Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 28.-30.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Troller Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mutl Antonín | 3:6, 6:4, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sniegoň David | | | | | | |
| | | | | | |
Tybus Jonáš | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip | | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Petráš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Bělík Antonín | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Salvarani Enrico | | | | | | |
| | | | | | |
Korec Jakub | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hubač Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Daněk Oldřich | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Kotrc Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Sanders Oliver | | | | | | 2:6, 7:6, 1:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jaroš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Kusák Jan | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Matyáš | | | | 3:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 7:5, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rychetský Matyáš | | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | | | | | |
| | | | | | |
Kozbak Zhakas | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Liška Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Linek Valdemar | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Vňuk Juraj | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Vávra Kajetán | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Strnad Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Troller Petr | 171 | 15 | Strnad Štěpán | 289 | 9 | Brettl Filip | 296 | 9 | Dvořák Filip | 397 | 6 | Rieser Frederik William | 400 | 6 | Sanders Oliver | 426 | 6 | Rychetský Matyáš | 433 | 6 | Kotrc Adam | 439 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 63 |
Kódové číslo akce: 512285 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kunze David | 16.11.2006 | Sokol Čimice | Doležal Oliver | 22.02.2007 | TK SK Kladno, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kotrc Adam | 17.11.2005 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. |
|