šimon11.11.2007Start Brno
Šupa David09.07.2008TJ Brno-Komín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vaněk Tomáš06.11.2006TK Milo Olomouc
Brückner David20.03.2008Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Berka Dalibor14.08.2006TC Bajda Kroměříž
Šrámek Erik02.04.2007Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Jüttner Maxmilián27.02.2006SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Markus Patrik03.04.2006TK Blansko