Název: | Praha Wilson Circuit 2016 - Solidarita Praha 10 | Pořadatel: | TJ Solidarita Praha 10 | Datum: | 17.-19.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Vůle Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vašut Šimon | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pidrman Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Babych Vladyslav | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kresta Šimon | | | | 7:6 (3), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kameník Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 5:4, scr. | | | |
| | | | | | |
Halgaš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Barták Antonín | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bradáč Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Bladský Adam | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pučelík Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
Keršláger Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Tadeáš | | 6:2, 4:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mačura Matěj | | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Flössel Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Starý Michal | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Paško Samuel | | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Štěpán | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Goldman Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 3:6, 6:4, 1:0 (3) | | | |
| | | | | | |
Novotný David | | | | | | |
| | | | | | |
Haluzík Martin | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
Janus Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Cizner Adam | | 1:6, 7:6 (5), 1:0 (9) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hynek Karel | | | 1:6, 6:2, 1:0 (6) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Záhrubský Filip | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 4:6, 6:3, 1:0 (3) | | |
| | | | | | |
Černík Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:4, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
Skřička Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Damián | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bořek-Dohalský Vojtěch | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Šich Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Vůle Matyáš | 271 | 9 | Šich Daniel | 364 | 6 | Haluzík Martin | 382 | 6 | Kubelka David | 406 | 6 | Barták Antonín | 515 | 4 | Janus Patrik | 555 | 4 | Sýkora Tadeáš | 555 | 4 | Mačura Matěj | 561 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 512282 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Krautman Christopher Joseph | 14.03.2004 | LTC Modřany 2005 | Šupka Štěpán | 02.01.2003 | LTC Zbraslav |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bureš Damián | 06.10.2003 | LTC Modřany 2005 | Skřička Jan | 03.11.2004 | TJ Radlice z.s. | Černík Martin | 20.03.2004 | TJ Radlice z.s. | Janus Patrik | 13.12.2002 | SK Aritma Praha | Novotný David | 03.07.2002 | SK Aritma Praha | Paško Samuel | 04.11.2003 | Tenis Cibulka | Flössel Petr | 18.07.2003 | Lokomotiva Trutnov | Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | Keršláger Šimon | 11.07.2003 | TC Pankrác | Bradáč Matěj | 20.04.2004 | Sokol Smíchov I. | Halgaš Martin | 01.06.2004 | TJ Radlice z.s. | Kameník Lukáš | 19.05.2003 | SK Aritma Praha | Pidrman Dominik | 24.02.2003 | Sokol Smíchov I. |
|